1. ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କାଟାଲଗ୍ | crumbs arrow
  2. ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍. ଆବଶ୍ୟକ: ଡିଲର crumbs arrow

ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍. ଆବଶ୍ୟକ: ଡିଲର

ବିଜ୍ଞାପନ ମିଳିଲା: 1

#1

ନଉଗେଟ୍ ସର୍ବୋତ୍ତମ |

ନଉଗେଟ୍ ସର୍ବୋତ୍ତମ |

firstପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଶୁଳ୍କ |: 0 $
moneyବିନିଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ |: 3000 $
royaltyରୟାଲଟି |: 0 $
timeପରିଶୋଧ ମାସ ସଂଖ୍ୟା: 12
firstବର୍ଗ: ମେଡିକାଲ୍ ଷ୍ଟୋର |
NUGA ସର୍ବୋତ୍ତମ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଅଧୀନରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଡିଲରସିପ୍ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କୁ ସହଯୋଗ ପାଇଁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରେ | ଏକତ୍ର ଆମେ ସେଲୁନ୍ ଖୋଲିବୁ | ଆମ ସଂସ୍ଥା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି କ’ଣ ପାଇଥାଏ? ପ୍ରଥମତ you, ତୁମକୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଅଞ୍ଚଳରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟ୍ରେଡ୍ ମାର୍କ “NUGA BEST” ବ୍ରାଣ୍ଡ ଅଧୀନରେ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କରିବାର ଅଧିକାର | ଆପଣ ଏକ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ବ୍ୟବସାୟ ମଡେଲରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ଯାହା ଆୟ ସୃଷ୍ଟି କରେ | ଏଥିସହ, ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ହେବାର ଅଧିକାର ପାଇଁ କ fees ଣସି ଶୁଳ୍କ ନାହିଁ, ଏପରି ଯୋଜନା ପାଇଁ କ fees ଣସି ଶୁଳ୍କ ନାହିଁ | ତୁମର କର୍ମଚାରୀମାନେ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଭାବରେ ତାଲିମ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ | ଉତ୍ପାଦର ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ପାଇଁ ଆମେ ପରିଚାଳନା କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ, ଆଇନଗତ, ମାର୍କେଟିଂ framework ାଞ୍ଚାରେ ସମର୍ଥନ ପ୍ରଦାନ କରିବୁ | ଗ୍ରାହକମାନେ ଆମର ଉତ୍ପାଦକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଏହାର ଉଚ୍ଚ ଗୁଣ ଏବଂ ଭଲ ବିଜ୍ଞାପନ ହେତୁ ଏହାର ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରର ଚାହିଦା ଅଛି |
ପାରିବାରିକ ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍
ପାରିବାରିକ ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍
ଛୋଟ ସହର, ଛୋଟ ବସତି, ଛୋଟ ସହର ପାଇଁ |
ଛୋଟ ସହର, ଛୋଟ ବସତି, ଛୋଟ ସହର ପାଇଁ |
ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ |
ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ |

video
ଏକ ଭିଡିଓ ଅଛି କି?
images
ସେଠାରେ ଫଟୋ ଅଛି |



ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା |
user ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କିମ୍ବା ଲଗଇନ୍ କରନ୍ତୁ |


ପରିସଂଖ୍ୟାନ
30 ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ | ବିସ୍ତୃତ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଦେଖିବାକୁ ଆପଣ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ କିଣିପାରିବେ |

article ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏବଂ ଡିଲର |



https://FranchiseForEveryone.com

ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏବଂ ଡିଲର ପରସ୍ପର ସହ ଜଡିତ ଧାରଣା | ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କ’ଣ ଠିକ୍ ତାହା ବୁ To ିବାକୁ, ତୁମକୁ ସଠିକ୍ ଏବଂ ପରିଚାଳନାଗତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସୂଚନା ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସର୍ବଶେଷରେ, ସମ୍ପୃକ୍ତ ସୂଚନା ହେଉଛି ସଫଳତାର ଚାବି | ଏଥିସହ, ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏବଂ ଡିଲର କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ଚଳାଇବା, ଯାହା ଏକ ବିବେକାନନ୍ଦ କମ୍ପାନୀ ଦ୍ created ାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି, ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ସହଜରେ ସଂପାଦନ କରିପାରିବେ ଏବଂ ହାତରେ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସାମ୍ନା କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ କମ୍ପାନୀର କର୍ମଚାରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଶ୍ରମ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ପ୍ରତ୍ୟେକ କର୍ମଚାରୀ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟର ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ପରିସରକୁ ସଫଳତାର ସହ ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ନିଜ ସମୟ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି | ତୁମର କ difficulties ଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ କାରଣ ଆମର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଏକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଯୋଜନା ଆବଶ୍ୟକ ସହାୟତା ପରି ମନେହୁଏ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ, ତେବେ ପରିଚାଳନା ଅଧିକ ଦକ୍ଷତାର ସହିତ କରାଯିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅବଶ୍ୟ, ସଫ୍ଟୱେର୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ, ତଥାପି, ପରିଚାଳନା ପ୍ରକ୍ରିୟା ନିଜେ ସଫ୍ଟୱେର୍ ବ୍ୟବହାର କରି କରାଯିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ଅଭିଜ୍ଞ ପ୍ରୋଗ୍ରାମରମାନଙ୍କର ଏକ ଟିମ୍ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ରେକର୍ଡ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି | ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ, ଡିଲରଙ୍କୁ ଅନେକ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ମାନୁଆଲୀ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ତୁମର ବହୁତ ଉନ୍ନତ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିବା ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ ଅଛି | ସର୍ବଶେଷରେ, ଆପଣ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡିଜାଇନ୍ ଶ style ଳୀ ବାଛିବାରେ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି |

ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏବଂ ଡିଲରଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ କ ques ଶଳର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିସର ରହିବା ଜରୁରୀ ଅଟେ | ଅଧିକାଂଶ ସୂଚକାଙ୍କରେ ବଜାରରେ ବିଦ୍ୟମାନ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କୁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଅତିକ୍ରମ କରେ ଯାହା ପ୍ରମୁଖ ମାନ୍ୟତା ପାଇପାରିବ | ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ଡିଲରଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୁଏ, କମ୍ପାନୀ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଏ ନାହିଁ, ତେଣୁ, ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୁଏ ଏବଂ ଏକ ଉଚ୍ଚ ଆୟ ପାଇବା ସମ୍ଭବ ହୁଏ |


ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଏହି ପୃଷ୍ଠାର ଠିକଣା ନିଜ ପାଇଁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ |



ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଟାଇପ୍ ଦେଖନ୍ତି, ଏହାକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବାକୁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |