1. Franšizės katalogas crumbs arrow
  2. Franšizė. Būtina: platintojas crumbs arrow

Franšizė. Būtina: platintojas

Rasta skelbimų: 1

#1

TOGAS

TOGAS

firstPradinis mokestis: 0 $
moneyReikalingos investicijos: 50000 $
royaltyHonoraras: 0 $
timeAtsipirkimas. Mėnesių skaičius: 12
firstKategorija: Prekyba, Firminė parduotuvė, Dizainas, Prekybos įmonė, Įgyvendinimui, Prekės, Prekė, Interjero dizainas, Dizaino studija
Puikios perspektyvos įsigyti franšizę ir plėtoti verslą visame pasaulyje! „Togas“ yra didelis Europos prabangių tekstilės gaminių ir namų aksesuarų kūrėjų tinklas. Mes suteikiame klientams galimybę įsigyti gatavų gaminių ar įmonės dizainerių sukurtų produktų. Mūsų kolekcijoje yra pasiūlymų su išskirtiniais patalynės komplektais, užuolaidomis ir lovatiesėmis, kilpiniais gaminiais, miego gaminiais su aukštos kokybės įdarais, indais, namų ir namų kvapais ir daug daugiau. Beveik 100 metų rinkoje, ir šiandien bendrovė turi 140 parduotuvių visame pasaulyje. Sėkmingo „Togas“ verslo pagrindas yra šeimos vertybių ir Europos kokybės standartų išsaugojimas, puikus aptarnavimas ir novatoriški pokyčiai, įskaitant populiarius gyvenamųjų patalpų tekstilės dekoravimo stilius ir sprendimus.
Miesto franšizė
Miesto franšizė
Paklausos franšizės
Paklausos franšizės
Paruoštas verslas
Paruoštas verslas

video
Ar yra vaizdo įrašas
images
Yra nuotraukųMano asmeninė informacija
user Norėdami naudotis asmenine informacija, prisiregistruokite arba prisijunkite


Statistika
Aukščiausios klasės prieiga 30 dienų Norėdami įsigyti išsamią statistiką, galite įsigyti aukščiausios kokybės prieigą

article Franšizė ir platintojashttps://FranchiseForEveryone.com

Franšizė ir platintojas yra ne tik tarpusavyje susijusios sąvokos. Tai taip pat yra gamybos užduotys, kurias reikia automatizuoti. Šiems tikslams tinka naujos kartos programinė įranga. Jūs galite ne tik efektyviai susitvarkyti su franšize, bet ir skirti platintojams reikiamą dėmesį. Joks verslas neapsieina be platintojo, todėl naudodamiesi kompiuterių kompleksu franšizėje atsižvelgsite į visus elementus. Turėdami unikalią ir labai universalią programinę įrangą tuo pačiu metu, galite efektyviai ir lengvai susidoroti su biuro formato užduotimis, jas atlikdami efektyviausiai.

Jūsų franšizė atsiperka kaip investicija į automatizavimą. Kompleksas gali ne tik atlikti daugiafunkcines užduotis, bet ir optimalus kainos, kainos ir kokybės požiūriu. Jei naudojate franšizės programinę įrangą, bizas pranoksta visus analogus. Franšizės platintojo programa turi būti kuriama atkreipiant dėmesį į detales. Gerai vykdoma ir suprojektuota sąsaja taip pat yra skiriamasis tokio produkto bruožas. Filigranų programa efektyviai vykdo visas paskirtas užduotis.

Franšizės patrauklumas slypi tuo, kad abu franšizės santykių dalyviai gali gauti neginčijamų pranašumų. Mažoms įmonėms ir individualiems verslininkams tai suteikia stabilų pelningą verslą, žinomoms įmonėms ir įmonėms galimybę išplėsti ir sustiprinti savo pozicijas rinkoje. Mūsų plėtros patrauklumas yra tas, kad ji tinka absoliučiai visiems tikslams ir uždaviniams.

Jei matote klaidą, spustelėkite čia, kad ją ištaisytumėte