1. קטלוג זכיינות crumbs arrow
  2. זִכָּיוֹן. נדרש: בת זוג crumbs arrow

זִכָּיוֹן. נדרש: בת זוג

מודעות שנמצאו: 1

#1

KiberOne

KiberOne

firstתשלום ראשוני: 0 $
moneyנדרשת השקעה: 14000 $
royaltyתמלוגים: 34 %
timeהחזר כספי. מספר חודשים: 2
firstקטגוריה: מרכז חינוכי לילדים, מרכז ילדים, התפתחות הילד, יצירתיות של ילדים, חינוך, בית ספר מקוון, בית ספר, בית ספר לתכנות, ילדי בית הספר, זהו בית ספר לילדים, תכנות ילדים, בית ספר לתכנות ילדים, מרכז התפתחות ילדים, מרכז התפתחות ילדים עם שיטות חדשות, שירותי חינוך, הַדְרָכָה
הרשת הבינלאומית של בתי ספר לתכנות וליצירתיות דיגיטלית KIBERone היא פרויקט אופנתי בדמות מערכת חינוכית נוספת לילדים. אנו CyberSchool הראשון ברמה הבינלאומית, המספקים סוגי שירותים לחינוך מקיף לילדים בפלג הגילאים 7 עד 14, סוגי הידע האופנתיים ביותר של טכנולוגיות דיגיטליות: תכנות, פיתוח ותחזוקה של אתרים, מחשבים צעצועים קריקטורות, מודלים 3D, SMM, קידום באינטרנט, בוטים צ'אט, אבטחתסייבר וסוגים נוספים, בהם אתה יכול ללמוד יותר .. המערכת החינוכית בבית הספר שלנו היא מתודולוגיה של המחבר, נוצר במשותף עם רוסית ומומחים זרים. מורים בעלי הכשרה גבוהה, תוכניות העובדות בפועל של חברות IT גדולות - "Yandex", "SKB Kontur" וכו ', וכן מומחים קיימים מאוניברסיטאות ידועות.
זיכיון נשים
זיכיון נשים
זכיינות גברית
זכיינות גברית
זכיינות משפחתיות
זכיינות משפחתיות
זיכיונות לילדים
זיכיונות לילדים
זיכיון עירוני
זיכיון עירוני
לעיירות קטנות, יישובים קטנים, עיירה קטנה
לעיירות קטנות, יישובים קטנים, עיירה קטנה
עסק קטן
עסק קטן
זיכיון וירטואלי
זיכיון וירטואלי
עסק מוכן
עסק מוכן

video
האם יש סרטון
images
יש תמונותהמידע האישי שלי
user הירשם או התחבר כדי להשתמש במידע אישי


סטָטִיסטִיקָה
גישה לפרמיה למשך 30 יום אתה יכול לקנות גישה פרימיום כדי לראות נתונים סטטיסטיים מפורטים

article זיכיון ושותףhttps://FranchiseForEveryone.com

הזיכיון והשותף חייבים לקיים אינטראקציה יעילה כדי להשיג את האפקט המצטבר של העבודה המשותפת. אם אתם מעוניינים בזיכיון, עליכם לחפש גם שותף מתאים לעסק כדי להיות היעיל ביותר. מגוון זכייניות פועלות באופן שיאפשרו לך לפתח את העסק שלך בצורה אפקטיבית, ולמעשה לא להכניס דבר חדש מעצמך. אדם כבר לוקח מודל עסקי מוכן ומשתמש בו בכדי לשלוט בשוק. שיטה זו נוחה מאוד לאותם אנשים שרק רוצים להרוויח כסף ויש להם אמצעים להשקיע. זיכיון ניתן לקנות בזול יחסית אם אתה מנהל משא ומתן נכון. יתר על כן, יש צורך לבצע את כל הפעולות בהתאם לתקנות שנקבעו על ידי השותף. זה מאוד חשוב כדי להשיג תוצאה חיובית. אם אתה שותף לזכיינות, תוכל להגדיל את מספר ההכנסות מתקציב בקלות על ידי הנחיית הנורמות והכללים שנקבעו על פי התקנות שנקבעו.

השימוש בחומרים קיימים וכבר נבדקו מספק התחלה מהירה. זיכיון עובד בצורה מושלמת אם הקונה שלו לוקח בחשבון את התנאים העסקיים שקיימים באזור מסוים בו הוא עומד ליישם את הפרויקט. על השותף לזכיינות להיות רגיש להבדלים אזוריים ולהפיק מהם את המיטב. לפיכך, נוכחות של זיכיון והתחשבות במוזרויות מקומיות נותנות לשותף את האפשרות לבנות בצורה היעילה ביותר את המודל העסקי שלו בהתבסס על המידע שנמסר.

הזיכיון יפעל ללא רבב אם השותף ממלא אחר ההוראות מהמרכז. חוץ מזה, אינך צריך להכניס משהו חדש לתהליכים עסקיים ובכך לחסוך זמן. הזיכיון נקנה בשביל זה כדי שתוכלו להשתמש במודל הביז של מישהו אחר ולהרוויח כסף במקביל. זיכיון יעיל צריך להתבצע תמיד בידי שותפים שיש להם מושג כיצד לבצע עבודות משרדיות. כלים אוטומטיים המסופקים על ידי בעל הזיכיון יהיו אידיאליים. עם זאת, אין זה הכרחי, שכן השותף לזכיינות מסוגל להשתמש בפתרונותיהם אם יתעורר צורך.

נעשה שימוש בזכיינות בסוגים שונים לחלוטין של עסקים. אין ספק שהיא מתפתחת באופן אינטנסיבי בתעשיות ושירותים כמו ענף הרכב ושירותי רכב, סיוע בארגון וניהול עסק (הנהלת חשבונות, עבודות משרדיות, פרסום וכו '), בנייה, שירותים הקשורים לתיקון ותחזוקת בתים. , שירותי חינוך, בילוי ובידור, מסעדות מזון מהיר, מסעדות, מזנונים, דוכני מזון, שירותי רפואה ויופי, שירותי משק בית, קמעונאות, ממש כמו ארגון USU Software.


שתף עם חבריך או שמור לעצמך את הכתובת של דף זהאם אתה רואה שגיאת כתיב, לחץ כאן כדי לתקן אותה