1. ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କାଟାଲଗ୍ | crumbs arrow
  2. ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍. ଆବଶ୍ୟକ: ସହଭାଗୀ crumbs arrow

ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍. ଆବଶ୍ୟକ: ସହଭାଗୀ

ବିଜ୍ଞାପନ ମିଳିଲା: 1

#1

KiberOne

KiberOne

firstପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଶୁଳ୍କ |: 0 $
moneyବିନିଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ |: 14000 $
royaltyରୟାଲଟି |: 34 %
timeପରିଶୋଧ ମାସ ସଂଖ୍ୟା: 2
firstବର୍ଗ: ଶିଶୁ ଶିକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ର |, ଶିଶୁ କେନ୍ଦ୍ର, ଶିଶୁ ବିକାଶ, ପିଲାମାନଙ୍କର ସୃଜନଶୀଳତା |, ଶିକ୍ଷା, ଅନଲାଇନ୍ ସ୍କୁଲ୍ |, ବିଦ୍ୟାଳୟ, ପ୍ରୋଗ୍ରାମିଂ ସ୍କୁଲ୍ |
ପ୍ରୋଗ୍ରାମିଂ ଏବଂ ଡିଜିଟାଲ୍ ସୃଜନଶୀଳତା ପାଇଁ ବିଦ୍ୟାଳୟଗୁଡ଼ିକର ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ନେଟୱାର୍କ KIBERone ହେଉଛି ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ଶିକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ଆକାରରେ ଏକ ଫ୍ୟାଶନେବଲ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ | ଆମେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରର ପ୍ରଥମ ସାଇବରସ୍କୁଲ୍, 7 ରୁ 14 ବର୍ଷ ବୟସର ପିଲାମାନଙ୍କ ବିସ୍ତୃତ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ସେବା ପ୍ରଦାନ କରୁଛୁ, ଡିଜିଟାଲ୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ସବୁଠାରୁ ଫ୍ୟାଶନେବଲ୍ ପ୍ରକାରର ଜ୍ଞାନ: ପ୍ରୋଗ୍ରାମିଂ, ସାଇଟର ବିକାଶ ଏବଂ ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ, କମ୍ପ୍ୟୁଟର toys ଏବଂ କାର୍ଟୁନ୍, 3D ମଡେଲିଙ୍ଗ୍, SMM, ଇଣ୍ଟରନେଟ ପଦୋନ୍ନତି, ଚାଟ୍ ପରିଚାଳକଗଣ, cybersecurity ଏବଂ ଅତିରିକ୍ତ ପ୍ରକାରର, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଜାଣିପାରିବେ .. ଆମ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନର ଗୋଟିଏ ତନ୍ତ୍ରର ଅଧିକାରୀଙ୍କ methodology, ସହିତ ରାଜ୍ୟ ଏବଂ ବିଦେଶୀ ବିଶେଷଜ୍ଞ jointly ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ଉଚ୍ଚମାନର ଶିକ୍ଷକ, ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ଯାହା ବୃହତ ଆଇଟି କମ୍ପାନୀର ପ୍ରକୃତ କର୍ମଚାରୀ - "ୟାଣ୍ଡେକ୍ସ", "ଏସକେବି କଣ୍ଟୁର" ଇତ୍ୟାଦି ତଥା ଜଣାଶୁଣା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ବିଦ୍ୟମାନ ବିଶେଷଜ୍ଞ |
ମହିଳା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ମହିଳା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ପୁରୁଷ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ପୁରୁଷ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ପାରିବାରିକ ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍
ପାରିବାରିକ ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍
ପିଲାମାନଙ୍କର ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ପିଲାମାନଙ୍କର ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ସିଟି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ସିଟି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଛୋଟ ସହର, ଛୋଟ ବସତି, ଛୋଟ ସହର ପାଇଁ |
ଛୋଟ ସହର, ଛୋଟ ବସତି, ଛୋଟ ସହର ପାଇଁ |
ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ |
ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ |
ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ପ୍ରସ୍ତୁତ ବ୍ୟବସାୟ |
ପ୍ରସ୍ତୁତ ବ୍ୟବସାୟ |

video
ଏକ ଭିଡିଓ ଅଛି କି?
images
ସେଠାରେ ଫଟୋ ଅଛି |



ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା |
user ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କିମ୍ବା ଲଗଇନ୍ କରନ୍ତୁ |


ପରିସଂଖ୍ୟାନ
30 ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ | ବିସ୍ତୃତ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଦେଖିବାକୁ ଆପଣ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ କିଣିପାରିବେ |

article ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍ ଏବଂ ସାଥୀ



https://FranchiseForEveryone.com

ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏବଂ ପାର୍ଟନର ଏକତ୍ର କାମ କରିବାର ସମନ୍ୱିତ ପ୍ରଭାବ ହାସଲ କରିବାକୁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ, ତେବେ ବ୍ୟବସାୟ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ସାଥୀ ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ | ବିଭିନ୍ନ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏପରି ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ ଯାହା ଦ୍ you ାରା ସେମାନେ ତୁମ ବ୍ୟବସାୟକୁ ଫଳପ୍ରଦ ଭାବରେ ବିକାଶ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତି, ପ୍ରକୃତରେ ନିଜଠାରୁ କିଛି ନୂଆ ପରିଚୟ ଦେଇନଥିଲେ | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପୂର୍ବରୁ ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତ ବ୍ୟବସାୟ ମଡେଲ ନେଇଥାଏ ଏବଂ ବଜାରକୁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଭାବରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବା ପାଇଁ ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରେ | ଏହି ପଦ୍ଧତି ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁବିଧାଜନକ, ଯେଉଁମାନେ କେବଳ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ବିନିଯୋଗ କରିବାର କିଛି ମାଧ୍ୟମ ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁ ate ାମଣା କରନ୍ତି ତେବେ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଅପେକ୍ଷାକୃତ ଶସ୍ତା ଭାବରେ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରେ | ଅଧିକନ୍ତୁ, ଅଂଶୀଦାର ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦତ୍ତ ନିୟମାବଳୀ ଅନୁସରଣ କରି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏକ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ର ଅଂଶୀଦାର ଅଟନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିୟମାବଳୀ ଅନୁଯାୟୀ ସେଟ୍ ହୋଇଥିବା ନିୟମ ଏବଂ ନିୟମ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ହୋଇ ଆପଣ ସହଜରେ ବଜେଟ୍ ରାଜସ୍ୱ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବେ | ବିଦ୍ୟମାନ ଏବଂ ପୂର୍ବରୁ ପରୀକ୍ଷିତ ସାମଗ୍ରୀର ବ୍ୟବହାର ଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ କରିଥାଏ | ଯଦି ଏହାର କ୍ରେତା ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଅଞ୍ଚଳରେ ବିଦ୍ୟମାନ ଥିବା ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥିତିକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପାର୍ଟନର ଆଞ୍ଚଳିକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ପ୍ରତି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ସେଥିରୁ ଅଧିକ ଉପଯୋଗ କରିବା | ଏହିପରି, ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ର ଉପସ୍ଥିତି ଏବଂ ସ୍ଥାନୀୟ ବିଶେଷତାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଉପରେ ଆଧାର କରି ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ମଡେଲ୍କୁ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଭାବରେ ନିର୍ମାଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥାଏ |

ଯଦି ଅଂଶୀଦାର କେନ୍ଦ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ କଡାକଡି ପାଳନ କରନ୍ତି ତେବେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ନିଖୁଣ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ କିଛି ନୂତନ ପରିଚୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ସମୟ ସଞ୍ଚୟ ହେବ | ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏଥିପାଇଁ କିଣାଯାଇଛି ଯାହା ଦ୍ you ାରା ଆପଣ ଅନ୍ୟର ବିଜ୍ ମଡେଲ୍ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ଏବଂ ଏକ ସମୟରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ | ଏକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ସବୁବେଳେ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ଦ୍ carried ାରା କରାଯିବା ଉଚିତ, ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ କିପରି କରାଯିବ ସେ ବିଷୟରେ ଧାରଣା ଅଛି | ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ମାଲିକଙ୍କ ଦ୍ provided ାରା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ ଆଦର୍ଶ ହେବ | ତଥାପି, ଏହା ଆବଶ୍ୟକ ନୁହେଁ, କାରଣ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପାର୍ଟନର ଯଦି ଆବଶ୍ୟକ ପଡେ ସେମାନଙ୍କ ସମାଧାନ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ |

ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜିଂ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ବ୍ୟବସାୟରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ | ନି autom ସନ୍ଦେହ, ଅଟୋମୋବାଇଲ୍ ଶିଳ୍ପ ଏବଂ କାର୍ ସେବା ସେବା, ବ୍ୟବସାୟ ଆୟୋଜନ ତଥା ଚଳାଇବାରେ ସହାୟତା (ଆକାଉଣ୍ଟିଂ, ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ, ବିଜ୍ଞାପନ ଇତ୍ୟାଦି), ନିର୍ମାଣ, ଘରଗୁଡ଼ିକର ମରାମତି ଏବଂ ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ସହିତ ସେବା ତଥା ସେବାରେ ଏହା ତୀବ୍ର ବିକାଶ କରୁଛି | , ଶିକ୍ଷାଗତ ସେବା, ମନୋରଞ୍ଜନ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ, ଫାଷ୍ଟଫୁଡ୍ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ, ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ, ସ୍ନାକ୍ ବାର୍, ଖାଦ୍ୟ ଷ୍ଟଲ୍, ଡାକ୍ତରୀ ଏବଂ ସ beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସେବା, ଘର ସେବା, ଖୁଚୁରା, USU ସଫ୍ଟୱେର୍ ସଂସ୍ଥା ପରି |


ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଏହି ପୃଷ୍ଠାର ଠିକଣା ନିଜ ପାଇଁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ |



ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଟାଇପ୍ ଦେଖନ୍ତି, ଏହାକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବାକୁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |