1. Franšizės katalogas crumbs arrow
  2. Franšizė. Kelionių agentūra crumbs arrow
Franšizė. RusKrymTour

Franšizė. RusKrymTour

firstPradinis mokestis: 1400 $
moneyReikalingos investicijos: 2700 $
royaltyHonoraras: 270 $
timeAtsipirkimas. Mėnesių skaičius: 2
calendarBūtina: Franšizės gavėjas
homeSavo padalinių skaičius: 2
homeFranšizuojamų vienetų skaičius: 23
calendarĮmonės įkūrimo metai: 2014
calendarFranšizės veiklos pradžios metai: 2019
firstKategorija: Kelionių agentūra, Turizmo agentūra, Turizmas, Paskutinės minutės kuponų parduotuvė

Apie kompaniją.

Kelionių kompanija „RusKrymTur“ pasiekė tam tikrą teigiamą turistų priėmimo lygį pietinės Rusijos pakrantės teritorijoje. Ieškome patikimų atstovų Rusijos Federacijos miestuose, kad mūsų klientai galėtų patogiai susikurti kuponus ir kad svečiai jaustųsi rūpinami nuo pat planuojamos kelionės pradžios.

Pagrindinė „RusKrymTur“ buveinės, esančios Krymo Respublikos sostinėje, ir Rusijos žemyno atstovų - franšizės gavėjų sąveikos užduotis, padedant mūsų nurodymams, informuoja miesto gyventojus, kad dabar be papildomų mokesčiai ir tarpininkai, tai yra įmanoma, praleisti atostogas ar savaitgalį Kryme, Krasnodar teritorijoje Stavropolis ir kt.

Skirtumas tarp kelionių organizatoriaus atstovo ir tiesiog kelionių agentūros pirmiausia yra atlygis. Mūsų atveju savo turizmo produkto, iš anksto įsigytų vietų viešbučiuose kvotų, ištisus metus vykstančių ekskursijų autobusu sąskaita savo atstovams mokame nuo 10 iki 20% turizmo produkto kainos, taip pat palikite 100% pajamų iš lėktuvo bilietų.

Liūto dalį viso mūsų uždarbio su jumis sudaro organizuotos turistų grupės. Pavyzdžiui, iš 580 Krymo ir Sevastopolio mokyklų „RusKrymTur“ reguliariai imasi ekskursijų į 200 mokyklų atstovus, ir mes ketiname plėtoti šią tendenciją regionuose. Kryme susitinkame su organizuotomis profesinių sąjungų grupėmis: „Rusijos geležinkeliai“, „Gazprom“, „Sberbank“, „Rosatom“, VGIK, Maskvos valstybinis universitetas ir kt. Kiekviename mieste yra daug privačių ar valstybinių įmonių, su kuriomis galite sėkmingai bendrauti, siūlydami išskirtinius pasiūlymus, kuriuos teikia mūsų kompanija. Mūsų klientas, be moksleivių ir profesinių sąjungų narių, yra pensininkai, kariškiai ir teisėsaugos pareigūnai, kurie negali keliauti į užsienį.

Mano asmeninė informacija

Šį sakinį galite pažymėti paveikslėliu ir parašyti asmeninius užrašus. Dar kartą paspaudus paveikslėlį, žymė pašalinama.
star
Į parankinius
heart
man patinka
postpone
Žiūrėti vėliau
question
Abejingas
heart_no
man nepatinka

Liko simbolių: 500
ok Išsaugoti užrašą
Aukščiausios klasės prieiga 30 dienų Galite įsigyti aukščiausios kokybės prieigą, kad sužinotumėte, ką kiti vartotojai mano apie šį skelbimą


Franšizių palyginimas

add Pridėkite šią franšizę prie palyginimo


Norite susisiekti su savininku?

photo
Pranešimo tekstas*

Liko simbolių: 500
email Parašyti laišką


Skundžiasi dėl skelbimo

Pranešimas svetainės administracijai*

Liko simbolių: 500
ok Pasiskųsti


Ar anksčiau žiūrėjote

arrow left Atgal
Jei matote klaidą, spustelėkite čia, kad ją ištaisytumėte