1. Каталог франшиз crumbs arrow
  2. франшиза. потрібно: дистриб'ютор crumbs arrow

франшиза. потрібно: дистриб'ютор

Знайдено оголошень: 1

#1

TOGAS

TOGAS

firstПочатковий внесок: 0 $
moneyпотрібно інвестицій: 50000 $
royaltyроялті: 0 $
timeОкупність. Кількість місяців: 12
firstКатегорія: Торгівля, Фірмовий магазин, Дизайн, Торгова компанія, Під реалізацію, Товари, товарна, Дизайн інтер'єрів, Дизайн студія
Чудові перспективи при придбанні франшизи і розвитку бізнесу по всьому світу! Компанія Togas - велика європейська мережа розробників елітного текстильного товару і аксесуарів для житлових приміщень. Ми даємо можливість клієнтам придбати на вибір готові товари або вироби, розроблені дизайнерами компанії. В нашій колекції є пропозиції з вишуканими комплектами постільної білизни, штори і покривала, махрові вироби, продукція для сну з високоякісними наповнювачами, посуд, одяг для дому та арома для будинку, і багато іншого. Майже 100 років на ринку, і на сьогоднішній день компанія налічує 140 бутиків по всьому світу. Основою для успішної справи Togas є збереження сімейних цінностей і європейські стандарти якості, з ідеальним сервісом і інноваційними розробками, включаючи затребувані стилі і рішення в текстильному оформленні для житлового приміщення.
Франшиза для міста
Франшиза для міста
затребувані франшизи
затребувані франшизи
готовий бізнес
готовий бізнес

video
Є відео
images
Є фотоМоя особиста інформація
user Зареєструйтеся або увійдіть, щоб використовувати особисту інформацію


Статистика
Premium-доступ на 30 днів Ви можете купити преміум-доступ, щоб бачити детальну статистику

article Франшиза і дистриб'юторhttps://FranchiseForEveryone.com

Франшиза та дистрибутор - це не лише взаємопов’язані поняття. Це також виробничі завдання, які потрібно автоматизувати. Відповідно до цих цілей підходить програмне забезпечення нового покоління. Ви можете не тільки ефективно боротися з франшизою, але й приділити дистриб’юторам необхідну кількість уваги. Жоден бізнес не обходиться без дистриб’ютора, тому у франшизі ви враховуєте всі елементи, використовуючи комп’ютерний комплекс. За допомогою унікального і одночасно дуже універсального програмного забезпечення ви можете ефективно і легко справлятися із завданнями офісного формату, виконуючи їх найбільш ефективно.

Ваша франшиза окупається, як інвестиція в автоматизацію. Комплекс може не тільки забезпечити багатозадачність, але й є оптимальним з точки зору вартості з точки зору ціни та якості. Якщо ви використовуєте франчайзингове програмне забезпечення, то бізнес перевершує будь-які аналоги. Програма розповсюдження франшизи повинна створюватися з увагою до деталей. Якісно виконаний та продуманий інтерфейс також є відмінною рисою такого продукту. Філігранна програма ефективно виконує будь-які доручені завдання.

Привабливість франчайзингу полягає в наявності незаперечних переваг для обох учасників франчайзингових відносин. Для малого бізнесу та індивідуальних підприємців це забезпечує стабільний прибутковий бізнес, для відомих фірм та компаній можливість розширити та зміцнити свої позиції на ринку. Привабливість нашої розробки полягає в тому, що вона підходить абсолютно всім для абсолютно будь-яких цілей та завдань.

Якщо ви бачите помилку, клацніть тут, щоб виправити її