1. Franšizės katalogas crumbs arrow
  2. Franšizė. Salonas crumbs arrow
Franšizė. MAXIMAGIC

Franšizė. MAXIMAGIC

firstPradinis mokestis: 7000 $
moneyReikalingos investicijos: 15000 $
royaltyHonoraras: 5 %
timeAtsipirkimas. Mėnesių skaičius: 3
calendarBūtina: Franšizės gavėjas
homeSavo padalinių skaičius: 3
homeFranšizuojamų vienetų skaičius: 1
calendarĮmonės įkūrimo metai: 2017
calendarFranšizės veiklos pradžios metai: 2021
firstKategorija: Salonas, Grožio salonas, Salonas, Vaikų kirpėja, Kirpykla, SPA, Studija, Plaukai, Kirpimas

Paklausos franšizės
Paklausos franšizės

MAXIMAGIC franšizė yra gražus verslas, turintis 100% paramą ir patikimą finansinį modelį.

MAXIMAGIC - unikalios moterų klubo koncepcijos grožio salonas, veikiantis Ufoje nuo 2017 m. Siūlo daugybę reikalingų paslaugų: kirpyklos, kosmetologijos, nagų, kosmetikos. Moterų bendruomenė su jaukia atmosfera: čia vyksta susitikimai ir mergvakariai. Daugybė teigiamų klientų atsiliepimų. Partneriai gauna 100% paramą viso darbo metu. Nuolatinė ir skaidri analizė, suprantama ir prieinama ekonomika, paprasčiausia apskaita.

Apie kompaniją.

MAXIMAGIC - grožio magija iš MAXIM!

Salonas MAXIMAGIC Ufos mieste veikia nuo 2017 m. „Gražus verslas“ nuolat teikia gyventojams daugybę kokybiškų ir reikalingų paslaugų: kirpyklų, kosmetologijos, nagų, kosmetikos ir pan. Taip pat mūsų salone vyksta moterų renginiai ir mergvakariai. Mūsų koncepcija buvo sukurta kaip moterų klubas, kuriame draugai vėl ir vėl susitinka, susivienija į bendruomenę ir būna vieni su savimi, ilsisi nuo namų gyvenimo, kad galėtų skirti laiko ir dėmesio savo mylimajai!

Grožio salono franšizės aprašymas.

Mūsų komandoje dirba tik savo srities profesionalai! Sertifikuoti nagų technikai, profesionalūs masažuotojai, blakstienų gamintojai, kirpėjai-stilistai, kosmetologai ir sertifikuoti psichologai.

MAXIMAGIC franšizė; MAXIMAGIC grožio salono franšizė.

Franšizės nauda.

UNIKALUS FORMATAS.

Esame ne tik grožio salonas, teikiantis standartines salono paslaugas.

Esame moterų bendruomenė, skyrusi laiko sau, savo grožiui, savęs pažinimui, savirealizacijai, siekianti būti unikali ir individuali, gyvenanti harmonijoje su savimi, su šeima ir visuomene.

REIKALINGI NICHE UŽDARBOS.

Paslaugos gyventojams visada išlieka paklausios, nes patraukli išvaizda yra labai svarbi. Dėl šios priežasties salonai ir toliau sėkmingai veikia net krizės metu (2020 m. Pandemijos laikotarpis), jei jie žino, kaip teisingai parengti vystymosi strategiją ir sudaryti kainų politiką.

GREITAS PELNAS.

Gerai suplanuoto finansinio plano ir didelės patirties dėka galėjome prognozuoti savo sėkmę. Salonas atsipirks jau trečiąjį veiklos mėnesį, o jo pelningumas bus ne mažesnis kaip 28%.

AUKŠTAS KONKURENCINGUMAS.

Grožio salonų veiklą turėtų lydėti apskaita, ataskaitų teikimas, kontrolė.

Atsižvelgiama į visus darbo eigos komponentus. Mūsų salone ypatingas dėmesys skiriamas instrumentų ir patalpų sanitarinei būklei. Dėl to mes užėmėme puikias pozicijas tiek lankomumo, tiek konkurencijos požiūriu.

PROFESIONALIZMAS.

Daugiau nei 10 metų verslo patirtis ir darbuotojų profesionalumas leido mums užimti lyderio pozicijas mūsų regione. Mes teikiame tik aukštos kokybės paslaugas ir dirbame tik su sertifikuotais meistrais.

EFEKTYVI RINKODARA.

Kurdami paslaugų ar prekių reklamos rinkodaros strategiją, nusprendėme dėl planuojamų renginių tipo ir dabar pradedame nuo jų specifikos. Renkantis veiksmo tipą atsižvelgiama į: užsibrėžtą tikslą; tikslinės auditorijos interesus; tikslingumas pagal pelno apimtį ir pelną; salono būsena, įvaizdis ir dydis.

VISŲ ŽINIŲ PAGRINDAS.

Pasirinkę MAXIMAGIC franšizę, gausite 100% informacijos, o ne procentų vandens, kaip valdyti šį sunkų „gražų verslą“ ir kaip nelipti ant mūsų rinkos grėblio.

AUKŠTAS SVEČIŲ GRĄŽINIMAS.

Mes surinkome daug teigiamų atsiliepimų iš savo klientų. Nei viena procedūra nebuvo nuvertinta. Mes teikiame tik aukštos kokybės paslaugas, kurių dėka turime 90% nuolatinių klientų.NuotraukosMano asmeninė informacija

Šį sakinį galite pažymėti paveikslėliu ir parašyti asmeninius užrašus. Dar kartą paspaudus paveikslėlį, žymė pašalinama.
star
Į parankinius
heart
man patinka
postpone
Žiūrėti vėliau
question
Abejingas
heart_no
man nepatinka

Liko simbolių: 500
ok Išsaugoti užrašą
Aukščiausios klasės prieiga 30 dienų Galite įsigyti aukščiausios kokybės prieigą, kad sužinotumėte, ką kiti vartotojai mano apie šį skelbimą


Franšizių palyginimas

add Pridėkite šią franšizę prie palyginimo


Norite susisiekti su savininku?

photo
Pranešimo tekstas*

Liko simbolių: 500
email Parašyti laišką


Skundžiasi dėl skelbimo

Pranešimas svetainės administracijai*

Liko simbolių: 500
ok Pasiskųsti


Ar anksčiau žiūrėjote

arrow left Atgal
Jei matote klaidą, spustelėkite čia, kad ją ištaisytumėte