1. франшиза. Люботин crumbs arrow
  2. Каталог франшиз crumbs arrow
  3. франшиза. Для малого бізнесу crumbs arrow
  4. франшиза. облік crumbs arrow

франшиза. облік. Люботин. Для малого бізнесу

Знайдено оголошень: 1
pushpin

#1

USU - Універсальна Система Обліку

USU - Універсальна Система Обліку

firstПочатковий внесок: 0 $
moneyпотрібно інвестицій: 0 $
royaltyроялті: 0 $
timeОкупність. Кількість місяців: 1
firstКатегорія: програми, облік, It бізнес, It компанія, It сфера, It технології, It, програмування, додатки
Програми для будь-якого виду бізнесу! Бізнесу без програмного забезпечення неможливо контролювати роботу підприємства і всіх його сфер діяльності. Кожен день така компанія зазнає величезних збитків, тому що не може проаналізувати свої слабкі сторони і поліпшити їх. Слабкою ланкою може бути що завгодно: що не користується популярністю товар, який організація продовжує закуповувати для продажу; послуга, яка не приносить очікуваного прибутку через погану рекламу; співробітники підприємства, чия ефективність роботи недостатньо хороша; і багато іншого. Стати нашим представником в своїй країні або місті та заробляйте на самому платоспроможному сегменті - на бізнесі!
жіноча франшиза
жіноча франшиза
чоловічі франшизи
чоловічі франшизи
сімейні франшизи
сімейні франшизи
Франшиза для міста
Франшиза для міста
Для маленьких міст, малих населених пунктів, невеликого міста
Для маленьких міст, малих населених пунктів, невеликого міста
Для малого бізнесу
Для малого бізнесу
Домашня франшиза. Можна працювати з дому
Домашня франшиза. Можна працювати з дому
франшиза віртуальна
франшиза віртуальна
ділові франшизи
ділові франшизи
затребувані франшизи
затребувані франшизи
Прибуткові, найвигідніші франшизи
Прибуткові, найвигідніші франшизи
Магазини з дешевими товарами
Магазини з дешевими товарами
Інтернет-франшиза, інтернет-магазин
Інтернет-франшиза, інтернет-магазин
Франшиза з нуля
Франшиза з нуля
Безкоштовна франшиза
Безкоштовна франшиза
готовий бізнес
готовий бізнес

video
Є відео
images
Є фото



Моя особиста інформація
user Зареєструйтеся або увійдіть, щоб використовувати особисту інформацію


Статистика
Premium-доступ на 30 днів Ви можете купити преміум-доступ, щоб бачити детальну статистику

article Франшизи для малого бізнесу



https://FranchiseForEveryone.com

Франшизи малого бізнесу - це популярні угоди для бізнесу. Малий бізнес хороший тим, що він затребуваний як у мегаполісах, так і в невеликих містах. Вибір варіантів можна без перебільшення назвати величезним. Напевно, сьогодні важко назвати галузь економіки та сферу діяльності (і не тільки невелику), за якою не пропонуватимуться франшизи. Тому головне - зробити правильний вибір, адже від цього рішення багато в чому буде залежати успіх вашого підприємства. Частка франчайзингу у світовому ВВП зростає з кожним роком, забезпечуючи значний внесок у економіку різних країн та створення нових робочих місць.

Власники успішних компаній та рекламованих брендів все частіше запрошують новачків приєднатися до їхнього бізнесу та придбати франшизу, ставши частиною прибуткового бізнес -проекту. Однією з основних позитивних сторін такого способу ведення бізнес -проекту є стабільність. Усі технології, схеми процесів і процедур, рецепти, порядок взаємодії з постачальниками та замовниками, рекламна політика тощо були відпрацьовані, перевірені на практиці та довели свою ефективність. Саме ці обставини забезпечують скорочення терміну окупності бізнес -проекту та виведення його на прибутковий рівень у порівнянні зі створенням підприємства, як то кажуть, з нуля. Підприємці, які працюють з малим бізнесом, мають сенс приділяти особливу увагу франшизам у сфері торгівлі, громадського харчування (кав’ярні, невеликі сімейні кафе, пекарні тощо), побутовому обслуговуванню (хімчистка, ремонт взуття та одягу, виробів зі шкіри та побуту). техніка) . Популярність франшиз, пов’язаних із розвагами та подорожами, спортом, медичними послугами (у тому числі різними видами масажу, фізіотерапевтичними вправами тощо), а також обслуговуванням автомобілів, ремонтними та будівельними роботами, зростає з кожним роком.

І навіть фінансові кризи, пандемії та подібні негативні обставини часто не тільки не стають перешкодою для малого бізнесу на франчайзинговій основі, але навіть забезпечують більш швидкий ріст та розвиток у порівнянні зі спокійними періодами. Прикладом таких проектів можуть бути дошкільні та шкільні навчальні заклади, які працюють із застосуванням сучасних інформаційних технологій. Різні заклади додаткового розвитку та навчання також користуються великим попитом у періоди, коли існують різні обмеження щодо роботи класичних шкіл та вищих навчальних закладів. Виробництво продуктів харчування з доставкою також може бути прикладом франшизи (як маленької, так і великої), яка буде процвітати під час карантинів, обмежень на пересування людей по місту тощо. Загалом усі послуги, пов'язані з доставкою продовольство, товари широкого вжитку, ліки тощо є дуже затребуваними в такі періоди.

Успіх бізнес -проекту забезпечується попереднім вивченням ключових факторів, що впливають на малий та великий бізнес, незалежно від того, чи пропонується він за допомогою франшизи, просто купується у власника або створюється самостійно. Перш за все, необхідно оцінити поточний рівень розвитку обраної галузі та її перспективи, принаймні на найближчі роки. Немалу важливість мають нинішня жорстокість конкуренції, кількість найближчих конкурентів, їх цінова та сервісна політика, рекламна діяльність тощо. Буде корисно звернути увагу на рівень візуалізації бренду: наявність та впізнаваність логотипу, назви брендів, слоган тощо, наявність корпоративного веб -сайту, правила та принципи взаємодії зі споживачами (наскільки вони загалом задоволені цим брендом) та інші параметри. Знайшовши франшизу в спеціалізованому Інтернет -каталозі, ви можете здійснити хоча б короткий пошук різних оглядів та коментарів з цього приводу. Можливо, деякі франчайзі вважали за необхідне поділитися своїм досвідом співпраці та надати додаткову інформацію про франчайзера всім зацікавленим сторонам.

І, звичайно, підприємцю потрібно буде виконати всі розрахунки, пов’язані з організацією підприємства. Умови франшизи зазвичай передбачають необхідність первинного платежу, розмір якого залежить від вартості бренду, що визначається успіхом, славою та прибутковістю компанії. Крім того, щоб організувати компанію, необхідно вкласти певну суму грошей у основні та оборотні активи (купівля або оренда промислових, торгових та інших приміщень, придбання виробничого та оргтехніки, набір, найм та навчання персонал, кампанія з виведення продукції на ринок тощо). П.). Тож під час складання фінансового плану франчайзі повинен максимально точно оцінити розмір початкових інвестицій у проект малого бізнесу. Це залежить від того, як скоро він почне отримувати реальний прибуток.

Щомісячні роялті зазвичай розраховуються як відсоток від обороту. Часто надається приблизний інвестиційний план та розрахунок терміну окупності малого (і не тільки) бізнесу разом з описом франшизи у відповідному онлайн -каталозі. Досвід конкуруючих підприємств, що працюють в рамках однієї франшизи або просто в подібних сегментах ринку, також може стати джерелом надзвичайно корисної інформації та допомогти франчайзі зробити правильний вибір. При виборі франчайзингового партнера необхідно враховувати його готовність надавати консультації у сфері технологій виробництва, маркетингу, просування, оптимальної організації повсякденної діяльності, навчання персоналу, реєстрації торгових точок тощо, надати дочірнє підприємство з інформаційними матеріалами та надавати іншу допомогу з точки зору розвитку бізнесу . Зазвичай таке консультування входить до переліку безкоштовних послуг (в рамках франчайзингової співпраці). Однак є також варіанти, коли кожна консультація надається за окремий платіж відповідно до спеціального прейскуранта (деякі власники підприємств дуже високо цінують свої інформаційні ресурси і не готові надавати їх безкоштовно навіть постійним партнерам). До речі, консультації та поради щодо оптимізації оподаткування, розвитку системи корпоративних знижок, можливості кредитування франчайзера для бізнес -проекту молодшого партнера можуть мати велике значення для малого бізнесу.

До речі, є також безкоштовні франшизи, які, як правило, не передбачають ні початкового платежу, ні щомісячних платежів (переважно у малих підприємствах у сфері громадського харчування та побутового обслуговування).

Загалом, підсумовуючи все вищесказане, можна зробити висновок, що малий франчайзинговий бізнес має масу переваг перед класичними моделями бізнесу. Звичайно, є витрати, ризики та проблеми, але вони не надто помітні і загрожують кінцевому результату. Маючи належним чином організований і заздалегідь розрахований малий бізнес за програмою франчайзингу, підприємець може почуватися впевнено як у великому мегаполісі, так і в обласному центрі чи невеликому населеному пункті регіонального значення. Головне - правильно вибрати сегмент ринку і докласти максимум зусиль для його успішного розвитку.

article Франшиза. облік



https://FranchiseForEveryone.com

Бухгалтерська франшиза - це потенційно прибутковий бізнес-проект, який на етапі впровадження може зіткнутися з сильним протистоянням конкурентів. Конкуруючі структури зацікавлені в тому, що нові гравці на ринку не могли триматися довго. Ось чому ви купуєте франшизу. Врешті-решт, це забезпечує вам чудову можливість отримати значну перевагу вже на старті в протистоянні з найвидатнішими та найсильнішими суперниками. Ви не будете діяти ні тим, ні іншим, але за допомогою досвідченого ділового партнера, який надає вам всебічну підтримку. Для цього вам потрібно заплатити лише певний збір, який надається будь-якою франшизою, а не лише тією, що пов’язана з бухгалтерським обліком.

Окрім назви цього бренду, ви отримуєте у своєму розпорядженні цілий набір нормативних актів, правил та ділових книг. За величезну кількість різних пільг платять дуже недорого. На початковому етапі ви платите близько 11% за право продажу діяльності від імені цієї торгової марки. Далі, здійснюючи бухгалтерську франшизу, ви повинні заплатити до 9% обороту або доходу, який вам вдалося отримати у вашому розпорядженні за місяць роботи. Це досить мало, враховуючи той факт, що за допомогою бухгалтерського типу франшизи ви зможете заробити набагато більше, ніж без неї.

Завдання належної уваги завжди приділяється бухгалтерському обліку при здійсненні офісних операцій, оскільки збір статистичної бухгалтерської інформації залежить від нього. При управлінні франшизою статистичні дані можуть бути використані для прийняття завжди найбільш правильного управлінського рішення. Ефективно виконуйте свою діяльність, використовуйте аналітичні інструменти, і тоді вам буде гарантований успіх. Точно діюча бухгалтерська франшиза - це бізнес-проект, реалізувавши який, ви зможете значно покращити своє фінансове становище. Служачи бухгалтерською або контрольною франшизою, також варто пам’ятати, що ви берете на себе певні обов’язки. Більше того, зобов’язання не обмежуються необхідністю сплатити певний відсоток від свого доходу.

Також у вас може знадобитися придбати у франчайзера інвентар, послуги та, можливо, навіть інформаційні товари. Все залежить від того, яку остаточну угоду ви укладете, укладаючи угоду. Зручне ведення бухгалтерського обліку - це бізнес-проект, який можна використовувати для створення аналітики та розуміння того, які вдосконалення потрібно зробити, щоб залучити ще більше споживачів. Сильні та слабкі сторони можна дослідити за допомогою swot-аналізу, а аналіз конкурентної діяльності дозволяє зрозуміти, з якими труднощами зіткнеться ваша франшиза в майбутньому в сфері бухгалтерського обліку.

Якщо ви бачите помилку, клацніть тут, щоб виправити її