1. франшиза. Люботин crumbs arrow
  2. Каталог франшиз crumbs arrow
  3. франшиза. Для малого бізнесу crumbs arrow
  4. франшиза. Дитячі свята crumbs arrow

франшиза. Дитячі свята. Люботин. Для малого бізнесу

Знайдено оголошень: 1

#1

шоколадна Мрія

шоколадна Мрія

firstПочатковий внесок: 0 $
moneyпотрібно інвестицій: 1600 $
royaltyроялті: 40 $
timeОкупність. Кількість місяців: 4
firstКатегорія: Дитячі свята, кондитерська, Агентство дитячих свят, агентство свят, Пекарня-кондитерська, Кондитерський магазин, Кафе-кондитерська
Після того, як наша організація домоглася істотного успіху і досягла проміжної мети, яка склала 10 000 американських доларів в місяць в якості прибутку, стало ясно, що такого роду підприємницька діяльність може бути тиражувана і її необхідно поширювати в якості франшизи, здійснюючи експансію на інші міста Російської Федерації. У перший раз ми зважилися на оформлення цієї концепції в якості франшизи, і сталося це в 2011-му році, коли ми брали участь на виставці під назвою BuyBrand-2011. При взаємодії з нашою установою ви можете отримати висококласне рішення, яка допоможе взаємодіяти з будь-якими важкими ситуаціями, досягаючи успіху, але крім того, можна буде легко уникнути великого кількість складнощів, або вирішити їх ефективним методом.
сімейні франшизи
сімейні франшизи
Франшиза для міста
Франшиза для міста
Для маленьких міст, малих населених пунктів, невеликого міста
Для маленьких міст, малих населених пунктів, невеликого міста
Для малого бізнесу
Для малого бізнесу

video
Є відео
images
Є фото



Моя особиста інформація
user Зареєструйтеся або увійдіть, щоб використовувати особисту інформацію


Статистика
Premium-доступ на 30 днів Ви можете купити преміум-доступ, щоб бачити детальну статистику

article Франшизи для малого бізнесу



https://FranchiseForEveryone.com

Франшизи малого бізнесу - це популярні угоди для бізнесу. Малий бізнес хороший тим, що він затребуваний як у мегаполісах, так і в невеликих містах. Вибір варіантів можна без перебільшення назвати величезним. Напевно, сьогодні важко назвати галузь економіки та сферу діяльності (і не тільки невелику), за якою не пропонуватимуться франшизи. Тому головне - зробити правильний вибір, адже від цього рішення багато в чому буде залежати успіх вашого підприємства. Частка франчайзингу у світовому ВВП зростає з кожним роком, забезпечуючи значний внесок у економіку різних країн та створення нових робочих місць.

Власники успішних компаній та рекламованих брендів все частіше запрошують новачків приєднатися до їхнього бізнесу та придбати франшизу, ставши частиною прибуткового бізнес -проекту. Однією з основних позитивних сторін такого способу ведення бізнес -проекту є стабільність. Усі технології, схеми процесів і процедур, рецепти, порядок взаємодії з постачальниками та замовниками, рекламна політика тощо були відпрацьовані, перевірені на практиці та довели свою ефективність. Саме ці обставини забезпечують скорочення терміну окупності бізнес -проекту та виведення його на прибутковий рівень у порівнянні зі створенням підприємства, як то кажуть, з нуля. Підприємці, які працюють з малим бізнесом, мають сенс приділяти особливу увагу франшизам у сфері торгівлі, громадського харчування (кав’ярні, невеликі сімейні кафе, пекарні тощо), побутовому обслуговуванню (хімчистка, ремонт взуття та одягу, виробів зі шкіри та побуту). техніка) . Популярність франшиз, пов’язаних із розвагами та подорожами, спортом, медичними послугами (у тому числі різними видами масажу, фізіотерапевтичними вправами тощо), а також обслуговуванням автомобілів, ремонтними та будівельними роботами, зростає з кожним роком.

І навіть фінансові кризи, пандемії та подібні негативні обставини часто не тільки не стають перешкодою для малого бізнесу на франчайзинговій основі, але навіть забезпечують більш швидкий ріст та розвиток у порівнянні зі спокійними періодами. Прикладом таких проектів можуть бути дошкільні та шкільні навчальні заклади, які працюють із застосуванням сучасних інформаційних технологій. Різні заклади додаткового розвитку та навчання також користуються великим попитом у періоди, коли існують різні обмеження щодо роботи класичних шкіл та вищих навчальних закладів. Виробництво продуктів харчування з доставкою також може бути прикладом франшизи (як маленької, так і великої), яка буде процвітати під час карантинів, обмежень на пересування людей по місту тощо. Загалом усі послуги, пов'язані з доставкою продовольство, товари широкого вжитку, ліки тощо є дуже затребуваними в такі періоди.

Успіх бізнес -проекту забезпечується попереднім вивченням ключових факторів, що впливають на малий та великий бізнес, незалежно від того, чи пропонується він за допомогою франшизи, просто купується у власника або створюється самостійно. Перш за все, необхідно оцінити поточний рівень розвитку обраної галузі та її перспективи, принаймні на найближчі роки. Немалу важливість мають нинішня жорстокість конкуренції, кількість найближчих конкурентів, їх цінова та сервісна політика, рекламна діяльність тощо. Буде корисно звернути увагу на рівень візуалізації бренду: наявність та впізнаваність логотипу, назви брендів, слоган тощо, наявність корпоративного веб -сайту, правила та принципи взаємодії зі споживачами (наскільки вони загалом задоволені цим брендом) та інші параметри. Знайшовши франшизу в спеціалізованому Інтернет -каталозі, ви можете здійснити хоча б короткий пошук різних оглядів та коментарів з цього приводу. Можливо, деякі франчайзі вважали за необхідне поділитися своїм досвідом співпраці та надати додаткову інформацію про франчайзера всім зацікавленим сторонам.

І, звичайно, підприємцю потрібно буде виконати всі розрахунки, пов’язані з організацією підприємства. Умови франшизи зазвичай передбачають необхідність первинного платежу, розмір якого залежить від вартості бренду, що визначається успіхом, славою та прибутковістю компанії. Крім того, щоб організувати компанію, необхідно вкласти певну суму грошей у основні та оборотні активи (купівля або оренда промислових, торгових та інших приміщень, придбання виробничого та оргтехніки, набір, найм та навчання персонал, кампанія з виведення продукції на ринок тощо). П.). Тож під час складання фінансового плану франчайзі повинен максимально точно оцінити розмір початкових інвестицій у проект малого бізнесу. Це залежить від того, як скоро він почне отримувати реальний прибуток.

Щомісячні роялті зазвичай розраховуються як відсоток від обороту. Часто надається приблизний інвестиційний план та розрахунок терміну окупності малого (і не тільки) бізнесу разом з описом франшизи у відповідному онлайн -каталозі. Досвід конкуруючих підприємств, що працюють в рамках однієї франшизи або просто в подібних сегментах ринку, також може стати джерелом надзвичайно корисної інформації та допомогти франчайзі зробити правильний вибір. При виборі франчайзингового партнера необхідно враховувати його готовність надавати консультації у сфері технологій виробництва, маркетингу, просування, оптимальної організації повсякденної діяльності, навчання персоналу, реєстрації торгових точок тощо, надати дочірнє підприємство з інформаційними матеріалами та надавати іншу допомогу з точки зору розвитку бізнесу . Зазвичай таке консультування входить до переліку безкоштовних послуг (в рамках франчайзингової співпраці). Однак є також варіанти, коли кожна консультація надається за окремий платіж відповідно до спеціального прейскуранта (деякі власники підприємств дуже високо цінують свої інформаційні ресурси і не готові надавати їх безкоштовно навіть постійним партнерам). До речі, консультації та поради щодо оптимізації оподаткування, розвитку системи корпоративних знижок, можливості кредитування франчайзера для бізнес -проекту молодшого партнера можуть мати велике значення для малого бізнесу.

До речі, є також безкоштовні франшизи, які, як правило, не передбачають ні початкового платежу, ні щомісячних платежів (переважно у малих підприємствах у сфері громадського харчування та побутового обслуговування).

Загалом, підсумовуючи все вищесказане, можна зробити висновок, що малий франчайзинговий бізнес має масу переваг перед класичними моделями бізнесу. Звичайно, є витрати, ризики та проблеми, але вони не надто помітні і загрожують кінцевому результату. Маючи належним чином організований і заздалегідь розрахований малий бізнес за програмою франчайзингу, підприємець може почуватися впевнено як у великому мегаполісі, так і в обласному центрі чи невеликому населеному пункті регіонального значення. Головне - правильно вибрати сегмент ринку і докласти максимум зусиль для його успішного розвитку.

article Франшиза. Дитячі свята



https://FranchiseForEveryone.com

Франшиза. Дитячі вечірки - це величезне поле для прояву творчості для підприємця - франчайзі. Дитячі вечірки франшизи - це необмежені можливості для проведення будь -якого барвистого заходу для дітей, сплеск фонтанів ідей та фантазій чудових, святкових феєрверків. Франшиза для дитячих вечірок - це необроблене поле для проведення радісних, щасливих заходів для дітей зі своєю анімаційною командою і, безумовно, прибутковий бізнес для інвестування грошей у бренд з чудовою репутацією. На ринку франчайзингової мережі для організації святкових заходів для дітей є достатня кількість бажаючих укласти франчайзингову угоду з підприємцями. Однак не всі франчайзери є дійсними спільними діловими партнерами.

Багато з них лише вміють збирати одноразові внески, а потім «мити руки» і не мають права надавати реальну допомогу. Основним аргументом для гідного вибору партнера - франчайзингу, є професійна честь франчайзингу, що служить його затвердженим цінностям, і покликання робити дитячі, урочисті події, справжні карнавали дитячої забави та радості, а не биті, усі нудні події з група працює по колу. Згідно з відкритими джерелами інформації, інвестиції в організацію створення святкового настрою у дітей окупаються за 3 місяці. Але щоб цей бізнес процвітав і не застоявся, необхідно постійно вдосконалювати сценарії подій та правила проведення свят. Стандарти організації продажу та спілкування з клієнтами-дітьми та їх батьками слід систематично оновлювати. Підприємці -франчайзі повинні на постійній основі проводити маркетингові дослідження ринку послуг у своєму районі, місті та наскільки вони випереджають своїх конкурентів, представляючи барвисті вистави для дітей, з радістю та радісним сміхом.

article Франшиза. Агентство дитячих свят



https://FranchiseForEveryone.com

Агентство франшизи дитячих вечірок функціонує бездоганно, але лише за умови грамотного та послідовного виконання. На підготовчому етапі необхідно виконати кілька різних дій, які допомагають згодом зменшити втрати. Наявність плану, в реалізації якого франшиза є дуже суттєвою перевагою. Ви повинні використовувати його по максимуму. Плануйте свої дії, виходячи з фактичної ситуації на ринку. Якщо ви вирішили скористатись франшизою, то вашій агенції потрібно надати належну увагу.

Особливо це стосується зовнішнього дизайну. Дрес-код персоналу, кодекс дизайну приміщень повинні дотримуватися з повною відповідністю встановленим нормам. Якщо ви керуєте франчайзинговим агентством та організовуєте дитячі вечірки, то вам потрібно подумати про безпеку дітей. Адже ти відповідаєш за тих, кого тобі довірили. Отже, святкування цих вечірок не повинно асоціюватися з якимись неприйнятними для такої цільової аудиторії діями. Приділіть належну увагу дитячим святам їх організації, вивівши франчайзингове агентство на новий рівень професіоналізму. Потрібно працювати енергійно та ефективно, уникаючи помилок у суттєвому плані.

Дотримуйтесь приписів франчайзера, і він не матиме претензій. Якщо ви займаєтесь дитячими вечорами в рамках франчайзингового агентства, то інформація, отримана від представника бренду, допомагає вам досягти нового рівня професіоналізму. Застосовуйте це якомога ефективніше.

Співпраця з агентством для неповнолітніх партій - це проект, виконуючи який, ви повинні чітко усвідомлювати, що ви повинні заробити на рівні більше, ніж будь-який, якщо не використовувати франчайзингових конкурентів. Це пов’язано з тим, що вам потрібно платити за право здійснювати діяльність від імені франшизи. Оплата може становити до 9% щомісяця. Звичайно, відсоток прибутку, який виплачується як внески, може бути менше 9%. Зазвичай два внески на місяць складають від 3 до 9%, що обчислюється як відсоток від щомісячного доходу. Це звичайна практика, яка характерна не лише для франшизи дитячих вечірок.

Майже вся франчайзингова діяльність здійснюється таким чином. Отже, ви просто пам’ятаєте про цей факт. Зменште роялті, домовляючись з власниками франшиз дитячих розважальних агентств.

article Франшиза. агентство свят



https://FranchiseForEveryone.com

Франшиза агентств відпусток - це нетривіальний бізнес-проект. Працюючи з нею, як і з багатьма іншими, необхідно усвідомлювати ризики та загрози. Працюючи в цій галузі франшизи, будьте готові до агресії з боку конкурентів, уникайте неприємних ситуацій, готуйтеся заздалегідь. Окрім інших ризиків, сильних та слабких сторін франшизи можна побачити за допомогою інструменту, який називається SWOT-аналізом. Керуйте своїм агентством з максимальною ефективністю, приділяючи йому належну кількість уваги та виводячи вашу організацію відпочинку на позицію лідера ринку, що призводить до значної переваги опонентів. Випускний відпуск сам по собі пропонує ідеальний набір робочих інструментів.

Їх, а також цінні вказівки, надані франчайзером, який особисто зацікавлений у максимальній фінансовій продуктивності об'єкта франшизи.

Діяльність франчайзингу передбачає декілька комісій. Перший - це одноразова виплата. Вже на початковому етапі ваше агентство відпочинку сплачує його франчайзеру. Після подальшого виконання агентства ваші обов'язки включають два платежі: роялті, до 6% доходу та рекламний збір. Все це необхідно, оскільки менеджер надає величезну кількість різноманітних інформаційних матеріалів, технологій, прийомів, методів, бізнес-планів та іншого. Максимально використовуючи все це, ви отримуєте найбільший виграш, тому франшиза агентств для проведення свят та заходів забезпечує високий рівень доходу.

Якщо ви бачите помилку, клацніть тут, щоб виправити її