1. קטלוג זכיינות crumbs arrow
  2. זִכָּיוֹן. נדרש: מֵפִיץ crumbs arrow

זִכָּיוֹן. נדרש: מֵפִיץ

מודעות שנמצאו: 1

#1

טוגס

טוגס

firstתשלום ראשוני: 0 $
moneyנדרשת השקעה: 50000 $
royaltyתמלוגים: 0 $
timeהחזר כספי. מספר חודשים: 12
firstקטגוריה: סַחַר, חנות מותגים, לְעַצֵב, חברת סחר, ליישום, סְחוֹרוֹת, סְחוֹרָה, עיצוב פנים, סטודיו לעיצוב
סיכויים מצוינים לרכישת זיכיון ולפיתוח עסקים ברחבי העולם! טוגאס היא רשת אירופאית גדולה של מפתחי טקסטיל יוקרתי ואביזרי בית. אנו נותנים ללקוחות הזדמנות לרכוש מבחר של מוצרים מוגמרים או מוצרים שפותחו על ידי מעצבי החברה. האוסף שלנו כולל הצעות עם סט מצעים משובח, וילונות וכיסויי מיטה, מוצרי טרי, מוצרי שינה עם סתימות באיכות גבוהה, כלי אוכל, ניחוחות לבית ולבית, ועוד ועוד. כמעט 100 שנה בשוק, וכיום לחברה 140 בוטיקים ברחבי העולם. הבסיס לעסק מצליח של טוגאס הוא שמירה על ערכי משפחה ותקני איכות אירופיים, עם שירות מושלם ופיתוחים חדשניים, כולל סגנונות ופתרונות פופולריים בעיטורי טקסטיל למגורים.
זיכיון עירוני
זיכיון עירוני
זיכיונות מבוקשים
זיכיונות מבוקשים
עסק מוכן
עסק מוכן

video
האם יש סרטון
images
יש תמונותהמידע האישי שלי
user הירשם או התחבר כדי להשתמש במידע אישי


סטָטִיסטִיקָה
גישה לפרמיה למשך 30 יום אתה יכול לקנות גישה פרימיום כדי לראות נתונים סטטיסטיים מפורטים

article זכיינות ומפיץhttps://FranchiseForEveryone.com

זיכיון ומפיץ אינם רק מושגים הקשורים זה בזה. אלה גם משימות ייצור שצריך לבצע אוטומציה. תוכנת דור חדש מתאימה בהתאם למטרות אלה. אתה מסוגל לא רק להתמודד ביעילות עם הזיכיון אלא גם להעניק למפיצים את מידת תשומת הלב הדרושה. אף עסק לא הולך בלי מפיץ, אז בזיכיון, אתה לוקח בחשבון את כל האלמנטים המשתמשים במתחם מחשבים. עם תוכנה ייחודית ורב-תכליתית בו-זמנית, תוכלו להתמודד ביעילות ובקלות עם המשימות של פורמט המשרד, ולבצע אותן בצורה היעילה ביותר.

הזיכיון שלך משתלם, כהשקעה באוטומציה. המתחם לא יכול לספק ריבוי משימות אלא גם אופטימלי מבחינת עלות מבחינת מחיר ואיכות. אם אתה משתמש בתוכנת זיכיון, אז הביז עולה על כל האנלוגים. יש ליצור את תוכנית מפיצי הזכיינות תוך הקפדה על פרטים. ממשק מבוצע ומעוצב היטב הוא גם המאפיין המובהק של מוצר כזה. תוכנית פיליגרן ממלאת למעשה את כל המשימות שהוקצו.

האטרקטיביות של זכיינות טמונה בזמינות היתרונות שאין להכחישם עבור שני המשתתפים במערכת הזכיינות. לעסקים קטנים ויזמים בודדים, זה מספק עסק רווחי יציב, עבור חברות וחברות ידועות אפשרות להרחיב ולחזק את עמדותיהם בשוק. האטרקטיביות של ההתפתחות שלנו היא שהיא מתאימה לחלוטין לכולם לכל מטרות ויעדים.


שתף עם חבריך או שמור לעצמך את הכתובת של דף זהאם אתה רואה שגיאת כתיב, לחץ כאן כדי לתקן אותה