1. ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କାଟାଲଗ୍ | crumbs arrow
  2. ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍. ଆବଶ୍ୟକ: ପ୍ରତିନିଧି crumbs arrow

ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍. ଆବଶ୍ୟକ: ପ୍ରତିନିଧି

ବିଜ୍ଞାପନ ମିଳିଲା: 1
pushpin

#1

USU - ୟୁନିଭର୍ସାଲ୍ ଆକାଉଣ୍ଟିଂ ସିଷ୍ଟମ୍ |

USU - ୟୁନିଭର୍ସାଲ୍ ଆକାଉଣ୍ଟିଂ ସିଷ୍ଟମ୍ |

firstପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଶୁଳ୍କ |: 0 $
moneyବିନିଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ |: 0 $
royaltyରୟାଲଟି |: 0 $
timeପରିଶୋଧ ମାସ ସଂଖ୍ୟା: 1
firstବର୍ଗ: ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍, ହିସାବ
ଯେକ any ଣସି ପ୍ରକାର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ! ସଫ୍ଟୱେୟାର ବିନା ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏକ ଉଦ୍ୟୋଗର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଏହାର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଅସମ୍ଭବ ଅଟେ | ପ୍ରତିଦିନ ଏହିପରି ଏକ କମ୍ପାନୀ ବିପୁଳ କ୍ଷତି ଘଟାଏ କାରଣ ଏହା ଏହାର ଦୁର୍ବଳତାକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରି ଉନ୍ନତି କରିପାରିବ ନାହିଁ | ଏକ ଦୁର୍ବଳ ଲିଙ୍କ୍ ଯେକ anything ଣସି ହୋଇପାରେ: ଏକ ଜନପ୍ରିୟ ଜିନିଷ ଯାହା ସଂସ୍ଥା ବିକ୍ରୟ ପାଇଁ କ୍ରୟ ଜାରି ରଖିଛି; ଏକ ସେବା ଯାହା ଖରାପ ବିଜ୍ଞାପନ ହେତୁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଲାଭ ଆଣେ ନାହିଁ; ଉଦ୍ୟୋଗର କର୍ମଚାରୀ, ଯାହାର କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ଯଥେଷ୍ଟ ଭଲ ନୁହେଁ; ଏବଂ ଆହୁରି ଅନେକ | ଆପଣଙ୍କ ଦେଶ କିମ୍ବା ସହରରେ ଆମର ପ୍ରତିନିଧୀ ହୁଅନ୍ତୁ ଏବଂ ସବୁଠାରୁ ଦ୍ରବଣୀୟ ବିଭାଗରେ ରୋଜଗାର କରନ୍ତୁ - ବ୍ୟବସାୟରେ!
ମହିଳା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ମହିଳା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ପୁରୁଷ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ପୁରୁଷ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ପାରିବାରିକ ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍
ପାରିବାରିକ ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍
ସିଟି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ସିଟି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଛୋଟ ସହର, ଛୋଟ ବସତି, ଛୋଟ ସହର ପାଇଁ |
ଛୋଟ ସହର, ଛୋଟ ବସତି, ଛୋଟ ସହର ପାଇଁ |
ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ |
ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ |
ହୋମ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ | ଆପଣ ଘରୁ କାମ କରିପାରିବେ |
ହୋମ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ | ଆପଣ ଘରୁ କାମ କରିପାରିବେ |
ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ବ୍ୟବସାୟ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ବ୍ୟବସାୟ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଇନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଇନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଲାଭଜନକ, ସର୍ବାଧିକ ଲାଭଦାୟକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଲାଭଜନକ, ସର୍ବାଧିକ ଲାଭଦାୟକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଶସ୍ତା ଦ୍ରବ୍ୟ ସହିତ ଦୋକାନ |
ଶସ୍ତା ଦ୍ରବ୍ୟ ସହିତ ଦୋକାନ |
ଅନଲାଇନ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍, ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଷ୍ଟୋର୍ |
ଅନଲାଇନ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍, ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଷ୍ଟୋର୍ |
ଆରମ୍ଭରୁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଆରମ୍ଭରୁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ମାଗଣା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ମାଗଣା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ପ୍ରସ୍ତୁତ ବ୍ୟବସାୟ |
ପ୍ରସ୍ତୁତ ବ୍ୟବସାୟ |

video
ଏକ ଭିଡିଓ ଅଛି କି?
images
ସେଠାରେ ଫଟୋ ଅଛି |



ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା |
user ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କିମ୍ବା ଲଗଇନ୍ କରନ୍ତୁ |


ପରିସଂଖ୍ୟାନ
30 ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ | ବିସ୍ତୃତ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଦେଖିବାକୁ ଆପଣ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ କିଣିପାରିବେ |

article ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏବଂ ପ୍ରତିନିଧୀ |



https://FranchiseForEveryone.com

ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏବଂ ପ୍ରତିନିଧୀ - ଏହି ଦୁଇଟି ଧାରଣା ଘନିଷ୍ଠ ଭାବରେ ଜଡିତ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟକୁ କିପରି ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ କରାଯିବ ତାହା ବୁ To ିବାକୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚ-ଗୁଣାତ୍ମକ ସଫ୍ଟୱେର୍ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ, ତେବେ ଏହାର ପ୍ରତିନିଧୀଙ୍କୁ ଉଚିତ୍ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସଫ୍ଟୱେର୍ କେବଳ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସାମ୍ନା କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ତ୍ରୁଟି ନକରି ଆପଣ ଏହାକୁ ଦକ୍ଷତାର ସହିତ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି | ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏବଂ ପ୍ରତିନିଧୀ ପ୍ରୟୋଗ କ any ଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କମ୍ପ୍ୟୁଟରରେ ନିଖୁଣ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥାଏ | ଏକ ଉନ୍ନତ ସୃଷ୍ଟି ପ୍ରକ୍ରିୟା ମାଧ୍ୟମରେ ଏହାର କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ସର୍ବାଧିକ କରାଯାଇଥାଏ | ସର୍ବୋଚ୍ଚ ଶ୍ରେଣୀର ଅପ୍ଟିମାଇଜଡ୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଶେଷରେ ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ବ୍ୟବସାୟ ବସ୍ତୁ ହେବା ସମ୍ଭବ କରେ | ପ୍ରତିନିଧୀଙ୍କୁ ଆଉ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ ମାନୁଆଲ ଭାବରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, ଏବଂ ଆପଣ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ବୃତ୍ତିଗତ ସ୍ତରକୁ ଆଣିପାରିବେ | ଗ୍ରାହକ ସେବା କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କ business ଣସି ବ୍ୟବସାୟକୁ ଯଥା ସମ୍ଭବ ଦକ୍ଷତାର ସହିତ ବିତରଣ କରି ଆପଣ ମୁଖ୍ୟସ୍ରୋତ ବ୍ରାଣ୍ଡ ସହିତ ରହିପାରିବେ |

ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାବେଳେ, ଯେତେବେଳେ ଏକ ସଫ୍ଟୱେର୍ ସମାଧାନ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ପ୍ରବେଶ କରେ, ସେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କର କ significant ଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅସୁବିଧା ହୁଏ ନାହିଁ | ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁବିଧାଜନକ ଏବଂ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ, ଯାହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଏକ ସମନ୍ୱିତ ଉପାୟ ଅବହେଳିତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ତୁମର ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସରଳ କରିବା ପାଇଁ ତୁମକୁ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ସମାଧାନ ଆବଶ୍ୟକ |

ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଚଳାଉଛନ୍ତି, ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଉପକରଣ ବ୍ୟବହାର କରି ପ୍ରତିନିଧୀଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ସମ୍ଭବ | ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଯଦି ଆପଣ ସଠିକ୍ ଉତ୍ପାଦ କ୍ରୟ କରନ୍ତି ତେବେ କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସରେ ଇଣ୍ଟିଗ୍ରେଟେଡ୍ କୃତ୍ରିମ ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରି ଆପଣ ରିପୋର୍ଟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ | ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ସେଟ୍ ଅପ୍ କରିବା ବହୁତ ସରଳ, ଏବଂ ଏହା ନିଜେ ଏକ ନିତ୍ୟ ବ୍ୟବହାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାର ସବୁଠାରୁ ଜଟିଳ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ସହିତ ମୁକାବିଲା କରେ | ରିପୋର୍ଟଗୁଡିକ ସର୍ବଦା ପ୍ରତିନିଧୀଙ୍କ ହାତରେ, ଏବଂ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଗତିଶୀଳ ଭାବରେ ବିକାଶ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ | ନଗଦ ଉତ୍ସଗୁଡିକର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ମନିଭର୍ ସୁକ୍ଷ୍ମ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ଉପଯୋଗୀତା ଯୋଗୁଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | ଅଭିଜ୍ଞ ପ୍ରୋଗ୍ରାମରମାନଙ୍କ ଦ୍ created ାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଉତ୍ପାଦ ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅତି ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ଦକ୍ଷତାର ସହିତ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ | ସହଜ-ଶିଖିବା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏବଂ ପ୍ରତିନିଧୀ ବିକାଶ ଏକକ କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ବେସ୍ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗକୁ ସ୍ୱୀକାର କରେ | ଏକ ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରର ସୂଚନା ସୁରକ୍ଷା ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ସ୍ତର ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ଭିନ୍ନତା ଅଛି |

ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏବଂ ପ୍ରତିନିଧୀ ସଫଳ ହେବା ପାଇଁ କିଛି ଉପକରଣ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ସିଷ୍ଟମ ଯାହା ଅପରେଟରଙ୍କ ଅନୁରୋଧ କ୍ରମେ ଡାଟା ପ୍ରକ୍ରିୟାକରଣ କିମ୍ବା ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ | ଯେତେବେଳେ କିଛି ସଂଶୋଧନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ହୁଏ ସେତେବେଳେ ମାନୁଆଲ୍ ଆଡଜଷ୍ଟେସନ୍ ଆବଶ୍ୟକ | ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ଯେକ any ଣସି ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଦକ୍ଷତାର ସହିତ କରିବା ସହିତ ସେଗୁଡିକୁ ଫଳପ୍ରଦ ଭାବରେ ମାପିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦିଏ | ଏକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ କେବଳ ଜଣେ ପ୍ରତିନିଧୀଙ୍କ ସହିତ ନୁହେଁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ | ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁବିଧାଜନକ, ତେଣୁ ଏକ ଗୁଣାତ୍ମକ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏବଂ ପ୍ରତିନିଧୀ ପାଇଁ ଏକ ସମନ୍ୱିତ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ଉଦ୍ୟୋଗକୁ ନୂତନ ଉଚ୍ଚତା ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇଁ ଆଗେଇ ନେଇଥାଏ |


ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଏହି ପୃଷ୍ଠାର ଠିକଣା ନିଜ ପାଇଁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ |



ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଟାଇପ୍ ଦେଖନ୍ତି, ଏହାକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବାକୁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |