1. Franšīzes katalogs crumbs arrow
  2. Franšīze. Obligāti: izplatītājs crumbs arrow

Franšīze. Obligāti: izplatītājs

Atrastās reklāmas: 1

#1

TOGAS

TOGAS

firstSākotnējā maksa: 0 $
moneyNepieciešamas investīcijas: 50000 $
royaltyAutoratlīdzība: 0 $
timeAtmaksāšanās. Mēnešu skaits: 12
firstKategorija: Tirdzniecība, Zīmolu veikals, Dizains
Lieliskas izredzes iegūt franšīzi un attīstīt biznesu visā pasaulē! Togas ir liels Eiropas luksusa tekstilizstrādājumu un mājas piederumu izstrādātāju tīkls. Mēs dodam klientiem iespēju iegādāties gatavu produkciju vai uzņēmuma dizaineru izstrādātu produktu izvēli. Mūsu kolekcijā ir piedāvājumi ar izsmalcinātiem gultas veļas komplektiem, aizkariem un gultas pārklājiem, frotē izstrādājumiem, miega produktiem ar augstas kvalitātes pildījumu, galda piederumiem, mājas un mājas smaržvielām un daudz ko citu. Gandrīz 100 gadus tirgū, un šodien uzņēmumam ir 140 veikali visā pasaulē. Veiksmīga Togas biznesa pamatā ir ģimenes vērtību un Eiropas kvalitātes standartu saglabāšana ar nevainojamu servisu un novatorisku attīstību, tostarp populāriem stiliem un risinājumiem tekstila apdarei dzīvojamām telpām.
Pilsētas franšīze
Pilsētas franšīze
Pēc pieprasījuma franšīzes
Pēc pieprasījuma franšīzes
Gatavs bizness
Gatavs bizness

video
Vai ir video
images
Ir fotogrāfijasMana personīgā informācija
user Reģistrējieties vai piesakieties, lai izmantotu personisko informāciju


Statistika
Premium piekļuve 30 dienām Jūs varat iegādāties augstākās klases piekļuvi, lai skatītu detalizētu statistiku

article Franšīze un izplatītājshttps://FranchiseForEveryone.com

Franšīze un izplatītājs nav tikai savstarpēji saistīti jēdzieni. Tie ir arī ražošanas uzdevumi, kas jā automatizē. Jaunās paaudzes programmatūra ir piemērota šiem mērķiem. Jūs varat ne tikai efektīvi tikt galā ar franšīzi, bet arī veltīt izplatītājiem nepieciešamo uzmanību. Neviens bizness neiztiek bez izplatītāja, tāpēc, izmantojot franšīzi, jūs ņemat vērā visus elementus, izmantojot datoru kompleksu. Izmantojot unikālu un ļoti daudzpusīgu programmatūru vienlaikus, jūs varat efektīvi un viegli tikt galā ar biroja formāta uzdevumiem, tos izpildot visefektīvākajā veidā.

Jūsu franšīze atmaksājas kā ieguldījums automatizācijā. Komplekss var ne tikai nodrošināt daudzuzdevumu veikšanu, bet arī optimāls izmaksu ziņā cenas un kvalitātes ziņā. Ja izmantojat franšīzes programmatūru, biz pārspēj visus analogus. Franšīzes izplatītāju programma jāveido, pievēršot uzmanību detaļām. Labi izpildīts un labi izstrādāts interfeiss ir arī šāda produkta atšķirīgā iezīme. Filigrāna programma efektīvi izpilda visus uzticētos uzdevumus.

Franšīzes pievilcība slēpjas nenoliedzamu priekšrocību pieejamībā abiem franšīzes attiecību dalībniekiem. Mazajiem uzņēmumiem un individuālajiem uzņēmējiem tas nodrošina stabilu rentablu biznesu, pazīstamiem uzņēmumiem un uzņēmumiem iespēju paplašināt un nostiprināt savas pozīcijas tirgū. Mūsu attīstības pievilcība ir tāda, ka tā ir piemērota pilnīgi visiem mērķiem un uzdevumiem.


Dalieties ar draugiem vai saglabājiet sev šīs lapas adresiJa redzat drukas kļūdu, noklikšķiniet šeit, lai to labotu