1. Franšizės katalogas crumbs arrow
  2. Franšizė. Salonas crumbs arrow
Franšizė. 100VEIDAS

Franšizė. 100VEIDAS

firstPradinis mokestis: 10500 $
moneyReikalingos investicijos: 79000 $
royaltyHonoraras: 3 %
timeAtsipirkimas. Mėnesių skaičius: 7
calendarBūtina: Franšizės gavėjas
homeSavo padalinių skaičius: 3
homeFranšizuojamų vienetų skaičius: 0
calendarĮmonės įkūrimo metai: 2015
calendarFranšizės veiklos pradžios metai: 2021
firstKategorija: Salonas, Grožio salonas, Salonas, Vaikų kirpėja, Kirpykla, SPA, Studija, Plaukai, Kirpimas

Paklausos franšizės
Paklausos franšizės

Grožio salonų tinklo „100LITSA“ franšizė - prisijunkite prie grožio pramonės lyderio daugiafunkcinio grožio centro formatu.

Franšizė „100LITSA“ leis jums užsidirbti iš populiarių paslaugų, sutelktų vienoje vietoje - nuo veido ir kūno medicininės kosmetologijos iki nagų priežiūros. Verslas nebijo pandemijos ir ekonominės krizės.

... Vidutinės mėnesio pajamos yra ~ 500 tūkstančių rublių.

... Franšizės davėjas padės jums pasirinkti medžiagas ir prietaisus kartu su kaina / kokybe.

iš partnerių. Franšizė suteikia viską, ko reikia svajonių projektui sukurti - nenumatytos išlaidos neįtraukiamos.

Apie kompaniją.

100LITSA yra grožio pramonės pirmtakas, rinkoje nuo 2015 m.

Čia rasite viską vienoje vietoje - nuo veido ir kūno medicininės kosmetologijos iki nagų priežiūros. Ilgametė ir rinkos patirtis rodo, kad grožio paslaugų rinka išlieka paklausi, nepaisant jokių išorinių veiksnių, ar tai būtų pandemijos ar ekonominės krizės. Noras būti gražiu ir gerai prižiūrimu žmogumi jau seniai tapo pagrindiniu poreikiu ir sėkmingo žmogaus ženklu šiuolaikinėje visuomenėje.

Grožio centrų tinklo 100LITSA franšizės aprašymas.

Laikas buvo ir išlieka vertingiausias išteklius, todėl kelių paslaugų grožio centro formatas, kuriame galite greitai ir vienu metu gauti visas reikalingas paslaugas, įsitvirtino kaip sėkmingiausias, pelningiausias ir patikimiausias verslo modelis.

Ne paslaptis, kad 90% įmonių uždaromos per pirmuosius metus po atidarymo. Kartu su jumis ne tik pereisime visus pasiruošimo ir paleidimo etapus, bet ir lydėsime jus po atidarymo.

Franšizės davėjas teikia paramą visais etapais: nuo pasirengimo atidarymui iki efektyvių verslo procesų derinimo įmonėje derinimo, taip pat personalo atrankos ir mokymo.

Mes išmokysime jus, kaip išvengti įprastų klaidų darbe ir versle, kaip suformuoti ir valdyti svajonių komandą, kaip efektyviai sudaryti valdymo apskaitą ir kaip pradėti pardavimus grožio salone, kad gautumėte garantuotą pelną. Mūsų tikslas - kad verslas atneštų jums džiaugsmo ir pinigų, tuo pačiu užimdamas minimalų laiką ir išteklius.

Ne paslaptis, kad šiandien grožio paslaugų rinkoje gausu įvairių pasiūlymų kiekvienam skoniui, spalvai ir piniginei. Ir šioje prisotintoje rinkoje klientas visada ieško kokybės, o klientas yra pasirengęs už šią kokybę sumokėti.

Mes atstovaujame idealų grožio pramonės formatą - visos paslaugos vienoje vietoje, prieinamos kainos ir nuolat aukštos kokybės paslaugos.

Verslo klasė - geriausias kainos ir kokybės santykis - suteiks jums nuolatinį vidutinio segmento klientų srautą.

Mūsų skirtumas nuo konkurentų:

Įperkamos kainos pritraukia aukštos kokybės vidutinio segmento klientus.

Ne paslaptis, kad aukštos kvalifikacijos specialistai dirba ne ekonominėje klasėje, o renkasi jų lygį atitinkančius darbdavius. Mūsų verslo modelis palengvins jums kokybiškų darbuotojų paiešką ir sumažins darbuotojų kaitą.

Mes nedarome „greitai, pigiai ir linksmai“, tai darome kokybiškai, už prieinamą kainą ir gražiai. Mes kuriame projektą, kuriuo didžiuojatės.

Jūs gaunate paruoštą verslo modelį, patikrintą laiko ir nuosekliai dirbate su pelnu.

Mes išmokysime ne tik kaip atidaryti saloną, bet ir kaip neuždaryti jo pirmaisiais metais (kaip nutinka daugumai verslininkų), bet greitai atnešime stabilų ir deramą pelną.

Mes suteikiame galimybę mokyti naujus specialistus esamose tinklo parduotuvėse, dalyvauti mokymuose, meistriškumo kursuose ir dirbtuvėse.NuotraukosMano asmeninė informacija

Šį sakinį galite pažymėti paveikslėliu ir parašyti asmeninius užrašus. Dar kartą paspaudus paveikslėlį, žymė pašalinama.
star
Į parankinius
heart
man patinka
postpone
Žiūrėti vėliau
question
Abejingas
heart_no
man nepatinka

Liko simbolių: 500
ok Išsaugoti užrašą
Aukščiausios klasės prieiga 30 dienų Galite įsigyti aukščiausios kokybės prieigą, kad sužinotumėte, ką kiti vartotojai mano apie šį skelbimą


Franšizių palyginimas

add Pridėkite šią franšizę prie palyginimo


Norite susisiekti su savininku?

photo
Pranešimo tekstas*

Liko simbolių: 500
email Parašyti laišką


Skundžiasi dėl skelbimo

Pranešimas svetainės administracijai*

Liko simbolių: 500
ok Pasiskųsti


Ar anksčiau žiūrėjote

arrow left Atgal
Jei matote klaidą, spustelėkite čia, kad ją ištaisytumėte