1. Franšizės katalogas crumbs arrow
  2. Franšizė. Įranga crumbs arrow
Franšizė. „Euromarket“

Franšizė. „Euromarket“

firstPradinis mokestis: 800 $
moneyReikalingos investicijos: 1500 $
royaltyHonoraras: 800 $
timeAtsipirkimas. Mėnesių skaičius: 3
calendarBūtina: Franšizės gavėjas
homeSavo padalinių skaičius: 1
homeFranšizuojamų vienetų skaičius: 3
calendarĮmonės įkūrimo metai: 2010
calendarFranšizės veiklos pradžios metai: 2020
firstKategorija: Įranga, Prekyba, Prekybos įmonė, Įgyvendinimui, Prekės, Prekė

Paklausos franšizės
Paklausos franšizės

Įrangos tiekimas didžiausiems prekybos tinklams.

Franšizė komercinei įrangai iš metalo, laminuotos medžio drožlių plokštės ir medienos gaminti, taip pat šaldymo ir nestandartinei įrangai. Klientai - didelės prekybos įmonės ir tinklai - „Perekrestok“, „Septintasis žemynas“, „Monetka“, „Pyaterochka“ ir daugelis kitų. Nuosavas projektavimo biuras, gerai išvystyta logistika. Galimybė dirbti kaip franšizė ar prekiautojas. Partneris gauna firminę svetainę, srautą, SEO, rinkodaros planą ir kitas priemones. Grynasis pelnas - nuo 100 000 iki 500 000 rublių.

Įmonės aprašymas.

Parduotuvių įrangos gamykla „Euromar? et “buvo įkurta 2010 metais - russ? antrasis metalinių, laminuotų medžio drožlių plokščių ir medinių lentynų bei šaldymo vitrinų gamintojas. Esame nestandartinės įrangos gamybos lyderis, taip pat vienintelė gamykla, turinti galingą rinkodaros interneto kanalą.

Pagrindiniai mūsų komercinės įrangos gamyklos klientai yra prekybos įmonės ir tinklai, taip pat įmonės - prekių ženklų savininkai, perkantys firminės prekybos įrangą pagal biudžetą, skirtą jų prekėms reklamuoti. Tarp firmų ir tinklų, naudojančių mūsų įrangą, yra „Avoska“, „Septintasis žemynas“, „Perekrestok“, „Kopeyka“, „Pyaterochka“, „Spar“, „Yuzhny Dvor“, „Monetka World of Colors“ ir kitos.

Įranga tiekiama pagal tiesiogines sutartis arba per integratorius-parduotuvių statytojus. Pepsico, Robertas Boschas, Caparolis, Akzo Nobelis, (tiesioginės sutartys). Didelis mūsų vartotojų segmentas yra degalinių tinklas (parduotuvės degalinėse). Tarp jų-„Luk Oil“, TNK-BP (šiuo metu „Rosneft-Holding“), „Gazpromneft“ ir kt.NuotraukosMano asmeninė informacija

Šį sakinį galite pažymėti paveikslėliu ir parašyti asmeninius užrašus. Dar kartą paspaudus paveikslėlį, žymė pašalinama.
star
Į parankinius
heart
man patinka
postpone
Žiūrėti vėliau
question
Abejingas
heart_no
man nepatinka

Liko simbolių: 500
ok Išsaugoti užrašą
Aukščiausios klasės prieiga 30 dienų Galite įsigyti aukščiausios kokybės prieigą, kad sužinotumėte, ką kiti vartotojai mano apie šį skelbimą


Franšizių palyginimas

add Pridėkite šią franšizę prie palyginimo


Norite susisiekti su savininku?

photo
Pranešimo tekstas*

Liko simbolių: 500
email Parašyti laišką


Skundžiasi dėl skelbimo

Pranešimas svetainės administracijai*

Liko simbolių: 500
ok Pasiskųsti


Ar anksčiau žiūrėjote

arrow left Atgal
Jei matote klaidą, spustelėkite čia, kad ją ištaisytumėte