1. Франшизни каталог crumbs arrow
  2. Франшиза. Мали бизнис crumbs arrow
  3. Франшиза. Потребан: партнер crumbs arrow

Франшиза. Мали бизнис. Потребан: партнер

Пронађени огласи: 1

#1

КиберОне

КиберОне

firstПочетна накнада: 0 $
moneyПотребна инвестиција: 14000 $
royaltyРоиалти: 34 %
timeПоврат. Број месеци: 2
firstКатегорија: Дечји образовни центар, Дечји центар, Развој детета, Дечје стваралаштво, образовање, Интернет школа, Школа, Школа програмирања, Школска деца, То је школа за децу, Дечје програмирање, Дечија школа програмирања, Центар за развој деце, Центар за развој деце са новим методама, Образовне услуге, обука
Међународна мрежа школа за програмирање и дигиталну креативност КИБЕРоне модеран је пројекат у облику додатног образовног система за децу. Прва смо ЦиберСцхоол на међународном нивоу, која пружа врсте услуга за свеобухватно образовање деце у старосном сегменту од 7 до 14 година, најмодерније врсте знања о дигиталним технологијама: програмирање, развој и одржавање веб локација, рачунар играчке и карикатуре, 3Д моделирање, СММ, Интернет промоција, цхат ботови, Циберсецурити и додатне врсте, о којима можете више научити .. obrazovni систем у нашој школи је методологија неког аутора, створио заједно са руском и страним експертима. Високо квалификовани наставници, програми који су стварни запосленици великих ИТ компанија - „Иандек“, „СКБ Контур“ итд., Као и постојећи стручњаци са познатих универзитета.
Женска франшиза
Женска франшиза
Мушке франшизе
Мушке франшизе
Породичне франшизе
Породичне франшизе
Дечије франшизе
Дечије франшизе
Градска франшиза
Градска франшиза
За мале градове, мала насеља, мали град
За мале градове, мала насеља, мали град
Мали бизнис
Мали бизнис
Виртуелна франшиза
Виртуелна франшиза
Спреман посао
Спреман посао

video
Постоји ли видео
images
Постоје фотографије



Моји лични подаци
user Региструјте се или пријавите да бисте користили личне податке


Статистика
Премиум приступ за 30 дана Можете купити премиум приступ да бисте видели детаљну статистику

article Франшизе за мала предузећа



https://FranchiseForEveryone.com

Франшизе за мала предузећа су популарни пословни уговори. Мали бизнис је добар јер је тражен и у мегалополисима и у малим градовима. Избор опција се може назвати огромним без претеривања. Вероватно је данас тешко назвати грану привреде и делатност (и не само малу) за коју се не би нудиле франшизе. Дакле, главна ствар је да направите прави избор јер ће успех ваше компаније у великој мери зависити од ове одлуке. Удио франшизинга у свјетском БДП -у расте сваке године, пружајући значајан допринос економијама различитих земаља и отварању нових радних мјеста.

Власници успешних компанија и промовисаних брендова све више позивају придошлице да се придруже њиховом послу и купе франшизу, постајући део профитабилног пословног пројекта. Један од главних позитивних аспеката оваквог начина пословања је стабилност. Све технологије, шеме процеса и поступака, рецепти, редослед интеракције са добављачима и купцима, политика оглашавања итд. Разрађене су, тестиране у пракси и доказале своју ефикасност. Управо те околности омогућавају смањење периода поврата пословног пројекта и његово довођење на профитабилан ниво у поређењу са стварањем предузећа, како кажу, од нуле. Има смисла да предузетници који раде са малим предузећима посебну пажњу обрате на франшизе у трговини, угоститељству (кафићи, мали породични кафићи, пекаре итд.), Потрошачким услугама (хемијско чишћење, поправка обуће и одеће, кожна галантерија и домаћинство) апарати) .

Популарност франшиза везаних за забаву и путовања, спорт, медицинске услуге (укључујући разне врсте масаже, вежбе физиотерапије итд.), као и сервисе аутомобила, поправке и грађевинске радове расте сваке године. Чак и финансијске кризе, пандемије и сличне негативне околности често не само да не постају препрека малим предузећима на франшизној основи, већ чак и омогућавају бржи раст и развој у поређењу са мирним периодима. Пример оваквих пројеката могу бити предшколске и школске образовне установе које раде уз примену савремених информационих технологија. Различите институције за додатни развој и обуку такође су веома тражене у периодима када постоје различита ограничења у раду класичних школа и високошколских установа. Производња хране за почетак и са доставом такође може бити пример франшизе (мале и велике) која ће цветати током карантина, ограничења кретања људи по граду итд. Уопштено, све услуге везане за испоруку храна, роба широке потрошње, лекови итд.

су веома тражени у таквим периодима.

Успех пословног пројекта обезбеђен је прелиминарном студијом кључних фактора који утичу на мала и велика предузећа, без обзира да ли се нуди путем франшизе, једноставно купује од власника или се ствара самостално. Прије свега, потребно је процијенити тренутни ниво развоја одабране индустрије и њене изгледе, барем за наредне године. Није од мале важности тренутна оштрина конкуренције, број најближих конкурената, њихова политика цена и услуга, рекламне активности итд. Било би корисно обратити пажњу на ниво визуализације бренда: присуство и препознатљивост логотипа, називе робних марки, слоган итд., постојање корпоративне веб странице, правила и принципе интеракције са потрошачима (колико су уопште задовољни овим брендом) и друге параметре. Након што сте пронашли франшизу у специјализираном интернетском именику, можете провести барем кратку потрагу за разним прегледима и коментарима о њој.

Можда су неки корисници франшизе сматрали да је потребно да пренесу своје искуство сарадње и пруже додатне информације о даваоцу франшизе свим заинтересованим странама. И, наравно, предузетник ће морати да изврши све прорачуне повезане са организацијом предузећа. Услови франшизе обично подразумевају потребу за почетном уплатом, чији износ зависи од вредности бренда, одређене успехом, славом и профитабилношћу компаније. Осим тога, за организовање предузећа потребно је уложити одређени износ новца у основна и обртна средства (куповина или закуп индустријских, малопродајних и других просторија, куповина производне и канцеларијске опреме, запошљавање, запошљавање и обука особље, кампања за изношење производа на тржиште итд.). П.).

Дакле, корисник франшизе би требао процијенити величину почетног улагања у пројекат малог бизниса што је могуће прецизније при изради финансијског плана. Зависи колико брзо ће почети да остварује стварну зараду. Месечне накнаде се обично рачунају као проценат промета. Често се даје приближан план улагања и прорачун периода поврата мале (и не само) компаније заједно са описом франшизе у одговарајућем мрежном каталогу. Искуство конкурентских предузећа која послују под истом франшизом или једноставно у сличним сегментима тржишта такође може бити извор изузетно корисних информација и помоћи корисницима франшизе да направе прави избор. При избору франшизног партнера потребно је узети у обзир његову спремност да даје савете у области технологије производње, маркетинга, промоције, оптималне организације дневних активности, обуке особља, регистрације продајних места итд., Обезбеди подружницу са информативним материјалима и пружити другу помоћ у смислу развоја пословања .

Обично је такво саветовање укључено у листу бесплатних услуга (у оквиру франшизне сарадње). Међутим, постоје и опције када је за сваку консултацију предвиђено посебно плаћање према посебном ценовнику (неки власници предузећа веома цене своје информационе ресурсе и нису спремни да их бесплатно обезбеде чак ни редовним партнерима). Иначе, консултације и савети у вези са оптимизацијом пореза, развојем система корпоративних попуста, могућношћу кредитирања даваоца франшизе пословном пројекту млађег партнера могу бити од великог значаја за мала предузећа. Иначе, постоје и бесплатне франшизе које генерално не предвиђају ни почетну уплату ни месечна плаћања (углавном у малим предузећима у сфери јавних угоститељских и потрошачких услуга).

Генерално, резимирајући све горе наведено, можемо закључити да мали франшизни бизнис има много предности у односу на класичне пословне моделе. Наравно, постоје трошкови, ризици и проблеми, али они нису превише уочљиви и пријете коначном резултату. Уз правилно организовано и унапред прорачунато мало предузеће у оквиру програма франшизинга, предузетник се може осећати самоуверено и у великој метрополи и у регионалном центру или малом насељу од регионалног значаја. Главна ствар је одабрати прави сегмент тржишта и уложити све напоре за његов успјешан развој.

article Франшиза и партнер



https://FranchiseForEveryone.com

Франшиза и партнер морају ефикасно да комуницирају како би постигли кумулативни ефекат заједничког рада. Ако сте заинтересовани за франшизу, онда такође морате потражити одговарајућег партнера да би посао био најефикаснији. Разне франшизе послују на такав начин да вам омогућавају да ефикасно развијате своје пословање, практично не представљајући ништа ново од себе. Човек већ узима готов пословни модел и користи га за ефикасну доминацију на тржишту. Ова метода је врло погодна за оне људе који само желе да зараде и имају нека средства за улагање. Франшизу можете релативно јефтино купити ако правилно преговарате.

Штавише, неопходно је спровести све радње у складу са прописима које је прописао партнер. Ово је веома важно за постизање позитивног резултата. Ако сте партнер франшизе, тада можете лако повећати број буџетских прихода једноставним вођењем норми и правила која су постављена према прописаним прописима. Коришћење постојећих и већ тестираних материјала пружа брзи почетак. Франшиза савршено функционише ако њен купац узме у обзир услове пословања који постоје у одређеном региону у којем ће применити пројекат. Франшизни партнер мора бити осетљив на регионалне разлике и максимално их искористити. Дакле, присуство франшизе и узимање у обзир локалних посебности пружају партнеру прилику да најефикасније изгради сопствени пословни модел заснован на пруженим информацијама.

Франшиза ће функционисати беспрекорно ако се партнер строго придржава упутстава из центра. Поред тога, не морате да уводите нешто ново у пословне процесе, чиме штедите време. За то се купује франшиза како бисте истовремено могли да користите нечији биз модел и зарадите новац. Ефикасну франшизу увек треба да обављају партнери који имају идеју како да обављају канцеларијски посао. Идеални би били аутоматизовани алати које нуди власник франшизе. Међутим, то није неопходно, јер је франшизни партнер у могућности да користи њихова решења ако се укаже потреба.

Франшизинг се користи у потпуно различитим врстама пословања. Несумњиво се интензивно развија у оним индустријама и услугама као што су аутомобилска индустрија и сервиси аутомобила, помоћ у организовању и вођењу посла (рачуноводство, канцеларијски рад, оглашавање итд.), Грађевинарство, услуге у вези са поправком и одржавањем кућа , образовне услуге, рекреација и забава, ресторани брзе хране, ресторани, снацк барови, тезге са храном, медицинске и козметичке услуге, услуге домаћинства, малопродаја, баш као и организација УСУ Софтваре.

Ако видите грешку у писању, кликните овде да бисте је исправили