1. ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କାଟାଲଗ୍ | crumbs arrow
  2. ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍. ଆବଶ୍ୟକ: ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି crumbs arrow

ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍. ଆବଶ୍ୟକ: ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି

ବିଜ୍ଞାପନ ମିଳିଲା: 979

#1

ୱୋକା ଏସିଆ ଖାଦ୍ୟ |

ୱୋକା ଏସିଆ ଖାଦ୍ୟ |

firstପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଶୁଳ୍କ |: 5000 $
moneyବିନିଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ |: 7000 $
royaltyରୟାଲଟି |: 2 %
timeପରିଶୋଧ ମାସ ସଂଖ୍ୟା: 8
firstବର୍ଗ: ରୋଷେଇ ଘର |, ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ |
ୱୋକା ଏସିଆ ଫୁଡ୍ ଚେନ୍, ୟୁକ୍ରେନରେ ପୂର୍ବରୁ ଜଣାଶୁଣା, ପାନ-ଏସୀୟ ରୋଷେଇକୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଏବଂ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରକଳ୍ପ ସଫଳତାର ସହ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିଛି | ଏସୀୟ ରୋଷେଇର ସମସ୍ତ ପରମ୍ପରାକୁ ପାଳନ କରି ଡିସ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଏ, ସେହି ସମୟରେ, ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ୟୁକ୍ରେନୀୟମାନଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ଏବଂ ଇଚ୍ଛା ସହିତ ଖାପ ଖୁଆଇ ପାରିଲୁ | କମ୍ପାନୀର ରୋଷେୟା ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡ, ଜାପାନ, ଚୀନ୍ ଭଳି ଦେଶରୁ ରେସିପି ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ। ଆମର ନେଟୱାର୍କର ମାଲିକମାନେ ଚମତ୍କାର ସସ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତି ଯାହା ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସୂକ୍ଷ୍ମ ପରିବା ଛାଡିଥାଏ | ମୁଖ୍ୟ ମେନୁରେ ଘରୋଇ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣାଶୁଣା ରୋଲ୍ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିନ୍ଦୁର ବିଶେଷତା ଏବଂ ଏହାର ଅବସ୍ଥାନକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଅଫର୍ ହୋଇଥିବା ଡିସ୍ ର ଭରପୂର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇପାରିବ | ବ୍ରାଣ୍ଡ ବିଷୟରେ ବିଶେଷ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେଉଛି ଏହା ବଜାରର ମଧ୍ୟମ ମୂଲ୍ୟ ବିଭାଗ ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଛି | କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ସଙ୍କଟ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ ସଫଳତାର ସହିତ ବିକାଶ କରିପାରିବ - ଆମେ ମୂଲ୍ୟ-ଗୁଣବତ୍ତା ଅନୁପାତକୁ ଛୋଟ ଛୋଟ ବିବରଣୀ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁ | ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଲଭ ମୂଲ୍ୟରେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ଖାଦ୍ୟ କେତେ ପ୍ରାସଙ୍ଗିକ ତାହା ଆମେ ବୁ understand ିପାରୁ |
ଇନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଇନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |

video
ଏକ ଭିଡିଓ ଅଛି କି?



ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା |
user ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କିମ୍ବା ଲଗଇନ୍ କରନ୍ତୁ |


ପରିସଂଖ୍ୟାନ
30 ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ | ବିସ୍ତୃତ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଦେଖିବାକୁ ଆପଣ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ କିଣିପାରିବେ |

#2

ପେଟବର୍ଗ |

ପେଟବର୍ଗ |

firstପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଶୁଳ୍କ |: 1640 $
moneyବିନିଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ |: 11900 $
royaltyରୟାଲଟି |: 0 $
timeପରିଶୋଧ ମାସ ସଂଖ୍ୟା: 7
firstବର୍ଗ: ଗୃହପାଳିତ ପଶୁ ଦୋକାନ, ଦ୍ରବ୍ୟର ଦୋକାନ |
ପେଟବର୍ଗ ହେଉଛି ସୁଲଭ ପୋଷା ଷ୍ଟୋର୍‌ଗୁଡିକର ଏକ ନେଟୱାର୍କ | ଏହା ସୁଲଭ ପୋଷା ଷ୍ଟୋର୍‌ଗୁଡିକର ଏକ ନେଟୱାର୍କ | କମ୍ପାନୀର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ 1997 ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ଆଜି ପଶ୍ଚିମ ସାଇବରିଆରେ ଗୃହପାଳିତ ପଶୁ ଉତ୍ପାଦ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହି ଶୃଙ୍ଖଳା ଅନ୍ୟତମ | ସହରଗୁଡିକରେ ଷ୍ଟୋରଗୁଡିକ ପ୍ରତିନିଧିତ୍: ହୋଇଛି: ଟମସ୍କ, ସେଭର୍ସ୍କ, ଆସିନୋ, କେମେରୋଭୋ, ୟୁରଗା, ବାର୍ନାଉଲ୍, ନୋଭି ଉରେଙ୍ଗୋଇ | 2014 ପରଠାରୁ - ଆମେ ଟିଏମ୍ ପେଟସେଭେନ୍ ଅଧୀନରେ ଫିଲର୍ ଏବଂ ଆସେସୋରିଜ୍ ଉତ୍ପାଦନ ଆରମ୍ଭ କରି ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌ ଖୋଲିଲୁ | 2015 ରେ, କମ୍ପାନୀ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜିଂ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା | ଆଜି "ପେଟବର୍ଗ" ହେଉଛି: ଖୁଚୁରା ଷ୍ଟୋର୍ଗୁଡିକର ନିଜସ୍ୱ ଶୃଙ୍ଖଳା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜିଂ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନ୍ଲାଇନ୍ ପୋଷା ଷ୍ଟୋର petburg.su ମାଧ୍ୟମରେ ବ୍ୟବସାୟର ବିକାଶ ଗୃହପାଳିତ ପଶୁ ଯୋଗାଣ ସ୍ଥିର ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ୱିଗୋ ବିମାନଗୁଡିକ କାର୍ଡ ଏବଂ ଉପହାର ର େଶ୍ରଣୀ ବିଭାଗ
ଇନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଇନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |

video
ଏକ ଭିଡିଓ ଅଛି କି?



ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା |
user ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କିମ୍ବା ଲଗଇନ୍ କରନ୍ତୁ |


ପରିସଂଖ୍ୟାନ
30 ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ | ବିସ୍ତୃତ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଦେଖିବାକୁ ଆପଣ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ କିଣିପାରିବେ |

#3

ମୁ-ମୁ କାଫେ

ମୁ-ମୁ କାଫେ

firstପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଶୁଳ୍କ |: 44000 $
moneyବିନିଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ |: 440000 $
royaltyରୟାଲଟି |: 5 %
timeପରିଶୋଧ ମାସ ସଂଖ୍ୟା: 24
firstବର୍ଗ: କାଫେ, ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ |
ଜଣେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜର୍ କ’ଣ ବିଷୟରେ ସୂଚନା | 2000 ରେ ଆମେ ଆମର ପ୍ରଥମ କାଫେ ଖୋଲିଲୁ, ଏହାକୁ MU-MU ବୋଲି କହିଲୁ, ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହା ପ୍ରଥମ, କିନ୍ତୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ପଦକ୍ଷେପ ଯାହାକୁ ଆମେ ଏକ କାଫେ ନେଟୱାର୍କ ଖୋଲିବାକୁ ନେଇଥିଲୁ ଯାହା ମୂଲ୍ୟର ଗଣତାନ୍ତ୍ରିକ ଫର୍ମାଟରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲା ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ, dishes ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ସ୍ତର ଅନୁରୂପ, ଏହା ଏକ ପ୍ରକୃତ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଶ୍ରଣୀର େଲାକ Cafe ଅଟେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ, ଆମର ନେଟୱାର୍କରେ 43 ପଏଣ୍ଟ ବିକ୍ରୟ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ହୋଇଛି, ତା’ଛଡ଼ା ସେଥିମଧ୍ୟରୁ 7 ଟି ବିମାନବନ୍ଦର ପରିସରରେ ଅବସ୍ଥିତ, ସେମାନେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜିଂ framework ାଞ୍ଚାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି | 19 ବର୍ଷର ସଫଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ, ଆମେ ଅନେକ ଅଭିଜ୍ଞତା ସଂଗ୍ରହ କରିଛୁ, ଯାହା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପରୀକ୍ଷଣ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଯାହା ସଫଳତାର ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧିଛି; ଆମେ ସ ucky ଭାଗ୍ୟବାନ୍, ଆମେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଧାରଣା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିଥିଲୁ ଏବଂ ପ୍ରକଳ୍ପକୁ ଭଲ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ କରିଥିଲୁ, ଏବଂ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଉଛି, ଲୋକମାନେ ଖୁସି, ସେମାନେ ଭଲ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ଆମର ସେବାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି | MU-MU ହେଉଛି ଏକ କାଫେ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ପ୍ରକୃତରେ ସୁସ୍ୱାଦୁ ଭାବରେ ଖାଇପାରିବେ, ତା’ଛଡ଼ା, ସମଗ୍ର ବିରାଟ ପରିବାର ସହିତ, ଏହା ସହିତ, ଏହି ସ୍ଥାନ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିଚିତ, ଅବଶ୍ୟ ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଳିତ ସମାବେଶ ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ |
ସିଟି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ସିଟି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଛୋଟ ସହର, ଛୋଟ ବସତି, ଛୋଟ ସହର ପାଇଁ |
ଛୋଟ ସହର, ଛୋଟ ବସତି, ଛୋଟ ସହର ପାଇଁ |
ଇନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଇନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |

video
ଏକ ଭିଡିଓ ଅଛି କି?
images
ସେଠାରେ ଫଟୋ ଅଛି |



ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା |
user ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କିମ୍ବା ଲଗଇନ୍ କରନ୍ତୁ |


ପରିସଂଖ୍ୟାନ
30 ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ | ବିସ୍ତୃତ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଦେଖିବାକୁ ଆପଣ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ କିଣିପାରିବେ |

#4

ବିର୍ ମିର |

ବିର୍ ମିର |

firstପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଶୁଳ୍କ |: 1300 $
moneyବିନିଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ |: 9800 $
royaltyରୟାଲଟି |: 1 %
timeପରିଶୋଧ ମାସ ସଂଖ୍ୟା: 8
firstବର୍ଗ: ମଦ୍ୟପାନ, ବ୍ରାଣ୍ଡ ଷ୍ଟୋର |
ବିର୍ ମିର ହେଉଛି ଏକ ମଦ୍ୟପାନ ଷ୍ଟୋର୍ ଯାହା ଏକ ପିଭର୍ଟ ଏଲଏଲ୍ସିର ଅଂଶଗ୍ରହଣରେ 2010 ରେ ଦେଖା ଦେଇଥିଲା | ବିକାଶର ପ୍ରାଥମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି ଏକ ବଡ଼ ଆକାରର ଷ୍ଟୋରଗୁଡିକର ନେଟୱାର୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଯାହାକି ରନ୍ଧନ ଏବଂ ଘରେ ତିଆରି ବିୟର, ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ଏବଂ ମଦ ତିଆରି ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ବିକ୍ରି କରିଥାଏ | ଏହି ସମୟରେ, ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଦୁଇଟି ଉପାୟରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ବିକାଶ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି - କମ୍ପାନୀର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଷ୍ଟୋର୍ ଏବଂ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌ଗୁଡିକ | 2010 ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା, ବିର୍ ମିରର ପୂର୍ବରୁ 39 ଟି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଷ୍ଟୋର୍ ଏବଂ 28 ଟି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଶାଖା ରହିଥିଲା ଏବଂ ମଦ୍ୟ ବଜାରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବାରେ ଲାଗିଲା | ଶୃଙ୍ଖଳାର ସଫଳତା ନିଜ ବିୟରରୁ ବିୟର ପ୍ରେମୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅଫର୍ରେ ରହିଥିଲା ଯାହା ଫିଲ୍ଟର୍ ହୋଇନାହିଁ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର, 2013 ସୁଦ୍ଧା, ଶାଖା ସଂଖ୍ୟା ଶହେରୁ ଅଧିକ ହୋଇଯାଇଥିଲା, ଏବଂ ଷ୍ଟୋର୍‌ଗୁଡ଼ିକରେ ନିଜେ ସାମଗ୍ରୀର ଏକ ବିସ୍ତାରିତ ବସ୍ତୁ ରହିଥିଲା | ଶକ୍ତିଶାଳୀ ପ୍ରକାରର ମଦ୍ୟପାନ, ଡ୍ରାଫ୍ଟ ଏବଂ ବୋତଲଯୁକ୍ତ ମଦ, ବିଭିନ୍ନ ସ୍ନାକ୍ସ, ସୁଶି ଏବଂ ଗ୍ରିଲ୍ ଟ୍ୟାପରେ ବିୟରରେ ମିଶାଯାଇଥିଲା | ବିକାଶର ମୂଳ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହେଉଛି ବିୟର ପାନୀୟ ପିଇବାର ଏକ ନିଆରା ସଂସ୍କୃତି ସୃଷ୍ଟି | ଏହା ବିସ୍ତାର ଉପରେ ଆଧାରିତ |

video
ଏକ ଭିଡିଓ ଅଛି କି?
images
ସେଠାରେ ଫଟୋ ଅଛି |



ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା |
user ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କିମ୍ବା ଲଗଇନ୍ କରନ୍ତୁ |


ପରିସଂଖ୍ୟାନ
30 ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ | ବିସ୍ତୃତ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଦେଖିବାକୁ ଆପଣ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ କିଣିପାରିବେ |

#5

ୟୁରୋକୋଭର |

ୟୁରୋକୋଭର |

firstପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଶୁଳ୍କ |: 0 $
moneyବିନିଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ |: 10800 $
royaltyରୟାଲଟି |: 0 $
timeପରିଶୋଧ ମାସ ସଂଖ୍ୟା: 12
firstବର୍ଗ: ଦ୍ରବ୍ୟର ଦୋକାନ |
ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜର୍ ଦ୍ୱାରା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ର ବର୍ଣ୍ଣନା: EUROCECHOL ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ହେଉଛି ସର୍ବନିମ୍ନ ବିନିଯୋଗ ସହିତ ନିଜର ଲାଭଜନକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ! ତୁମର ସମ୍ଭାବ୍ୟ କ୍ରେତା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦ୍ୱାର ପଛରେ ରୁହନ୍ତି, କାରଣ ଏକ ଅଫିସ୍, ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ, ଘର, ଡାଚା, କାଫେ କିମ୍ବା ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟକୁ ସଜ୍ଜିତ ଆସବାବପତ୍ର ବିନା କଳ୍ପନା କରିବା କଷ୍ଟକର | ଆପଣଙ୍କ ସହରରେ ୟୁରୋକୋଭର ପାଇଁ ବଜାର କ୍ଷମତା ଗଣନା କରିବାର ଏକ ସରଳ ଉଦାହରଣ: ଆସନ୍ତୁ କହିବା ଯେ ସହରର ଜନସଂଖ୍ୟା 300,000 ଲୋକ, ହାରାହାରି ପରିବାର 4 ଜଣ | ମୋଟ: 75,000 ପରିବାର | ଅତ୍ୟଧିକ ନିରାଶାଜନକ ପୂର୍ବାନୁମାନ ଅନୁଯାୟୀ, କେବଳ 2% ପରିବାର ଏକ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଗ୍ରାହକ ହୋଇଯିବେ, ଯାହାକି 1,500 ଚେକ୍ | ଆମର ଷ୍ଟୋର୍‌ଗୁଡିକରେ ହାରାହାରି ଚେକ୍ ହେଉଛି USD 123, ହାରାହାରି ବାର୍ଷିକ ରାଜସ୍ୱରେ 184,300 ଡଲାର୍ | ମାସକୁ $ 15,360 | ପରବର୍ତ୍ତୀ 2% ପରବର୍ତ୍ତୀ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର କ୍ରେତା ହେବ ଏବଂ ୟୁରୋକୋଭର ପାଇଁ ପୁନରାବୃତ୍ତି କ୍ରୟ ଚକ୍ର ହାରାହାରି 3-5 ବର୍ଷ ଅଟେ | ୟୁରୋକୋଭର ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ୟୁରୋକୋଭରଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି: 1. ଏକ୍ସକ୍ଲୁସିଭ୍ ସାମଗ୍ରୀ କମ୍ପାନୀ Russia ଷର ୟୁରୋକୋଭରର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବିତରକ |
ଇନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଇନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |

video
ଏକ ଭିଡିଓ ଅଛି କି?
images
ସେଠାରେ ଫଟୋ ଅଛି |



ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା |
user ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କିମ୍ବା ଲଗଇନ୍ କରନ୍ତୁ |


ପରିସଂଖ୍ୟାନ
30 ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ | ବିସ୍ତୃତ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଦେଖିବାକୁ ଆପଣ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ କିଣିପାରିବେ |

article ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍ ଏବଂ ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍



https://FranchiseForEveryone.com

ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏବଂ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଅତି ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଧାରଣା | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ, ତେବେ ଅଧିଗ୍ରହଣ ପରେ ଆପଣ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ହୁଅନ୍ତି | ଏହା ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଜନକ ବ୍ୟବସାୟ, ଯାହାର ପ୍ରୟୋଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ନିୟମ ମାନିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ନିୟମାବଳୀ ଦ୍ provided ାରା ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ଜିନିଷ ଆଣିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ପୁନ - ରଚନା କରନ୍ତୁ, ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ କରିବେ | ଏହା କେବଳ ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତ ବ୍ୟବସାୟ କିଣିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଯାହାକୁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କୁହାଯାଏ | ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ହେଉଛି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ ଉପକରଣ ନିର୍ମାଣ କରିବାର ଅଧିକାର ହାସଲ କରେ ଯାହା କ any ଣସି ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କମ୍ପାନୀ ବ୍ୟବସାୟ ଗଠନ ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରେ | ଆପଣ ଆରମ୍ଭରୁ କିଛି ଆଣିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଧାରଣା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏହା ସହିତ, ନାମଟି ପୂର୍ବରୁ ଜଣାଶୁଣା, ଯାହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ବ୍ରାଣ୍ଡ ସଚେତନତାର ସ୍ତର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ଯଥେଷ୍ଟ କମିଯାଏ |

ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ର ଅଂଶ ଭାବରେ, ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି କେବଳ ସେମାନଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଜଣାଇବ ଯେ ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରତିନିଧୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଖୋଲିଛି | ଆରମ୍ଭରୁ ଏକ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ଅପେକ୍ଷା ଏହା ବହୁତ ଶସ୍ତା ଅଟେ | ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କଫି ହୋଇପାରେ ଯାହାକି ଆପଣ ସକାଳେ ନିକଟସ୍ଥ କାଫେ କିଣୁଛନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ କିଣୁଛନ୍ତି, ଏକ ପିଜେରିଆ ଯାହାର ବିଶ୍ୱ ନାମ ଅଛି ଏବଂ ଏକ ସ୍ଥାନୀୟ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପଡ଼ିଆରେ ଅବସ୍ଥିତ |

ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ସବୁଆଡେ ଅଛି ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବ growing ୁଛି | ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ମଡେଲ୍ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତ ବ୍ୟବସାୟ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜିକୁ ଉପଲବ୍ଧ ଆର୍ଥିକ ସମ୍ବଳକୁ ପୂର୍ବରୁ ପରୀକ୍ଷିତ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ବ୍ୟବସାୟ ମଡେଲରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ | ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପ୍ରେସକ୍ରିପସନ୍ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦତ୍ତ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପ୍ରାୟ କିଛି ବିପଦ କରେ ନାହିଁ, କାରଣ ଏହା ପଛରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଅଛି, ଏକ ଜଣାଶୁଣା ବ୍ରାଣ୍ଡ, ଏକ ବିରାଟ ଅଭିଜ୍ଞତା ଯାହା ଅନେକ ବର୍ଷ କିମ୍ବା ଦଶନ୍ଧି ଧରି ଜୋରଦାର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ସଂଗୃହିତ ହୋଇଛି |

ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜିଂ ଯେକ any ଣସି ଦେଶରେ ଏକ ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରର ଲୋକପ୍ରିୟତା ଦ୍ୱାରା ବର୍ଣ୍ଣିତ | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ହେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ସେ କେବଳ ଆର୍ଥିକ ସମ୍ବଳ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ମାନଦଣ୍ଡ ଅନୁଯାୟୀ କର୍ମଚାରୀ ନିଯୁକ୍ତି କରିପାରିବେ, ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଗଠନ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଏପରିକି ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକ ପ୍ରାୟତ the ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଉତ୍ପତ୍ତି ଦେଶରୁ ସୋର୍ସ କରାଯାଏ | ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁବିଧାଜନକ କାରଣ ଆପଣ ଶ୍ରମ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସମ୍ବଳ ସଞ୍ଚୟ କରିପାରିବେ | କ brand ଣସି ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା କିମ୍ବା ଏକ ବ୍ରାଣ୍ଡରେ କାମ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ଏହି ସବୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପୂର୍ବରୁ ଉପଲବ୍ଧ ଏବଂ ଅବଶିଷ୍ଟ ହେଉଛି ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତ ବିଜ୍ ମଡେଲ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବା ଯାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ବୋନସ୍ ଭାବରେ ଆର୍ଥିକ ସମ୍ବଳ ଆଣିଥାଏ | ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଅର୍ଜନ ହୋଇଥିବା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍କୁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ, ତାଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଆର୍ଥିକ ସମ୍ବଳର ଏକ ମହତ୍ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କଲା | ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ଏହାର ଯୋଗାଣକାରୀଙ୍କ ସହିତ ସିଧାସଳଖ ଆଲୋଚନା ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହା ଭିନ୍ନ ହୋଇପାରେ | ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଆପଣ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଲାଭର ଏକ ଅଂଶ କାଟି ପାରିବେ, କିମ୍ବା ଆପଣ ଅନ୍ୟ ସର୍ତ୍ତରେ ସହମତ ହୋଇପାରିବେ, ଏହା ସବୁ ଶୋଷିତ ବ୍ରାଣ୍ଡର ମାଲିକ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ |

ଏହା କେବଳ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କିଣିବା ଏବଂ ପୁରାତନ ଟ୍ରେଡ୍ ମାର୍କ ବିଷୟରେ ପୂର୍ବ ପି generations ଼ିର ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିଜ୍ଞତାକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଯଥେଷ୍ଟ | ଆପଣ ଅତ୍ୟଧିକ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଭୁଲରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ କ any ଣସି ଭୁଲ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରାଯାଇପାରେ ଏବଂ ତା’ପରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଲାଭ ବଦଳରେ ସମସ୍ୟା ଗ୍ରହଣ କରେ | କିନ୍ତୁ ଏହା ଏକ ସାଧାରଣ ଦୃଶ୍ୟ ନୁହେଁ, ତେଣୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟର ସଠିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଅନୁସରଣ କରିବା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କମ୍ପାନୀର ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ଧାରରେ କ୍ରମାଗତ ଯୋଗ ଯୋଗ କରିବା | ସର୍ବଶେଷରେ, ଅନେକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଲୋକାଲାଇଜେସନ୍ ପଦ୍ଧତି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ, ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ମ୍ୟାକଡୋନାଲ୍ଡରେ ସେମାନେ ପାନକେକ୍ ବିକ୍ରି କରନ୍ତି ଯଦି ଏହା Russia ଷରେ ଅବସ୍ଥିତ | ଯଦି କାଜାଖସ୍ତାନର ଅଞ୍ଚଳରେ ସଂପୃକ୍ତ ମ୍ୟାକଡୋନାଲ୍ଡର ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଖୋଲାଯାଏ, ତେବେ ଫାଷ୍ଟଫୁଡ୍ କାଫେ ବରଗଡର ଏକ ବିକଳ୍ପ ପ୍ରଦାନ କରେ ଯେଉଁଥିରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଘୋଡା ମାଂସ ରହିଥାଏ |


ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଏହି ପୃଷ୍ଠାର ଠିକଣା ନିଜ ପାଇଁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ |



ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଟାଇପ୍ ଦେଖନ୍ତି, ଏହାକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବାକୁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |