1. کاتالوگ حق رای دادن crumbs arrow
  2. حق امتیاز. ضروری: حق رای دادن crumbs arrow

حق امتیاز. ضروری: حق رای دادن

تبلیغات یافت شده: 979

#1

بیر میر

بیر میر

firstهزینه اولیه: 1300 $
moneyسرمایه گذاری لازم است: 9800 $
royaltyحق امتیاز: 1 %
timeبازپرداخت تعداد ماهها: 8
firstدسته بندی: الکل, فروشگاه مارک, فروشگاه الکل, الکلی, مغازه مشروب فروشی
Bir Mir زنجیره ای از فروشگاه های مشروبات الکلی است که در سال 2010 با مشارکت Pivtorg LLC ظاهر شد. وظیفه اصلی در توسعه ، ایجاد یک شبکه بزرگ از فروشگاه ها بود که همه چیز لازم برای پخت و پز و تهیه آبجو ، مهتابی و شراب را به فروش می رساند. در حال حاضر ، مدیریت تصمیم گرفت که حق رای دادن را به دو طریق توسعه دهد - فروشگاههای شخصی شرکت و فروشگاههای حق رای دادن. در پایان سال 2010 ، بیر میر 39 فروشگاه شخصی و 28 شعبه حق رای دادن داشت و همچنان در بازار مشروبات الکلی محبوبیت خود را به دست آورد. موفقیت این زنجیره در یک پیشنهاد ویژه برای دوستداران آبجو از سوی کارخانه های آبجوسازی خود که فیلتر نشده اند ، نهفته بود. به زودی ، تا سال 2013 ، تعداد شعب از صد نفر فراتر رفته بود و خود فروشگاهها دارای مجموعه وسیعی از کالاها بودند. انواع قوی تری از الکل ، شراب پیش ساخته و بطری ، تنقلات مختلف ، سوشی و گریل به آبجو در شیر اضافه شد. هدف اصلی برای توسعه ، ایجاد فرهنگ منحصر به فرد در نوشیدن نوشیدنی های آبجو است. بر اساس گسترش است

video
آیا ویدیویی وجود دارد
images
عکس وجود دارداطلاعات شخصی من
user برای استفاده از اطلاعات شخصی ثبت نام کنید یا وارد شوید


آمار
دسترسی حق بیمه به مدت 30 روز برای مشاهده آمار دقیق می توانید دسترسی ممتاز خریداری کنید

#2

BROW BAR 12

BROW BAR 12

firstهزینه اولیه: 6000 $
moneyسرمایه گذاری لازم است: 8200 $
royaltyحق امتیاز: 4 %
timeبازپرداخت تعداد ماهها: 7
firstدسته بندی: سالن, سالن زیبایی, سالن, آرایشگاه کودکان, آرایشگاه, آبگرم, استودیو, مو, یک مدل مو
شرح حق رای توسط فرانشیزر: BROW BAR 12 اولین شرکت بلاروسی است که در خدمات اصلاح ابرو تخصص دارد. BROW BAR 12 امروز به شرح زیر است: • یک مارک معروف ؛ • فرمت های مختلف ابرو-از مینی استودیو تا سالن. • سالانه بیش از 25000 مشتری ؛ • تجارت سودآور پایدار در بازار رو به رشد. • مجموعه ای م effectiveثر از خدمات و استانداردهای روشن کار ؛ • تیمی متشکل از 20 متخصص ؛ • دارای برنامه های آموزشی و توسعه ای برای کارشناسی ارشد. • کار با لوازم آرایشی حرفه ای ؛ • سیستمهای شفاف کنترل و حسابداری فعالیتها. همه اینها به BROW BAR 12 اجازه می دهد تا از سال 2014 پیشرو در بخش خود باقی بماند و تعداد مشتریان عادی را افزایش دهد! حق رای دادن BROW BAR 12 به شما کمک می کند: سریعاً تجارت خود را شروع کنید - این شرکت دستورالعمل های روشنی ارائه می دهد و کل فرایند را همراهی می کند. کاهش میزان سرمایه گذاری - شرکت توسعه پروژه ، جستجوی تامین کنندگان ، آموزش کارکنان ، راه اندازی فرآیندها و سیستم ها را بر عهده خواهد گرفت.
حق رای دادن در خواست
حق رای دادن در خواست

images
عکس وجود دارداطلاعات شخصی من
user برای استفاده از اطلاعات شخصی ثبت نام کنید یا وارد شوید


آمار
دسترسی حق بیمه به مدت 30 روز برای مشاهده آمار دقیق می توانید دسترسی ممتاز خریداری کنید

#3

زن

زن

firstهزینه اولیه: 0 $
moneyسرمایه گذاری لازم است: 10000 $
royaltyحق امتیاز: 0 $
timeبازپرداخت تعداد ماهها: 6
firstدسته بندی: لباس زنانه, فروشگاه لباس, فروشگاه پوشاک زنانه, ذخیره اشیاء, فروشگاه پوشاک اقتصادی
فرنچایز لباس زنانه Femme متعلق به گروه شرکت های Lady-Tex است. تاریخچه توسعه شرکت "Lady-Tex" در سال 2004 در بلاروس آغاز شد و تقریباً بلافاصله خود را در بازار روسیه به عنوان تولید کننده شلوار و دامن با کیفیت بالا برای زنان معرفی کرد. در حال حاضر "Lady-Tex" یک شرکت بزرگ با امکانات تولید در بلاروس است ، یکی از پیشروان در بخش لباس برای زنان در سبک زندگی ، شهر ، و همچنین کت و شلوار و لباس برای یک مناسبت خاص. هدف این شرکت گسترش روابط تجاری ، به ویژه با شرکای روسیه است ، روندهای اصلی مد را دنبال می کند و تلاش می کند تا محصولات خود را برای حلقه ای از مصرف کنندگان که بر روی لباس های شیک ، با کیفیت و مقرون به صرفه جالب توجه هستند ، جذاب کند.
حق رای دادن در خواست
حق رای دادن در خواست

video
آیا ویدیویی وجود دارد
images
عکس وجود دارداطلاعات شخصی من
user برای استفاده از اطلاعات شخصی ثبت نام کنید یا وارد شوید


آمار
دسترسی حق بیمه به مدت 30 روز برای مشاهده آمار دقیق می توانید دسترسی ممتاز خریداری کنید

#4

باسیلیون

باسیلیون

firstهزینه اولیه: 30000 $
moneyسرمایه گذاری لازم است: 3000 $
royaltyحق امتیاز: 4 %
timeبازپرداخت تعداد ماهها: 12
firstدسته بندی: مرکز کودک, رشد کودک, مرکز رشد کودکان, مرکز رشد کودکان با روشهای جدید
توضیح حق رای توسط حق رای دهنده: 2 دلیل برای افتتاح باشگاه سرگرمی کودکان خود: - پس انداز در کودکان مرسوم نیست ، - در کشور ما هنوز کمبود مراکزی وجود دارد که اوقات فراغت با کیفیت و متنوع را برای کودکان سازماندهی می کند. شبکه مراکز سرگرمی کودکان BAZILLION چیست: - مراکز عملیاتی در مینسک ، برست ، موگیلف ؛ - بیش از 3 سال کار موفق ؛ - راه حل های بهینه برای مراکز با مناطق و مکان های مختلف ؛ - دارای چرخه کامل طراحی ، سفارش و نصب تجهیزات ؛ - مجموعه ای از خدمات برای کودکان در سنین مختلف - جاذبه ها ، دستگاه های حافظه ، انیماتورها ، کافه ها ، تعطیلات ؛ - کلیه سیستمهای لازم برای سازماندهی کار موثر پرسنل. مزایای حق رای دادن BASILLION: * تحت یک مارک واحد مورد اعتماد مشتریان ما * کاهش میزان سرمایه گذاری برای افتتاح مرکز کودکان
حق رای دادن در خواست
حق رای دادن در خواست

images
عکس وجود دارداطلاعات شخصی من
user برای استفاده از اطلاعات شخصی ثبت نام کنید یا وارد شوید


آمار
دسترسی حق بیمه به مدت 30 روز برای مشاهده آمار دقیق می توانید دسترسی ممتاز خریداری کنید

#5

کودک جهانی

کودک جهانی

firstهزینه اولیه: 15000 $
moneyسرمایه گذاری لازم است: 20000 $
royaltyحق امتیاز: 7 %
timeبازپرداخت تعداد ماهها: 18
firstدسته بندی: مرکز آموزشی کودکان, تحصیلات, بچه های مدرسه, مدرسه ای برای کودکان است, برنامه نویسی کودکان, مدرسه برنامه نویسی کودکان, خدمات آموزشی, آموزش
شرح حق رای توسط franchisor: بخشی از شبکه جهانی کودکان باشگاههای آموزشی بین المللی شوید! به یکی از رهبران آموزش فوق برنامه در کشور ما بپیوندید. امروزه کودک جهانی: - عضو انجمن آموزش بین المللی ICEF است. - 7 سال کار موفق ؛ - بیش از 10 برنامه منحصر به فرد برای توسعه پتانسیل دانش آموزان ما ؛ - بیش از 1500 فارغ التحصیل که تحصیلات خود را به پایان رسانده اند ؛ - پیشنهادات برای سنین مختلف - از 6 ماه تا 11 سال ؛ - انتخاب و آموزش معلمان مجرب و روانشناسان کودک ؛ - یک رویکرد فردی برای هر کودک در هر مرحله. برنامه های جهانی کودک بر اساس متدولوژی منحصر به فرد سیستم آموزش دو زبانه است. این باشگاه همچنین فرصتی را برای دانش آموزان مدرسه فراهم می کند تا در انگلیس ، مالت ، اسپانیا و دیگر کشورها یک زبان خارجی را بیاموزند و شبکه های شریکی را برای ادامه تحصیل در اشکال مختلف ایجاد کنند.
حق رای دادن در خواست
حق رای دادن در خواست

images
عکس وجود دارداطلاعات شخصی من
user برای استفاده از اطلاعات شخصی ثبت نام کنید یا وارد شوید


آمار
دسترسی حق بیمه به مدت 30 روز برای مشاهده آمار دقیق می توانید دسترسی ممتاز خریداری کنید

article حق رای دادن و حق رای دادنhttps://FranchiseForEveryone.com

حق رای دادن و حق امتیاز مفاهیم بسیار نزدیک به هم هستند. اگر به حق رای دادن علاقه مند هستید ، پس از تحصیل به یک حق امتیاز تبدیل می شوید. این یک تجارت بسیار سودآور است که در اجرای آن فقط باید از قوانین و مقررات مربوط به حق رای دادن پیروی کنید. شما نیازی به چیز جدیدی ندارید ، یک کار تجاری را دوباره تنظیم کنید ، و عملیات دشوار دیگری را انجام دهید. فقط خرید یک تجارت آماده که به آن حق رای دادن گفته می شود ، ضروری است. صاحب امتیاز به شخصی گفته می شود که حق استفاده از ابزاری را که هر شرکت برجسته ای برای ایجاد تجارت استفاده می کند بدست آورد. شما نیازی به تهیه چیزی از ابتدا ندارید ، فقط باید از یک کانسپت آماده استفاده کنید. علاوه بر این ، این نام در حال حاضر شناخته شده است ، به این معنی که هزینه های افزایش سطح آگاهی از برند به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

به عنوان بخشی از حق رای دادن ، صاحب امتیاز فقط باید این واقعیت را باز کند که نمایندگی محلی در منطقه افتتاح شده است. این بسیار ارزان تر از تبلیغ نام تجاری ناشناخته از ابتدا است. حق رای دادن می تواند قهوه ای باشد که صبح هنگام کافی نت را خریداری می کنید ، مغازه ای که می خرید ، یک پیتزا فروشی است که نام جهانی دارد و در همسایگی یک مصرف کننده محلی واقع شده است.

حق رای دادن در همه جا وجود دارد و محبوبیت بیشتری پیدا می کند. یک کسب و کار آماده که یک مدل حق رای دادن را باز می کند ، به صاحب امتیاز اجازه می دهد تا به سادگی منابع مالی موجود را در یک مدل کسب و کار آزمایش شده و فعال سرمایه گذاری کند. شما فقط باید به درستی ارائه شده توسط نسخه های حق رای دادن را پیاده سازی کنید. صاحب امتیاز تقریباً هیچ خطری را تهدید نمی کند ، زیرا در پشت سر آن یک تجارت وجود دارد ، یک مارک شناخته شده ، یک تجربه عظیم که طی سالهای متمادی یا حتی چندین دهه فعالیت شدید جمع شده است.

ویژگی های حق رای دادن با محبوبیت بالا در هر کشور مشخص می شود. شخصی که تصمیم به دریافت امتیاز بگیرد می تواند به سادگی با سرمایه گذاری در منابع مالی ، جذب پرسنل طبق معیارها ، ایجاد فرایندهای تجاری و کسب نتیجه. حتی محصولات اغلب از کشور مبدا حق رای دادن تهیه می شوند. این بسیار راحت است زیرا می توانید در کار و منابع مالی صرفه جویی کنید. نیازی به ایجاد استراتژی یا کار بر روی مارک تجاری نیست. همه اینها در حال حاضر در دسترس شما است و باقی می ماند راه اندازی یک مدل بیز آماده است که قطعاً منابع مالی را به عنوان پاداش به ارمغان می آورد. صاحب امتیاز می تواند با استفاده از سهم قابل توجهی از منابع مالی در اختیار خود ، از حق امتیاز خریداری شده به طور موثر استفاده کند. شرایط حق رای دادن مستقیماً با تامین کننده آن در میان گذاشته شده و ممکن است متفاوت باشد. به عنوان مثال ، شما می توانید به طور مداوم سهمی از سود خود را کسر کنید ، یا می توانید در مورد سایر شرایط به توافق برسید ، همه اینها به صاحب مارک بهره برداری شده بستگی دارد.

فقط کافی است که یک حق رای دادن بخرید و از تمام تجربیاتی که نسل های قبلی مردم هنگام ورود به علامت تجاری قدیمی کسب کرده اند ، استفاده کنید. باید بسیار مراقب باشید و از اشتباهات خودداری کنید زیرا به هرگونه عدم دقت در ایجاد حق رای دادن توجه می شود و سپس صاحب امتیاز به جای سود مشکلی دریافت می کند. اما این یک سناریو بسیار معمول نیست ، بنابراین ، شما باید بر روی اجرای صحیح عملیات اداری تمرکز کنید.

به دنبال حق رای دادن و اضافه کردن اضافات سازگار به مزیت رقابتی شرکت خود. از این گذشته ، بسیاری از امتیازات از روش محلی سازی استفاده می کنند ، به عنوان مثال ، در مک دونالد اگر در روسیه واقع شود ، پنکیک می فروشند. اگر حق رای دادن مک دونالد مربوطه در قزاقستان باز شود ، کافه فست فود گزینه ای از همبرگرهای حاوی گوشت اسب را برای مردم محلی ارائه می دهد.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید یا آدرس این صفحه را برای خود ذخیره کنیددر صورت مشاهده اشتباه تایپی ، برای اصلاح آن اینجا را کلیک کنید