1. франшиза. Бангкок crumbs arrow
  2. Каталог франшиз crumbs arrow
  3. франшиза. Для малого бізнесу crumbs arrow
  4. франшиза. Мережа магазинів crumbs arrow

франшиза. Мережа магазинів. Бангкок. Для малого бізнесу

Знайдено оголошень: 1

#1

КанцПарк

КанцПарк

firstПочатковий внесок: 0 $
moneyпотрібно інвестицій: 24500 $
royaltyроялті: 0 $
timeОкупність. Кількість місяців: 9
firstКатегорія: дешевий магазин, канцелярська, магазин товарів, невеликий магазин, Мережа магазинів, Магазин з дешевими товарами, магазин економ, Канцелярський магазин, магазин канцтоварів, Магазин канцелярських товарів, Інтернет магазин товарів, Магазин китайських товарів, мережева, Мережевий магазин
КанцПарк є брендом організації, яка здійснює свою діяльність на федеральному рівні. Допомагаючи здійснювати відкриття магазинів роздрібної торгівлі по реалізації товарів канцелярського напрямки, ми розвиваємо цей проект, комплектуючі закуповуємо в Росії, у оптових дистриб'юторів, які реалізують офісні навчальні та творчі товари, які створює організація Рельєф-Центр. Ми працюємо на ринковій ніші є типу. Ми здійснюємо свою професійну діяльність в рамках високо конкурентному ніші, де ми здійснюємо збут товарів канцелярського призначення, отже, ми ефективно розвиваємо свій проект і повністю використовуємо всі представилися можливості для того, щоб рости далі і розвиватися в напрямку експансії. Ми торгуємо актуальними товарами, які користуються попитом, причому, це постійні, які не сезонні продукти, які реалізуються на вигідних умовах.
Для маленьких міст, малих населених пунктів, невеликого міста
Для маленьких міст, малих населених пунктів, невеликого міста
Для малого бізнесу
Для малого бізнесу
Відкрити магазин по франшизі
Відкрити магазин по франшизі
Магазини з дешевими товарами
Магазини з дешевими товарами

video
Є відео
images
Є фото



Моя особиста інформація
user Зареєструйтеся або увійдіть, щоб використовувати особисту інформацію


Статистика
Premium-доступ на 30 днів Ви можете купити преміум-доступ, щоб бачити детальну статистику

article Франшизи для малого бізнесу



https://FranchiseForEveryone.com

Франшизи малого бізнесу - це популярні угоди для бізнесу. Малий бізнес хороший тим, що він затребуваний як у мегаполісах, так і в невеликих містах. Вибір варіантів можна без перебільшення назвати величезним. Напевно, сьогодні важко назвати галузь економіки та сферу діяльності (і не тільки невелику), за якою не пропонуватимуться франшизи. Тому головне - зробити правильний вибір, адже від цього рішення багато в чому буде залежати успіх вашого підприємства. Частка франчайзингу у світовому ВВП зростає з кожним роком, забезпечуючи значний внесок у економіку різних країн та створення нових робочих місць.

Власники успішних компаній та рекламованих брендів все частіше запрошують новачків приєднатися до їхнього бізнесу та придбати франшизу, ставши частиною прибуткового бізнес -проекту. Однією з основних позитивних сторін такого способу ведення бізнес -проекту є стабільність. Усі технології, схеми процесів і процедур, рецепти, порядок взаємодії з постачальниками та замовниками, рекламна політика тощо були відпрацьовані, перевірені на практиці та довели свою ефективність. Саме ці обставини забезпечують скорочення терміну окупності бізнес -проекту та виведення його на прибутковий рівень у порівнянні зі створенням підприємства, як то кажуть, з нуля. Підприємці, які працюють з малим бізнесом, мають сенс приділяти особливу увагу франшизам у сфері торгівлі, громадського харчування (кав’ярні, невеликі сімейні кафе, пекарні тощо), побутовому обслуговуванню (хімчистка, ремонт взуття та одягу, виробів зі шкіри та побуту). техніка) . Популярність франшиз, пов’язаних із розвагами та подорожами, спортом, медичними послугами (у тому числі різними видами масажу, фізіотерапевтичними вправами тощо), а також обслуговуванням автомобілів, ремонтними та будівельними роботами, зростає з кожним роком.

І навіть фінансові кризи, пандемії та подібні негативні обставини часто не тільки не стають перешкодою для малого бізнесу на франчайзинговій основі, але навіть забезпечують більш швидкий ріст та розвиток у порівнянні зі спокійними періодами. Прикладом таких проектів можуть бути дошкільні та шкільні навчальні заклади, які працюють із застосуванням сучасних інформаційних технологій. Різні заклади додаткового розвитку та навчання також користуються великим попитом у періоди, коли існують різні обмеження щодо роботи класичних шкіл та вищих навчальних закладів. Виробництво продуктів харчування з доставкою також може бути прикладом франшизи (як маленької, так і великої), яка буде процвітати під час карантинів, обмежень на пересування людей по місту тощо. Загалом усі послуги, пов'язані з доставкою продовольство, товари широкого вжитку, ліки тощо є дуже затребуваними в такі періоди.

Успіх бізнес -проекту забезпечується попереднім вивченням ключових факторів, що впливають на малий та великий бізнес, незалежно від того, чи пропонується він за допомогою франшизи, просто купується у власника або створюється самостійно. Перш за все, необхідно оцінити поточний рівень розвитку обраної галузі та її перспективи, принаймні на найближчі роки. Немалу важливість мають нинішня жорстокість конкуренції, кількість найближчих конкурентів, їх цінова та сервісна політика, рекламна діяльність тощо. Буде корисно звернути увагу на рівень візуалізації бренду: наявність та впізнаваність логотипу, назви брендів, слоган тощо, наявність корпоративного веб -сайту, правила та принципи взаємодії зі споживачами (наскільки вони загалом задоволені цим брендом) та інші параметри. Знайшовши франшизу в спеціалізованому Інтернет -каталозі, ви можете здійснити хоча б короткий пошук різних оглядів та коментарів з цього приводу. Можливо, деякі франчайзі вважали за необхідне поділитися своїм досвідом співпраці та надати додаткову інформацію про франчайзера всім зацікавленим сторонам.

І, звичайно, підприємцю потрібно буде виконати всі розрахунки, пов’язані з організацією підприємства. Умови франшизи зазвичай передбачають необхідність первинного платежу, розмір якого залежить від вартості бренду, що визначається успіхом, славою та прибутковістю компанії. Крім того, щоб організувати компанію, необхідно вкласти певну суму грошей у основні та оборотні активи (купівля або оренда промислових, торгових та інших приміщень, придбання виробничого та оргтехніки, набір, найм та навчання персонал, кампанія з виведення продукції на ринок тощо). П.). Тож під час складання фінансового плану франчайзі повинен максимально точно оцінити розмір початкових інвестицій у проект малого бізнесу. Це залежить від того, як скоро він почне отримувати реальний прибуток.

Щомісячні роялті зазвичай розраховуються як відсоток від обороту. Часто надається приблизний інвестиційний план та розрахунок терміну окупності малого (і не тільки) бізнесу разом з описом франшизи у відповідному онлайн -каталозі. Досвід конкуруючих підприємств, що працюють в рамках однієї франшизи або просто в подібних сегментах ринку, також може стати джерелом надзвичайно корисної інформації та допомогти франчайзі зробити правильний вибір. При виборі франчайзингового партнера необхідно враховувати його готовність надавати консультації у сфері технологій виробництва, маркетингу, просування, оптимальної організації повсякденної діяльності, навчання персоналу, реєстрації торгових точок тощо, надати дочірнє підприємство з інформаційними матеріалами та надавати іншу допомогу з точки зору розвитку бізнесу . Зазвичай таке консультування входить до переліку безкоштовних послуг (в рамках франчайзингової співпраці). Однак є також варіанти, коли кожна консультація надається за окремий платіж відповідно до спеціального прейскуранта (деякі власники підприємств дуже високо цінують свої інформаційні ресурси і не готові надавати їх безкоштовно навіть постійним партнерам). До речі, консультації та поради щодо оптимізації оподаткування, розвитку системи корпоративних знижок, можливості кредитування франчайзера для бізнес -проекту молодшого партнера можуть мати велике значення для малого бізнесу.

До речі, є також безкоштовні франшизи, які, як правило, не передбачають ні початкового платежу, ні щомісячних платежів (переважно у малих підприємствах у сфері громадського харчування та побутового обслуговування).

Загалом, підсумовуючи все вищесказане, можна зробити висновок, що малий франчайзинговий бізнес має масу переваг перед класичними моделями бізнесу. Звичайно, є витрати, ризики та проблеми, але вони не надто помітні і загрожують кінцевому результату. Маючи належним чином організований і заздалегідь розрахований малий бізнес за програмою франчайзингу, підприємець може почуватися впевнено як у великому мегаполісі, так і в обласному центрі чи невеликому населеному пункті регіонального значення. Головне - правильно вибрати сегмент ринку і докласти максимум зусиль для його успішного розвитку.

article Франшиза. Мережа магазинів



https://FranchiseForEveryone.com

Франшиза мереж магазинів принесе значний дохід, якщо ви неухильно дотримуватиметеся встановлених правил і норм. Ви отримуєте бізнес-план правильного вмісту від франчайзера після досягнення згоди та можете формалізувати його в контракті. Робота з франшизою - це специфічна діяльність, яка передбачає зобов’язання обох сторін. Якщо ви купуєте франшизу у відомій мережі, тоді варто пам’ятати, що вам потрібно заплатити одноразову плату. Це кількість коштів, яку ви повинні заплатити, починаючи бізнес-проект. Мережа магазинів характеризується наявністю особливого стилю дизайну.

Якщо ви взаємодієте з франшизою, то ви отримуєте такий дизайн, як спеціальні дизайнерські коди. Не потрібно вигадувати нічого нового, досить просто втілити в життя готову ідею. Мережа магазинів зможе легко скористатися споживачами, якщо вони знають франшизу, з якою ви взаємодієте.

Якщо ви перебуваєте в Інтернеті, магазинам потрібно приділити належну увагу. Ваша франшиза вимагає від вас заробити більше грошей просто тому, що ви повинні сплатити франшизі певні збори. Це звична практика, і в ній немає нічого нового чи незвичайного. Магазини будуть функціонувати бездоганно, якщо ваша мережа розроблена в одному стилі покупок, а також якщо ви навчите персонал ввічливо ставитись до покупців. Якщо ви користуєтесь франшизою, тоді необхідно приділити належну увагу різним деталям, навіть, здавалося б, незначним. Це допомагає легко впоратися з труднощами, якщо вони виникають.

Франшиза - це бізнес-проект, реалізуючи який, слід дотримуватися державних законів і ні в якому разі не порушувати їх. Франшиза мережі супермаркетів буде успішно обслуговуватися лише за умови правильної реалізації та творчості. Ефективна франшиза мережі магазинів допомагає охопити велику кількість покупців просто тому, що ви взаємодієте з популярним брендом.

Франчайзинг мережі магазинів допомагає оптимізувати складські ресурси, використовуючи технології та ноу-хау, які ви отримуєте в якості бонусу за просунутий бренд. Загалом, франшиза - це цілий набір різноманітних функцій та переваг, використовуючи які можна досягти дуже вражаючих результатів. Робота з мережевими магазинами може передбачати ефективну автоматизацію. Він здійснюється або самостійно, або з використанням інформаційних технологій, які ви отримуєте після укладення договору франшизи. Взаємодія з різноманітними кольоровими пігментами також може стати для вас справжньою золотою шахтою. Це може охопити всю цільову аудиторію, і ваша мережа магазинів напевно окупиться.

Це досить ризиковане, але потенційно прибуткове підприємництво. Застосовуючи його точно і розумно, ви можете значно покращити своє фінансове становище. Крім того, коли ви взаємодієте з франшизою, ви також порадуєте місцеву громаду. Зрештою, люди люблять відвідувати різноманітні торгові точки, що робить цей бізнес дуже актуальним для великих міст.

article Франшиза. мережева



https://FranchiseForEveryone.com

Мережева франшиза-це сучасний бізнес-проект. У процесі його розробки у вас не повинно виникнути труднощів з основним планом. Виконуйте будь -які виробничі операції, виконуючи будь -які труднощі. Розширюючи франшизу, ви повинні прийняти той факт, що ви відповідальна особа. Зрештою, франчайзер може вимагати від вас звіт у будь -який час, але його доведеться надати. Адже ви як би орендар торгової марки.

Суть не змінює того факту, що в рамках франшизи мережевого плану ви також сплачуєте певну плату, на додаток до отримання різноманітних переваг, які ви можете реалізувати для досягнення успіху. Наприклад, поряд з використанням відомого логотипу, це можливість працювати за технологічними методами франчайзера. Він надає їх вам майже повністю, ви можете повністю вивчити мережеву франшизу і завжди приймати правильні управлінські рішення. В рамках роботи з мережевим бізнесом завжди слід звертати увагу на різні деталі. Крім усього іншого, це характерно не лише для мережевої підприємницької діяльності, а й для будь -якої іншої. Ви досягнете високого рівня успіху лише тоді, коли зможете діяти згідно з планом. Для цього необхідно правильно скласти його, провівши аналітику.

Одним з першокласних інструментів аналітики для розширення франшизи мережі є SWOT-аналіз. Більш того, він підходить не тільки для мережевого бізнесу. Це універсальний і якісний інструмент.

Необхідно також мати на увазі можливість розвитку мережевої франшизи після проведення аналізу конкуренції. Поряд з аналізом swot, цей інструмент є одним з найефективніших та найякісніших інструментів для вирішення складних проблем офісної роботи. Цей спосіб взаємодії з інформацією також підходить для роботи мережевої франшизи. Потрібно просто вміти концентрувати інформацію у своїх руках і проводити так званий мозковий штурм. Це також дуже відома техніка, яка особливо популярна в західних країнах. Розширення мережевої франшизи також необхідно здійснити після ретельного та продуманого обдумування.

Розвивайте свою франшизу з максимальною зосередженістю. Вам потрібно вивчити всю поточну статистику та зрозуміти, яка ситуація на ринку, якщо ви займаєтесь мережевою франшизою, то завжди прагніть до досягнення вражаючих результатів у конкурентному протистоянні. Це дасть вам можливість домінувати на ринку, міцно зайнявши ті ніші, які вас цікавлять.

article Франшиза. Мережевий магазин



https://FranchiseForEveryone.com

Франшиза мережевих магазинів - актуальний бізнес -проект. Щоб реалізувати його з максимальною ефективністю, потрібно ретельно підготуватися. Вчасно вжиті заходи - запорука вашого успіху. Виконуючи франшизу, ви стежите за статистичними показниками. Оптимальне вивчення статистики можливе за допомогою сучасних інструментів. Наприклад, діаграми та графіки разом з різноманітними датчиками дають повне уявлення про ситуацію на ринку, і ви можете оцінити внутрішню ситуацію вашої установи з максимальною продуктивністю.

Використовуйте мережеву франшизу таким чином, щоб рівень конкурентоспроможності бізнесу був максимально високим. Не нехтуйте вивченням відповідної інформації. Адже ви можете робити прогнози і мати перед собою бізнес -план. Також слід врахувати рекомендації франчайзера. Ваш мережевий магазин повинен заробляти багато грошей. Оплачувати потрібно з представником бренду. Він надає вам широкий спектр інформації, яку ви хочете обробити.

Якщо ви берете участь у франшизі мережевого магазину, залучення клієнтів є актуальною канцелярською проблемою. Щоб вирішити цю проблему, ви вдаєтесь до допомоги своїх більш досвідчених товаришів. Партнери мереж франчайзингових магазинів забезпечують оновлення інформації. Залишається лише грамотно їх застосувати. Не нехтуйте матеріалами даних, постійно вивчаючи різноманітність статистичних звітів. Вам також слід автоматизувати діяльність вашого інтернет -магазину. Напевно, ви можете розраховувати на отримання ефектного програмного забезпечення від франчайзера.

Якщо вам не надається таке програмне забезпечення, ви можете або знайти варіанти самостійно, або змінити свого партнера. При роботі з франшизою ви стикаєтесь з різними ризиками. Конкуренти можуть використовувати різні заходи шантажу, недобросовісної конкуренції та саботажу. Вам просто потрібно розуміти, що є така можливість підготуватися заздалегідь. Наявність у вашому франшизі мережевого магазину запасу на чорний день дає вам високий рівень сталості.

article Франшиза. Бангкок



https://FranchiseForEveryone.com

Франшиза в Бангкоку має абсолютно всі шанси на успіх просто тому, що це місто є магнітом для туристів. Бангкок характеризується визначними пам'ятками дуже привабливого типу; тому франшиза ніколи не залишиться без клієнта. У той же час франшиза повинна плануватися таким чином, щоб включати до плану витрат ті відрахування, які вам потрібно буде здійснити на рахунки франчайзера. Крім того, просуваючи франшизу в Бангкоку, потрібно враховувати той факт, що вам також потрібно буде працювати з рекламним внеском. Плата за рекламу становить до 3%, але не може бути менше 1%. Більше того, просуваючи франшизу в Бангкоку, ви можете повністю відмовитись від рекламних зборів, однак вам доведеться компенсувати ці збитки для франчайзера, придбавши у нього будь-які товари чи послуги.

Це звичайна практика, яка регулюється в рамках угоди та фіксується у відповідному документі.

З франшизою слід поводитися дуже обережно, після попереднього аналізу swot. Цей тип аналітики допомагає зрозуміти, які ризики вам загрожують, і які можливості Ви можете використовувати, щоб мінімізувати ці ризики. Бангкок є досить привабливим містом для інвестицій, в тому числі для франшизи. Звичайно, усі привабливі міста вже досить щільно окуповані конкурентоспроможними компаніями. Вам слід ретельно оцінити свої варіанти розвитку франшизи в Бангкоку просто тому, що це є необхідною умовою успіху. Скористайтеся унікальною можливістю відкрити власну франшизу в Бангкоку, придбавши право управляти найуспішнішим брендом.

Звичайно, вам потрібно точно знати, що ця марка ще не присутня на ринку Бангкока. Франшиза береться один раз, і ви не можете відкрити кілька представництв однієї компанії від різних юридичних осіб.

Якщо ви бачите помилку, клацніть тут, щоб виправити її