1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Shitje ekskluziviteti me mbretër crumbs arrow

Shitje ekskluziviteti me mbretër

Reklamat e gjetura: 549

#1

RE / MAX

RE / MAX

firstNjë tarifë fillestare: 10000 $
moneyKërkohen investime: 20000 $
royaltyMbretër: 6 %
timeShpagim Numri i muajve: 6
firstKategoria: Prona
Përshkrimi i ekskluzivitetit nga franshizuesi: RE / MAX LLC (RE / MAX LLC) u themelua 40 vjet më parë në Denver, Colorado, SHBA dhe aktualisht operon në më shumë se 90 vende të botës. Që nga janari 2014, RE / MAX ka ardhur në Republikën e Bjellorusisë. RE / MAX është një kompani e pasurive të patundshme me famë botërore dhe e besueshme. Më shumë se 7,000 zyra funksionojnë në më shumë se 90 vende, duke punësuar rreth 120,000 agjentë të pasurive të patundshme. RE / MAX Franchise RE / MAX është një kompani ekskluziviteti në të cilën secila zyrë dhe degë është e pavarur, por i përmbahet rreptësisht rregullave të përgjithshme të kompanisë, kushteve të punës dhe bashkëpunimit, si dhe respektohet kodi moral dhe etik. RE / MAX u siguron franshizave të saj një model biznesi të gatshëm, të provuar me mbështetje të plotë gjatë gjithë periudhës së funksionimit të tij, duke i lejuar secilit anëtar të këtij rrjeti të përfitojë nga përdorimi i imazhit dhe markës së një kompanie ndërkombëtare.
Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

video
A ka ndonjë videoInformacioni im personal
user Regjistrohuni ose identifikohuni për të përdorur informacionin personal


Statistikat
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë statistikat e hollësishme

#2

La compagnie des petits

La compagnie des petits

firstNjë tarifë fillestare: 2500 $
moneyKërkohen investime: 30000 $
royaltyMbretër: 225 $
timeShpagim Numri i muajve: 18
firstKategoria: Rrobat e foshnjës, Dyqan veshjesh
Përshkrimi i ekskluzivitetit nga franshizuesi: Marka e fëmijëve LDCP (La Compagnie de Petits - përkthimi i emrit "në shoqërinë e fëmijëve") është një markë e segmentit masiv të kompanisë franceze H3M SAS, e shpërndarë ekskluzivisht në dyqanet e markave që funksionojnë sipas tek modeli i ekskluzivitetit. Ka më shumë se 250 dyqane të markës LDCP në botë (dyqanet e kësaj marke janë të hapura në Francë, Itali, Spanjë, Zvicër, Gjermani, Belgjikë, Kinë, Hong Kong, Afrikën e Jugut, etj.). Në Rusi, dyqani i parë u hap në shtator 2015 në Krasnodar, në Moskë në dhjetor 2015. Petits Kushtet e punës Veshjet e markës LDCP shiten në dyqane të markës, nuk shpërndahen në dyqane me shumë marka dhe në internet. Modeli i biznesit është një ekskluzivitet. Dizajni i dyqanit është rreptësisht në përputhje me konceptin e kompanisë dhe furnizohet në bazë të gardianit. Sipërfaqja minimale e dyqanit është 60 sq.m. Në rajone, kompania ofron një ekskluzive për qytetin (ose rajonin). Prodhimi i pajisjeve tregtare është i certifikuar nga marka dhe mund të shitet në Rusi.
Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

video
A ka ndonjë video
images
Ka fotoInformacioni im personal
user Regjistrohuni ose identifikohuni për të përdorur informacionin personal


Statistikat
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë statistikat e hollësishme

#3

BIZZARRO

BIZZARRO

firstNjë tarifë fillestare: 12000 $
moneyKërkohen investime: 26000 $
royaltyMbretër: 3 %
timeShpagim Numri i muajve: 18
firstKategoria: Veshje Grash, Dyqan veshjesh
Përshkrimi i ekskluzivitetit nga franshizuesi: Përparësitë kryesore të punës në ekskluzivitet me kompaninë BIZZARRO: Mallrat jepen për shitje dhe komision! Ju kurrë nuk do të keni një produkt jolikuid të mbetur. Koncepti i plotë i biznesit Ne do t'ju sjellim të gjithë teknologjinë e shitjes së produkteve tona. Fituesit të franshizës i është dhënë e drejta për tregti ekskluzive në qytetin e tyre. Ne nuk krijojmë konkurrencë midis partnerëve tanë. Një zbritje shtesë prej 15%, ose punë sipas kushteve të një marrëveshjeje komisioni Ne u japim partnerëve tanë franchisee mundësinë për të fituar më shumë se të gjithë klientët tanë të tjerë në mënyrë që të paguajnë shpejt investimet e tyre në hapjen e dyqaneve. Ardhja javore e asortimentit të ri Pranimi i rregullt javor i produkteve të reja në dyqanet e markave tona i lejon ata të duken gjithmonë të freskët, u mëson klientëve të vizitojnë dyqanet më shpesh dhe të interesohen për produktet e reja.
Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesëInformacioni im personal
user Regjistrohuni ose identifikohuni për të përdorur informacionin personal


Statistikat
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë statistikat e hollësishme

#4

Bacio nero

Bacio nero

firstNjë tarifë fillestare: 11000 $
moneyKërkohen investime: 22500 $
royaltyMbretër: 4 %
timeShpagim Numri i muajve: 12
firstKategoria: Kafene
Përshkrimi i ekskluzivitetit nga franshizuesi: Kompania "Bacio Nero", pasi ka krijuar një format dhe teknologji novatore, ofron produkte 100% të prodhuara në Itali, me një gamë të gjerë risish për mëngjes dhe drekë, si dhe ëmbëlsira të shijshme. Bacio Nero ofron formate të ndryshme ekskluziviteti për qendrat e qytetit ose vendet me trafik të lartë, aeroportet, stacionet e trenit, qendrat tregtare dhe më shumë. bacio nero Përshkrimi i formateve: 1) Bacio Nero "Cafe Express" (zona e kërkuar e daljes është 20-30 sq.m., ofron lloje të ndryshme kafeje dhe briosh me mbushje të ndryshme. Koncepti është i përshtatshëm për të vegjël lokalet të cilat ndodhen në zonat me trafik të lartë, afër shkollave / zyrat / stacionet e trenit / aeroportet). 2) Bacio Nero "makarona italiane" (zona e kërkuar e daljes është nga 30 sq.m., makaronat përgatiten për dy deri në tre minuta para klientit).
Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

video
A ka ndonjë video
images
Ka fotoInformacioni im personal
user Regjistrohuni ose identifikohuni për të përdorur informacionin personal


Statistikat
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë statistikat e hollësishme

#5

USHQIMI WOKA ASIA

USHQIMI WOKA ASIA

firstNjë tarifë fillestare: 5000 $
moneyKërkohen investime: 7000 $
royaltyMbretër: 2 %
timeShpagim Numri i muajve: 8
firstKategoria: Kuzhine, Nje restorant
Zinxhiri WOKA ASIA FOOD, tashmë i mirënjohur në Ukrainë, ka zbatuar me sukses një projekt për të popullarizuar dhe përgatitur kuzhinën pan-aziatike. Enët përgatiten në përputhje me të gjitha traditat e kuzhinës aziatike, në të njëjtën kohë, ne ishim në gjendje t'i përshtatnim me nevojat dhe dëshirat e ukrainasve. Kuzhinieri i kompanisë mblodhi receta nga vende të tilla si Tajlanda, Japonia, Kina. Mjeshtrat e rrjetit tonë përgatisin salca të mrekullueshme që lënë një shije të veçantë delikate. Menyja kryesore gjithashtu përfshin rrotulla të njohura në mesin e konsumatorëve vendas. Asortimenti i pjatave të ofruara mund të ndryshohet, duke marrë parasysh veçoritë e secilës pikë individuale dhe vendndodhjen e saj. Veçanërisht tërheqëse për markën është se është krijuar për segmentin e çmimeve të mesme të tregut. Biznesi mund të zhvillohet me sukses edhe në kushtet e vështira të krizës - ne përpunojmë raportin cilësi -çmim deri në detajet më të vogla. Ne e kuptojmë se sa i rëndësishëm është ushqimi i shëndetshëm sot me një çmim të përballueshëm për njerëzit e zakonshëm.
Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

video
A ka ndonjë videoInformacioni im personal
user Regjistrohuni ose identifikohuni për të përdorur informacionin personal


Statistikat
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë statistikat e hollësishme

article Shitje ekskluziviteti me mbretërhttps://FranchiseForEveryone.com

Shitja e franshizave pa të drejtë pagese zbatohet në mënyra të ndryshme për të shitur pajisje dhe ide të ndryshme inovative në partneritet me kompaninë e softuerëve USU. Për shitje, çdo ekskluzivitet me honorare të karakterizuar nga një drejtim, me interesin e plotë të një klienti që dëshiron të fillojë nën një markë të njohur dhe të popullarizuar mirë. Për të shitur ekskluzivitet me honorare duhet të bëhet me kujdes, pasi drejtimi i zgjedhur, megjithëse drafti është gati, ende ka rreziqet e tij dhe disa gracka. Tregu është pothuajse i mbushur me projekte të drejtimeve të ndryshme, të cilat kanë një audiencë të madhe, dhe kështu gjithmonë ekziston një mundësi për të zënë vendin tuaj në diell, duke zhvilluar biznesin tuaj me Softuerin USU. Meqenëse kompania jonë ka përvojë shumëvjeçare pas nesh në fushën e shërbimeve të ofruara në formatin e programeve dhe gjithashtu ka një listë të projekteve të zhvilluara me shumë strategji të ndryshme zhvillimi. Vlen të përmendet shitja e franshizave pa të drejta mbretërore ndihmon për të marrë një ide të mirëmenduar që zhvillohet në një format të gjerë me qasjen e duhur ndaj biznesit. Mënyra më e mirë e shitjes për franshizat me honorare është të njihet për një prodhues i cili ka arritur të vendoset në tregun e shitjes si një pronar i besueshëm dhe i kualifikuar i ideve. Pas blerjes së një drafti, së pari duhet të gjendeni në pozicionin e një personi juridik të regjistruar, me lidhjen e kontratave dhe perspektivën e një bashkëpunimi me cilësi të lartë dhe efektive. Nëse keni shitje të franshizave pa pagesë të familjes mbretërore, do të shpëtoni nga mendimet e dhimbshme të punës suaj të zgjedhur dhe sa e vështirë është të riktheheni drafti në këmbë.

Kur kryeni një shitje të franshizave pa honorare me kompaninë USU Software, ju keni çelësin e suksesit dhe prosperitetit afatgjatë, pasi idetë e fillimit janë kaq të ndryshme sa duhet të adresohen qartë. Kompania e kualifikuar dhe e testuar me kohë USU-Soft ofron programe, si dhe shitje të ndryshme të suksesshme të projekteve të produkteve të gatshme, mallrave dhe shërbimeve të ndryshme. Ekskluzivitetet e shitjes me honorare janë prodhues të gatshëm dhe të menduar mirë, me koordinata të sakta hap pas hapi, me progres drejt suksesit dhe fitimit. Vlen të përmendet sa më shpejt që të merrni një ide të bizit, keni nevojë për para, sepse sa më e famshme të jetë marka, aq më e shtrenjtë do të jetë blerja e drafteve. Për të marrë rezultatin e dëshiruar në një masë të madhe, së pari duhet të negocioni me përfaqësuesit e bashkëpunimit të softuerit USU, të cilët ju informojnë për disponueshmërinë e projekteve dhe kostot e tyre. Hapi tjetër në arritjen e qëllimeve tuaja bashkëpunim të ngushtë, në formën e të cilit ju merrni trajnimin e nevojshëm në marketing dhe specifikat e reklamave të bizit. Përveç kësaj, është e mundur të rregullohet ndjeshëm niveli i shitjes me shumicë, i cili përdoret më mirë për të arritur vëllime më të larta. Prandaj, në këtë aspekt, punonjësit tanë ndihmojnë për të arritur sukses, duke shkuar me ju gjatë gjithë rrugës për të drejtuar biznesin tuaj. Shitja e franshizave të familjes mbretërore duhet të marrë dhe të përdoret për të zgjeruar biz-in, për të arritur një nivel uniform të shitjes, si dhe që organizata të arrijë një nivel të gjerë. Nëse keni nevojë për më shumë informacion në lidhje me kompaninë, shkoni në faqen e specializuar, e cila përmban informacion në një listë më të madhe në lidhje me prodhuesin.

Përveç sigurimit të kontakteve, adresave, numrave të telefonit, ju keni mundësinë të diskutoni të gjitha problemet me specialistët. Shitja e ekskluziviteteve pa honorare tani është më e lehtë për tu zbatuar, duke zbatuar biz-in e gatshëm që nuk ka nevojë të ngrihet nga e para për të marrë rezultatin e dëshiruar brenda një periudhe të caktuar. Në këtë masë, shitja e franshizave pa honorare nënkupton besimin e biznesit të ardhshëm tek një prodhues i cili tashmë ka arritur të vendoset në anën pozitive të tregut të shitjes. Mos harroni nëse blini një draft, ekzistojnë gjithmonë rreziqe, prandaj mos u mbështetni plotësisht në faktin se ky lloj biznesi që kërkon koordinim fiton vrullin, gjëja më e rëndësishme është të ndiqni hapat specifikë të treguar nga ekspertët. Për të marrë rezultatin e dëshiruar të strategjisë, përdorni levat e nevojshme të kontrollit në kohë, të cilat tregohen dhe regjistrohen në projekt nga specialistët tanë, për një zhvillim të frytshëm. Ju me sukses do të gjeni një prodhues në personin e USU Software, me një kalim në një sit të veçantë ku mund të njiheni me një listë të pronarëve të përfshirë drejtpërdrejt në zhvillimin e projekteve. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me shitjen e franshizave me honorare, duhet të kërkoni ndihmën e ekspertëve tanë, të cilët e kuptojnë saktë situatën në kohën më të shkurtër të mundshme. Duhet të theksohet se përbërja e ndërmarrjes pothuajse tërësisht varet nga kontigjenti i disponueshëm i punonjësve, ku trajnohen shumë specialistë me përvojë shumëvjeçare në shitje. Stafi ynë gradualisht rrit njohuritë e tij mbi aspektet e marketingut dhe reklamimit, duke përgatitur ekipin tuaj me një listë të njohurive të shitjeve në shkallë të gjerë. Shumë nuanca që u kalojnë punonjësve tuaj janë zhvilluar gjatë viteve, duke kaluar kontrolle në shembuj të ndryshëm aktualë.

Në lidhje me këtë, mund të themi se ju garantuat sukses nëse ndiqni plotësisht të gjitha udhëzimet e kolegëve tanë. Gradualisht, merrni biznesin e dëshiruar, i cili është i aftë të zhvillojë në shkallë të gjerë dhe të rrisë nivelin e fitimeve. Për të arritur zhvillimin e ekskluziviteteve unike, ia vlen të bisedoni me menaxhmentin dhe të filloni një partneritet të përbashkët. Nëse dëshironi të përdorni sa më shumë burime të jetë e mundur kur nxirrni produktin tuaj në treg, kontaktoni USU Software me zgjedhjen e një shitje të franshizave pa përfitime dhe premtuese falas.


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajNëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë