1. Franšizni katalog crumbs arrow
  2. Franšiza. Proizvodnja crumbs arrow
  3. Kućna franšiza. Možete raditi od kuće crumbs arrow
  4. Franšiza. Mali posao crumbs arrow
  5. Franšiza. Mangush crumbs arrow

Proizvodnja. Mangush. Kućna franšiza. Možete raditi od kuće. Mali posao

Pronađeni oglasi: 1

#1

Kameni furnir ZIKAM Kamen

Kameni furnir ZIKAM Kamen

firstPočetna naknada: 1400 $
moneyPotrebna ulaganja: 5000 $
royaltyRoyalty: 0 $
timePovrat. Broj mjeseci: 3
firstKategorija: Proizvodnja, Proizvodnja, Mini proizvodnja, Proizvodnja malih poduzeća, Poslovna proizvodnja
Proizvodna franšiza na području materijala za oblaganje. Mala i kompaktna proizvodnja lima obloženog kamena - furnira od kamena. 2 proizvodna modela: mikro (individualno poslovanje) i mini (malo poduzeće) s različitim cijenama i mogućnostima. Broj osoblja je od 1 do 5. proizvodni pogoni su od 20 do 150 m2. Prosječno razdoblje povrata je 2 mjeseca.
Gradska franšiza
Gradska franšiza
Mali posao
Mali posao
Kućna franšiza. Možete raditi od kuće
Kućna franšiza. Možete raditi od kuće
Franšiza od nule
Franšiza od nule
Novi posao
Novi posao

video
Postoji li video
images
Postoje fotografije



Moji osobni podaci
user Registrirajte se ili prijavite da biste koristili osobne podatke


Statistika
Premium pristup 30 dana Možete kupiti premium pristup da biste vidjeli detaljnu statistiku

article Franšize za mala poduzeća



https://FranchiseForEveryone.com

Franšize za mala poduzeća popularni su poslovni poslovi. Mali je biznis dobar jer je tražen i u megalopolisima i u malim gradovima. Izbor opcija može se nazvati ogromnim bez pretjerivanja. Vjerojatno je danas teško imenovati granu gospodarstva i djelatnost (i ne samo malu) za koju se ne bi nudile franšize. Stoga je glavna stvar napraviti pravi izbor jer će uspjeh vašeg poduzeća uvelike ovisiti o ovoj odluci. Udio franšizinga u svjetskom BDP -u raste svake godine, dajući značajan doprinos gospodarstvima različitih zemalja i otvaranju novih radnih mjesta.

Vlasnici uspješnih tvrtki i promoviranih marki sve više pozivaju pridošlice da se pridruže njihovom poslu i kupe franšizu, postajući dio profitabilnog poslovnog projekta. Jedan od glavnih pozitivnih aspekata ovakvog načina poslovanja je stabilnost. Sve tehnologije, sheme procesa i postupaka, recepti, redoslijed interakcije s dobavljačima i kupcima, politika oglašavanja itd. Razrađene su, ispitane u praksi i dokazale svoju učinkovitost. Upravo te okolnosti omogućuju smanjenje razdoblja povrata poslovnog projekta i njegovo dovođenje na isplativu razinu u usporedbi s stvaranjem poduzeća, kako kažu, od nule. Poduzetnicima koji rade s malim poduzećima ima smisla posebnu pozornost posvetiti franšize u trgovini, ugostiteljstvu (kafići, mali obiteljski kafići, pekarnice itd.), Potrošačkim uslugama (kemijsko čišćenje, popravak obuće i odjeće, kožna galanterija i domaćinstvo aparati) .

Popularnost franšiza vezanih uz zabavu i putovanja, sport, medicinske usluge (uključujući razne vrste masaže, vježbe fizioterapije itd.), kao i servise automobila, popravke i građevinske radove raste svake godine. Pa čak i financijske krize, pandemije i slične negativne okolnosti često ne samo da ne postaju prepreka malim tvrtkama na franšiznoj osnovi, već čak i omogućuju brži rast i razvoj u usporedbi s mirnim razdobljima. Primjer takvih projekata mogu biti predškolske i školske odgojne ustanove koje rade uz korištenje suvremenih informacijskih tehnologija. Razne institucije za dodatni razvoj i usavršavanje također su jako tražene u razdobljima kada postoje različita ograničenja u radu klasičnih škola i visokih učilišta. Proizvodnja hrane za početak i s dostavom također može biti primjer franšize (male i velike) koja će cvjetati tijekom karantena, ograničenja kretanja ljudi po gradu itd. Općenito, sve usluge povezane s dostavom hrane, robe široke potrošnje, lijekova itd.

vrlo su traženi u takvim razdobljima.

Uspjeh poslovnog projekta osigurava se preliminarnim proučavanjem ključnih čimbenika koji utječu na male i velike tvrtke, bez obzira nudi li se putem franšize, jednostavno je kupljeno od vlasnika ili se stvara samostalno. Prije svega, potrebno je procijeniti trenutačni stupanj razvoja odabrane industrije i njene izglede, barem za sljedeće godine. Nema male važnosti trenutna oštrina konkurencije, broj najbližih konkurenata, njihova politika cijena i usluga, oglašivačke aktivnosti itd. Bit će korisno obratiti pozornost na razinu vizualizacije robne marke: prisutnost i prepoznatljivost logotipa, nazive robnih marki, slogan itd., postojanje korporativne web stranice, pravila i načela interakcije s potrošačima (koliko su općenito zadovoljni ovom markom) i druge parametre. Nakon što ste pronašli franšizu u specijaliziranom internetskom imeniku, možete provesti barem kratko pretraživanje raznih recenzija i komentara o njoj.

Možda su neki davatelji franšize smatrali potrebnim podijeliti svoje iskustvo suradnje i pružiti dodatne informacije o davatelju franšize svim zainteresiranim stranama. I, naravno, poduzetnik će morati izvršiti sve izračune povezane s organizacijom poduzeća. Uvjeti franšize obično podrazumijevaju potrebu za početnim plaćanjem, čiji iznos ovisi o vrijednosti marke, određenoj uspjehom, slavom i profitabilnošću tvrtke. Osim toga, za organiziranje tvrtke potrebno je uložiti određenu svotu novca u dugotrajna i obratna sredstva (kupnja ili zakup industrijskih, maloprodajnih i drugih prostora, kupnja proizvodne i uredske opreme, zapošljavanje, zapošljavanje i obuka osoblje, kampanja za iznošenje proizvoda na tržište itd.). P.).

Stoga bi primatelj franšize trebao što točnije procijeniti veličinu početnog ulaganja u projekt male tvrtke pri izradi financijskog plana. Ovisi o tome koliko će brzo početi ostvarivati stvarnu zaradu. Mjesečne naknade se obično računaju kao postotak prometa. Često se daje približan plan ulaganja i izračun razdoblja povrata male (i ne samo) tvrtke zajedno s opisom franšize u odgovarajućem mrežnom katalogu. Iskustvo konkurentskih tvrtki koje posluju pod istom franšizom ili jednostavno na sličnim tržišnim segmentima također može biti izvor iznimno korisnih informacija i pomoći primateljima franšize da naprave pravi izbor. Prilikom odabira franšiznog partnera potrebno je uzeti u obzir njegovu spremnost davati savjete u području proizvodne tehnologije, marketinga, promocije, optimalne organizacije dnevnih aktivnosti, obuke osoblja, registracije prodajnih mjesta itd., Osigurati podružnicu informativnim materijalima i pružiti drugu pomoć u smislu razvoja poslovanja .

Obično je takvo savjetovanje uključeno u popis besplatnih usluga (u okvirima franšizne suradnje). Međutim, postoje i mogućnosti kada se za svako savjetovanje plaća zasebno plaćanje prema posebnom cjeniku (neki vlasnici poduzeća jako cijene svoje informacijske resurse i nisu ih spremni besplatno pružiti čak ni redovitim partnerima). Inače, konzultacije i savjeti u vezi s optimizacijom poreza, razvojem sustava korporativnih popusta, mogućnošću kreditiranja davatelja franšize poslovnom projektu mlađeg partnera mogu biti od velike važnosti za mala poduzeća. Usput, postoje i besplatne franšize koje općenito ne predviđaju ni početnu uplatu ni mjesečna plaćanja (uglavnom u malim poduzećima u sferi javne prehrane i usluga za potrošače).

Općenito, sažimajući sve gore navedeno, možemo zaključiti da mala franšizna tvrtka ima puno prednosti u odnosu na klasične poslovne modele. Naravno, postoje troškovi, rizici i problemi, ali oni nisu previše uočljivi i prijete konačnom rezultatu. S pravilno organiziranim i unaprijed izračunatim malim poduzećem u okviru programa franšizinga, poduzetnik se može osjećati samouvjereno i u velikoj metropoli i u regionalnom središtu ili malom naselju od regionalnog značaja. Glavna stvar je odabrati pravi segment tržišta i uložiti sve napore za njegov uspješan razvoj.

article Kućna franšiza



https://FranchiseForEveryone.com

Domaća franšiza ili ugovor o korištenju određene poslovne ideje, koji se zapravo provodi u vlastitoj kući (stanu, pomoćnoj prostoriji, itd.), Ima svoje prednosti i određene nedostatke povezane s raznim organizacijskim i zakonodavnim rizicima. Sama po sebi, svaka franšiza, čak i kućna franšiza, prema nekoliko uglednih međunarodnih organizacija, svojevrsni je način za širenje posla. Zapravo, ako tvorci profitabilnog i perspektivnog poduzetničkog projekta žele ući na nova tržišta i ne ulažu posebne organizacijske napore ili istodobno rasipaju resurse, to bi mogli učiniti sklapanjem ugovora o franšizi s lokalnim poduzetnicima. To je korisno za davatelje franšize, jer oni ne samo da ne snose troškove razvoja novih tržišta, već dobivaju početnu uplatu i mjesečne tantijeme od korištenja primatelja zaštićene marke. Oni koji kupe franšizu zapravo im stoje na raspolaganju već promovirana roba i usluge koje su poznati mnogim kupcima, uključuju recepte čaja, proizvodne tehnologije, logistiku i modele prodaje, promotivne materijale, pa čak i, ako je potrebno, pomoć u odabiru i obuci osoblja.

Međutim, u slučaju takozvanih domaćih franšiza mogu nastati dodatne komplikacije. S jedne strane, takvi franšizni ugovori, namijenjeni malim, ponekad zanatskim poduzećima, u pravilu uključuju malu kaparu i beznačajne mjesečne tantijeme. To mogu biti kućne mini pekare, usluge uljepšavanja i njege, popravak različite opreme, odjeća ili proizvodi od kože, savjetovanje itd. Primatelj franšize mora točno znati zakonodavno područje u kojem će raditi. Ovo pitanje ne treba zanemariti. Nažalost, mnogi nadobudni domaći poduzetnici zaboravljaju na to i prisiljeni su smanjivati svoje poduhvate, na primjer, zbog prosvjeda susjeda koje ovaj posao ometa da žive u miru. Također ne bi naškodilo poreznom opterećenju unaprijed.

Čak i ako slučaj planirate riješiti samo naporima članova njihove obitelji, porez i dalje mora biti plaćen. Vrijedi također proučiti tržište barem površno. Naravno, pečeni proizvodi (posebno izrađeni kod kuće) proizvod su s prilično niskom elastičnošću potražnje. Uvijek se traži i, čini se, pekara bi trebala biti samo profitabilna (posebno u stambenom naselju). Međutim, ako u sljedećih nekoliko tromjesečja postoje još tri slična, četvrti izgledi već su dvojbeni. Ali općenito, domaća je franšiza vrlo atraktivna, s obzirom na niske troškove njihovog stjecanja i osnivanja tvrtke. Uz dovoljnu aktivnost i poduzetnost korisnika franšize, oni mogu prestati biti mala poduzeća i pretvoriti se u veliki poslovni projekt.

article Franšiza. Proizvodnja



https://FranchiseForEveryone.com

Franšiza u proizvodnji trenutno uživa široku popularnost i potražnju među predstavnicima poslovanja. Za proizvodnu franšizu nekoliko važnih čimbenika smanjuje rizike i zamke u slučaju stvaranja vlastite tvrtke. Franšiza može osnovati proizvodnu tvrtku jer se ova opcija smatra najtežim i najrizičnijim poslom. Plus je izgled za dobivanje gotove poslovne ideje, prema već razvijenoj strategiji, koja zahtijeva daljnji razvoj. Vrijedno je napomenuti da što je skuplja proizvodna franšiza, to je poznatiji zaštitni znak koji ima ime stečeno tijekom godina. Prije svega, s proizvođačem treba razgovarati o glavnim detaljima i nijansama kako bi se razumjele potrebe zajedničke suradnje, a tek tada vrijedi ući u partnerstva.

Možete sastaviti ugovor prema kojem započinjete proizvodne aktivnosti pod franšizom. Ako je potrebno, zaposlenici proizvođača vode razgovor s kupcima kako bi pružili važne informacije o marketinškim i oglašivačkim nijansama koje pomažu u povećanju veleprodaje. Da biste stvorili željeni posao, na raspolaganju vam je gotov projekt, u kojem morate djelovati prema sastavljenim i razvijenim koracima. Ako nakon nekog vremena imate bilo kakvih pitanja u vezi s privilegijom proizvodnog formata, prije svega trebate razgovarati o detaljima s proizvođačem. Kupnjom vlastite poslovne franšize, proizvodna strana područja djelatnosti ne nosi velike rizike, jer se strogo poštuju najodgovornije i najvažnije točke, štiteći tako klijenta od gubitka posla. Franšiza proizvodnog smjera, najisplativija i najbrža opcija za postizanje velikog uspjeha, s ciljem daljnjeg usmjeravanja na međunarodnu razinu. Korištenje franšiza postaje mnogo relevantnije i popularnije u svijetu, jer su klijenti shvatili koliko je ova vrsta poslovanja relevantna uz minimalne rizike.

Budući da je mnogo lakše nastaviti s gotovim i oblikovanim poslom nego u neovisnom načinu, doći do ideje od nule. Osnivanje poduzeća je puno lakše uvođenjem franšize proizvodne linije u vlastiti posao kako biste postigli željeni rezultat.

Ako vidite pogrešku u pisanju, kliknite ovdje da biste je ispravili