1. Franšizės katalogas crumbs arrow
  2. Franšizė. Baldų parduotuvė crumbs arrow
Franšizė. Urbanica

Franšizė. Urbanica

firstPradinis mokestis: 0 $
moneyReikalingos investicijos: 35000 $
royaltyHonoraras: 2 %
timeAtsipirkimas. Mėnesių skaičius: 14
calendarBūtina: Franšizės gavėjas
homeSavo padalinių skaičius: 2
homeFranšizuojamų vienetų skaičius: 7
calendarĮmonės įkūrimo metai: 2005
calendarFranšizės veiklos pradžios metai: 2012
firstKategorija: Baldų parduotuvė, Baldų parduotuvė, Interneto baldų parduotuvė

Paklausos franšizės
Paklausos franšizės

Įmonės aprašymas.

„Urbanica“ yra Amerikos firmos dalis ir šiandien turi tendencijų kūrėjo statusą interjero dekoro ir namų apstatymo srityje. Įmonė parduoda išskirtinių daiktų kolekcijas, suteikiančias namams jaukumo, jų kūrimu užsiima geriausi Europos ir Amerikos prekės ženklai, o urbanistikos stilius puikiai dera prie bet kokio interjero.

Franšizės aprašymas.

Prekės ženklo koncepcija grindžiama kolekcijos metodu. Tai ypatingas „Urbanica“ sukurtas metodas, kurį sudaro kruopštus dekoro elementų pasirinkimas ir iš jų suformuotos harmoningos ir nuoseklios kolekcijos, kurias vėliau pristatome savo parduotuvėse. Šis pododas taip pat palengvina pirkėjų pasirinkimą, nes siūlome paruoštus sprendimus, kuriuos galima perkelti į jūsų interjerą.

Mes žinome, kad mūsų vidutinis klientas yra 27–45 metų moteris, turinti skonio pojūtį. Dėl mūsų kolekcijų formavimo metodo ji įsigys ne vieną produktą, o kelis, ne tik papildydama vienas kitą, bet ir padidindama galutinį kvitą. Tuo pačiu metu „Urbanica“ kainų diapazonas yra vidurinėje kategorijoje, todėl mūsų produktai yra prieinami daugumai norinčių.

Savo kolekcijas du kartus per metus kuria ir gamina dizaineriai iš Niujorko ir visada seka mados tendencijas interjero dizaine.

„Urbanica“ prekės ženklas daugelį metų sėkmingai veikia Rusijos rinkoje, žmonės mus pažįsta ir mumis pasitiki. Būtent toks mūsų klientų požiūris padeda mums laimėti geriausius užsienio dizainerius, kurie suteikia mums išskirtinę teisę parduoti savo produktą.

Visi parduotuvėse pristatomi produktai, taip pat prekybos ir parodų įranga yra unikalūs ir saugomi autorių teisių įstatymų. Didelį dėmesį skiriame ne tik išvaizdai, bet ir architektūriniam komponentui.

Pasirinkę „Urbanica“ prekės ženklo franšizę, garantuojate pelningą verslą. Tai lemia įmonės požiūrio į verslo valdymą ypatumai, siūlomų produktų unikalumas, maksimalus dėmesys klientui ir palankios kainos. Prekės ženklas yra gerai žinomas ir bėgant metams pelnė teigiamą reputaciją tiek tarp klientų, tiek tarp gamintojų.

Mes nesame priklausomi nuo konkurentų, ir tam yra keletas priežasčių:

Absoliutus prekių unikalumas.

Europos lygio dizainas, atitinkantis madingus standartus.

Gausus asortimentas ir unikalus požiūris į jo formavimą.

Todėl vidutinis kainų segmentas yra prieinamas daugeliui.

Nuosavas produktų sandėlis Maskvoje.

Populiarus tarp dizainerių, mūsų gaminiai naudojami ne tik namų interjeruose.

Beveik dvidešimt metų mes sukaupėme daug patirties, įgijome unikalių žinių bagažą ir sukūrėme ne vieną verslo schemą, leidžiančią prekės ženklui išlikti paklausiam ir sėkmingam. Mes siūlome ne tik bendradarbiavimą, bet ir dinamišką, pelningą, o svarbiausia - paklausų verslą.NuotraukosMano asmeninė informacija

Šį sakinį galite pažymėti paveikslėliu ir parašyti asmeninius užrašus. Dar kartą paspaudus paveikslėlį, žymė pašalinama.
star
Į parankinius
heart
man patinka
postpone
Žiūrėti vėliau
question
Abejingas
heart_no
man nepatinka

Liko simbolių: 500
ok Išsaugoti užrašą
Aukščiausios klasės prieiga 30 dienų Galite įsigyti aukščiausios kokybės prieigą, kad sužinotumėte, ką kiti vartotojai mano apie šį skelbimą


Franšizių palyginimas

add Pridėkite šią franšizę prie palyginimo


Norite susisiekti su savininku?

photo
Pranešimo tekstas*

Liko simbolių: 500
email Parašyti laišką


Skundžiasi dėl skelbimo

Pranešimas svetainės administracijai*

Liko simbolių: 500
ok Pasiskųsti


Ar anksčiau žiūrėjote

arrow left Atgal
Jei matote klaidą, spustelėkite čia, kad ją ištaisytumėte