1. Franšizės katalogas crumbs arrow
  2. Franšizė. Manikiūras crumbs arrow
Franšizė. PILKI

Franšizė. PILKI

firstPradinis mokestis: 13000 $
moneyReikalingos investicijos: 50000 $
royaltyHonoraras: 5 %
timeAtsipirkimas. Mėnesių skaičius: 12
calendarBūtina: Franšizės gavėjas
homeSavo padalinių skaičius: 54
homeFranšizuojamų vienetų skaičius: 36
calendarĮmonės įkūrimo metai: 2014
calendarFranšizės veiklos pradžios metai: 2016
firstKategorija: Manikiūras, Nagų salonas, Manikiūro parduotuvė, Pirkite manikiūrą, Nagų juosta, Vinis

Paklausos franšizės
Paklausos franšizės

PILKI manikiūro studijų istorija prasidėjo 2014 m., Kai Sankt Peterburge buvo atidarytas pirmasis, didžiausias ir pagrindinis salonas, kuriame dirba daugiau nei 50 meistrų.

Dvejus metus kūrėme savarankiškai, studijavome klientų paklausą ir pageidavimus, tobulinome koncepciją. O 2016 m., Kai visos kūrimo priemonės buvo paruoštos, atidarėme franšizės kryptį.

Buvo sukurta mūsų „Pilki School“ manikiūro mokykla, kurioje meistrai ruošiami naujiems mūsų salonams ir franšizės gavėjų salonams.

Per mažiau nei ketverius metus mes tapome dideliu tinklu, kurį sudaro daugiau nei 90 studijų dvidešimt aštuoniuose miestuose ne tik Rusijoje, bet ir užsienyje, o mūsų mokykloje kasmet pagaminama iki 1000 manikiūro meistrų.

Be to, 2019 m. Buvo pradėtas prekybos tinklas „Pilki Shop“, kuriame prekiaujame įrankiais, įranga, gelio lakais ir nagų kosmetika.

PILKI skaičiais:

daugiau nei 2500 darbo vietų;

daugiau nei 100 tūkstančių patenkintų klientų per mėnesį;

daugiau nei 300 tūkstančių svetainės lankytojų per mėnesį;

938 tūkstančiai sekėjų „Instagram“;

205 tūkstančių abonentų VK.

Mūsų pagrindinis tikslas - kad kokybiška nagų priežiūra būtų prieinama!

PILKI franšizė dėl savo koncepcijos, taip pat visavertis franšizės gavėjo ir jos darbuotojų mokymas tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems verslininkams.

Franšizės privalumai:

Nagų pramonės rinkos lyderis, turintis didelį vystymosi tempą.

Savo prekės ženklo nagų lakai ir gelio lakai.

Pilki mokyklos mokymo centras, kuris padės surasti būsimus darbuotojus ir apmokyti darbuotojus iki profesionalaus lygio.

Plėtros patirtis įvairaus dydžio miestuose - nuo didžiausio iki mažiausio.

Plati ekspozicija socialiniuose tinkluose.

Galimybė atidaryti verslą įvairiais formatais - nuo mažų salų prekybos centre iki manikiūro ir pedikiūro studijų atskirame pastate.

PILKI franšizė buvo sukurta siekiant sumažinti jūsų riziką ir suteikti visas priemones, kurių reikia greitam startui ir plėtrai. Padedame nuo pradžios iki pabaigos - nuo patalpų parinkimo, personalo įdarbinimo ir apmokymo etapo iki lojalumo programų ir socialinių tinklų, kurie pritraukia daug naujų klientų, etapo.

Ką gausite.

Dviejų pakopų mokymo sistema. Pirmasis etapas yra vadybos mokymas, savo nagų studijos kūrimo pagrindai ir principai įmonių internetiniame portale. Antrasis etapas yra trenerio-mentoriaus išvykimas į jūsų studiją mokyti linijos personalo. Taip pat praktikos vyksta vadovams esamose tinklo studijose.

Išsami reklama. Rinkodaros plano sukūrimas, efektyviausių priemonių ir kanalų parinkimas, reklamos instrukcijos, paruošta lojalumo programa klientams, sąskaitų tvarkymas socialiniuose tinkluose.

Jūsų studijos automatizavimas. Speciali programinė įranga, paruošta internetinė įrašymo sistema, vienas skambučių centras, taip pat kokybės kontrolės skyrius.

Kūrybinio skyriaus darbas, kuris nuolat atnaujina dizaino kolekciją ir medžiagų asortimentą. Konferencijų ir meistriškumo kursų vedimas, personalo tobulinimas, intraneto renginiai.

Pilnas palaikymas. Asmeninis jūsų projekto kuratorius, vyriausiasis specialistas, pagalba įdarbinant ir apmokant personalą, instrukcijos ir algoritmai pradžiai ir plėtrai.

Nuosava CRM sistema kontrolei ir verslo valdymui.

Paruošta svetainė ir mobiliosios programos PILKI ir PILKI PRO klientų ir darbuotojų patogumui.

IT skyriaus, kuris pats be klaidų kontroliuoja techninę projekto pusę ir svetainės bei mobiliosios programos veikimą, darbas.

Paruoštos instrukcijos ir algoritmai, pagalba renkantis patalpas, projektavimo projektas ir kiti, būtini greitam paslaugų teikimui.

Kokybės skyriaus ir skambučių centro darbas, padedantis dirbti su klientais.

Teisės skyriaus konsultacijos darbo metu iškylančiais klausimais.

PILKI studiją galite atidaryti tokiu formatu, kuris labiau atitinka jūsų finansines galimybes ir jūsų norus, taip pat efektyviau patenkins jūsų miesto klientų poreikius.

„PILKI Studio“ yra manikiūro ir pedikiūro studija atskiroje patalpoje, kurioje galite sutalpinti didesnį skaičių meistrų ir sukurti papildomas patogias sąlygas klientams. Investicijos bus nuo 50 000 USD, priklausomai nuo studijos ploto, grynojo pelno? nuo 9 500 USD nuo 12 mėnesio. Vidutinis tokio projekto atsipirkimo laikotarpis yra 18 mėnesių.

Įėjimo mokestis? 13 000 USD.

Honoraras? 5% apyvartos per mėnesį, bet ne mažiau kaip 650 USD. Privalomų reklamos honorarų nėra, tačiau rekomenduojame rinkodarai išleisti mažiausiai 350 USD per mėnesį.

Remiantis mūsų partnerių patirtimi, franšizės atsipirkimo laikotarpis svyruoja nuo 12 iki 18 mėnesių.

Mes mokome savo mokymo centruose. Ten kiekvienas partneris išklauso visavertį kursą - nuo tinklo standartų pažinimo iki konkrečių nurodymų, kaip ir padedant plėtoti savo verslą.

Praėjus vadybininko mokymus, į jūsų vietą atvyks asmeninis treneris, o linijos personalas treniruosis vietoje.

Taip pat visais etapais teikiama visapusiška pagalba - kartu mes pasirenkame jums kambarį, padedame pagerinti nuomos sutarties sąlygas, vykdome reklamą socialiniuose tinkluose, operatyviai padedame visais iškilusiais klausimais.NuotraukosMano asmeninė informacija

Šį sakinį galite pažymėti paveikslėliu ir parašyti asmeninius užrašus. Dar kartą paspaudus paveikslėlį, žymė pašalinama.
star
Į parankinius
heart
man patinka
postpone
Žiūrėti vėliau
question
Abejingas
heart_no
man nepatinka

Liko simbolių: 500
ok Išsaugoti užrašą
Aukščiausios klasės prieiga 30 dienų Galite įsigyti aukščiausios kokybės prieigą, kad sužinotumėte, ką kiti vartotojai mano apie šį skelbimą


Franšizių palyginimas

add Pridėkite šią franšizę prie palyginimo


Norite susisiekti su savininku?

photo
Pranešimo tekstas*

Liko simbolių: 500
email Parašyti laišką


Skundžiasi dėl skelbimo

Pranešimas svetainės administracijai*

Liko simbolių: 500
ok Pasiskųsti


Ar anksčiau žiūrėjote

arrow left Atgal
Jei matote klaidą, spustelėkite čia, kad ją ištaisytumėte