1. Franšizės katalogas crumbs arrow
  2. Franšizė. Vaikų švietimo centras crumbs arrow
Franšizė. Skorodum

Franšizė. Skorodum

firstPradinis mokestis: 0 $
moneyReikalingos investicijos: 7500 $
royaltyHonoraras: 8 %
timeAtsipirkimas. Mėnesių skaičius: 5
calendarBūtina: Franšizės gavėjas
homeSavo padalinių skaičius: 17
homeFranšizuojamų vienetų skaičius: 22
calendarĮmonės įkūrimo metai: 2016
calendarFranšizės veiklos pradžios metai: 2018
firstKategorija: Vaikų švietimo centras, Vaiko vystymasis, Mokyklos vaikai, Tai vaikų mokykla, Vaikų programavimas, Vaikų programavimo mokykla, Vaikų raidos centras, Vaikų raidos centras naujais metodais

Paklausos franšizės
Paklausos franšizės

Federalinio intelektinių ir kūrybinių gebėjimų ugdymo centrų tinklo „Skorodum“ franšizė yra galimybė visiems, besivadovaujantiems „Skorodum“ principais, sėkmingai pradėti verslą vaikų vystymo ir ugdymo srityje.

Įmonė „Skorodum“ buvo įkurta 2016 metais ir šiuo metu yra unikalus federalinis centrų tinklas, skirtas vaikų intelektiniams ir kūrybiniams gebėjimams ugdyti. Nuo 2018 metų pradėjome plėtoti franšizės kryptį visoje Rusijoje ir kaimyninėse šalyse.

2018 metais „Skorodum Team“ užėmė I vietą regioniniame visos Rusijos konkurso „Metų verslininkas“ etape nominacijoje „Geriausias metų startuolis“.

daugiau nei 2000 vaikų tapo Skorodumo centrų absolventais.

Duris atvėrė 17 nuosavų „Skorodum“ centrų Nižnij Novgorode ir daugiau nei 18 franšizės gavėjų - „Skorodum“ centrai.

22 Rusijos miestuose mūsų partneriai - franšizės gavėjai dirba pagal Skorodum metodus.

Mes neplanuojame ten sustoti, tikslas iki 2020 m. Yra 200 Skorodum centrų Rusijos Federacijoje, taip pat NVS ir Europoje.

Užduotys ir principai „Skorodum“.

Manome, kad svarbu suteikti savo vaikams galimybę ugdyti intelektinius ir kūrybinius gebėjimus. Vystydami ir mokydami vaikus, mes labai prisidedame prie jų ateities.

Labai svarbu ugdyti vaiko gebėjimą matyti priežasties ir pasekmės ryšius, mąstyti holistiškai, integraliai, sistemingai, o tai leidžia kontroliuoti jo mintis, emocijas ir susikaupimą.

Skorodum metodai yra skirti:

holistinio pasaulio suvokimo formavimas, leidžiantis skirtingais požiūriais pažvelgti į skirtingus objektus, jų raidos reiškinius ir tarpusavio santykius;

kintančio, kūrybiško mąstymo ir gebėjimo spręsti nestandartines problemas ugdymas. Netolimoje ateityje tie, kurie kintamai ir lanksčiai mąsto, kuria, kuria ar optimizuoja esamas sistemas, galės lengvai realizuoti save visuomenėje;

gebėjimas valdyti savo dėmesį, susikaupimas, siekiant greitai priimti sprendimus, greitai mąstyti, o tai svarbu šiandien, nes gyvename informacijos ir itin greitų pokyčių eroje;

įgūdžių įgijimas greitai susisteminti, išanalizuoti informaciją, išryškinti svarbų ir išmesti viską, kas nereikalinga, nes mus supa milžiniškas informacijos srautas.

Mes tikime beribėmis kiekvieno vaiko galimybėmis, jo unikaliais sugebėjimais ir savo keliu. Mes atskleidžiame vidinį ir natūralų vaiko potencialą.

Vaikuose ugdome šio pasaulio pažinimo, savęs pažinimo ir tobulėjimo troškimą.

Mes nelyginame vaikų, bet tai darome taip, kad jie turėtų vidinį norą dirbti patys. Noras būti geresniam rytoj nei šiandien.NuotraukosMano asmeninė informacija

Šį sakinį galite pažymėti paveikslėliu ir parašyti asmeninius užrašus. Dar kartą paspaudus paveikslėlį, žymė pašalinama.
star
Į parankinius
heart
man patinka
postpone
Žiūrėti vėliau
question
Abejingas
heart_no
man nepatinka

Liko simbolių: 500
ok Išsaugoti užrašą
Aukščiausios klasės prieiga 30 dienų Galite įsigyti aukščiausios kokybės prieigą, kad sužinotumėte, ką kiti vartotojai mano apie šį skelbimą


Franšizių palyginimas

add Pridėkite šią franšizę prie palyginimo


Norite susisiekti su savininku?

photo
Pranešimo tekstas*

Liko simbolių: 500
email Parašyti laišką


Skundžiasi dėl skelbimo

Pranešimas svetainės administracijai*

Liko simbolių: 500
ok Pasiskųsti


Ar anksčiau žiūrėjote

arrow left Atgal
Jei matote klaidą, spustelėkite čia, kad ją ištaisytumėte