1. Каталог франшиз crumbs arrow
  2. франшиза. потрібно: партнер crumbs arrow

франшиза. потрібно: партнер

Знайдено оголошень: 1

#1

KiberOne

KiberOne

firstПочатковий внесок: 0 $
moneyпотрібно інвестицій: 14000 $
royaltyроялті: 34 %
timeОкупність. Кількість місяців: 2
firstКатегорія: Дитячий освітній центр, Дитячий центр, дитяче розвиток, Дитяча творчість, Освіта, онлайн школа, школа, школа програмування, школа дітей, It школа для дітей, дитяче програмування, Дитяча школа програмування, Дитячий центр розвитку, Дитячий центр, Дитячий центр з новими методиками, освітні послуги, Навчальна
Міжнародна мережа шкіл з програмування та цифрового творчості KIBERone - це модний проект у вигляді додатково-освітньої системи для дітей. Ми є першою КіберШколой Міжнародного рівня, що надає види послуг по комплексному навчанню дітей у віковому сегменті від 7 до 14 років, модні видам знань цифрових технологіях: програмування, розробки та підтримки сайтів, комп'ютерних іграшок і мультфільмів, 3D-моделювання, СММ, Інтернет просування, чат боти, кібербезпека і додаткові види, про які можете дізнатися більше .. Освітня система в нашій школі - це авторська методика, створена спільно з російськими та зарубіжними фахівцями. Висококваліфіковані викладачі, програми, які є актуальними працівниками великих IT-компаній - «Яндекс», «СКБ Контур» і ін., А також діючих фахівців відомих університетів.
жіноча франшиза
жіноча франшиза
чоловічі франшизи
чоловічі франшизи
сімейні франшизи
сімейні франшизи
Дитячі франшизи
Дитячі франшизи
Франшиза для міста
Франшиза для міста
Для маленьких міст, малих населених пунктів, невеликого міста
Для маленьких міст, малих населених пунктів, невеликого міста
Для малого бізнесу
Для малого бізнесу
франшиза віртуальна
франшиза віртуальна
готовий бізнес
готовий бізнес

video
Є відео
images
Є фотоМоя особиста інформація
user Зареєструйтеся або увійдіть, щоб використовувати особисту інформацію


Статистика
Premium-доступ на 30 днів Ви можете купити преміум-доступ, щоб бачити детальну статистику

article Франшиза і партнерhttps://FranchiseForEveryone.com

Франшиза та партнер повинні ефективно взаємодіяти для досягнення кумулятивного ефекту спільної роботи. Якщо ви зацікавлені у франшизі, то ви також повинні шукати відповідного партнера, щоб бізнес був найбільш ефективним. Різні франшизи працюють таким чином, що дозволяють ефективно розвивати свій бізнес, практично не вносячи нічого нового від себе. Людина вже бере готову бізнес-модель і використовує її для ефективного домінування на ринку. Цей спосіб дуже зручний тим людям, які просто хочуть заробити гроші і мають певні засоби для інвестування. Франшизу можна придбати порівняно недорого, якщо правильно вести переговори.

Більше того, необхідно проводити всі дії, дотримуючись приписів, передбачених партнером. Це дуже важливо для досягнення позитивного результату. Якщо ви є партнером франшизи, то ви можете легко збільшити кількість доходів бюджету, просто керуючись нормами та правилами, встановленими відповідно до встановлених норм. Використання існуючих і вже перевірених матеріалів забезпечує швидкий старт. Франшиза чудово працює, якщо її покупець враховує умови бізнесу, які існують у певному регіоні, де він збирається реалізувати проект. Франчайзинговий партнер повинен бути чутливим до регіональних відмінностей і максимально використовувати їх. Таким чином, наявність франшизи та врахування місцевих особливостей дають партнеру можливість найбільш ефективно побудувати власну бізнес-модель на основі наданої інформації.

Франшиза функціонуватиме бездоганно, якщо партнер суворо дотримується вказівок центру. Крім того, вам не потрібно вводити щось нове у бізнес-процеси, тим самим економити час. Для цього купується франшиза, щоб ви могли одночасно використовувати чужу бізнес-модель і заробляти гроші. Ефективна франшиза завжди повинна здійснюватися руками партнерів, які мають уявлення про те, як виконувати офісні роботи. Автоматизовані інструменти, що надаються власником франшизи, будуть ідеальними. Однак це не є необхідним, оскільки франчайзинговий партнер може використовувати свої рішення у разі потреби.

Франчайзинг використовується в абсолютно різних видах бізнесу. Безперечно, він інтенсивно розвивається в таких галузях та сферах послуг, як автомобільна промисловість та сервісні служби, допомога в організації та веденні бізнесу (бухгалтерія, діловодство, реклама тощо), будівництво, послуги, пов'язані з ремонтом та обслуговуванням будинків , освітні послуги, відпочинок та розваги, ресторани швидкого харчування, ресторани, закусочні, кіоски з їжею, медичні та косметичні послуги, побутові послуги, роздрібна торгівля, як і організація USU Software

Якщо ви бачите помилку, клацніть тут, щоб виправити її