1. Franšizės katalogas crumbs arrow
  2. Franšizė. Vaikų studijos crumbs arrow
Franšizė. MĖLYNA KATĖ

Franšizė. MĖLYNA KATĖ

firstPradinis mokestis: 2000 $
moneyReikalingos investicijos: 15000 $
royaltyHonoraras: 410 $
timeAtsipirkimas. Mėnesių skaičius: 13
calendarBūtina: Franšizės gavėjas
homeSavo padalinių skaičius: 2
homeFranšizuojamų vienetų skaičius: 1
calendarĮmonės įkūrimo metai: 2012
calendarFranšizės veiklos pradžios metai: 2018
firstKategorija: Vaikų studijos, Vaikų švietimo centras, Vaiko vystymasis, Mokyklos vaikai, Tai vaikų mokykla, Vaikų programavimas, Vaikų programavimo mokykla, Vaikų raidos centras, Vaikų raidos centras naujais metodais

Miesto franšizė
Miesto franšizė
Mažiems miesteliams, mažoms gyvenvietėms, mažam miesteliui
Mažiems miesteliams, mažoms gyvenvietėms, mažam miesteliui

Esame edukacinių studijų tinklas, skirtas intelektualiam ir kūrybiškam vaikų nuo 3 iki 15 metų vystymuisi.

Dirbame 13 sričių, įskaitant anglų, vokiečių ir prancūzų kalbas, vaizduojamąjį meną, tapybą smėliu, teatrą, šachmatus, karatė, vokalą, grojimą gitara ir šokius. Organizuojame užsiėmimus su logopedu, mini darželį ir pasiruošimą mokyklai. Mes rengiame vaikų vakarėlius ir animacines programas, padedame išsiųsti vaiką atostogų į JK.

Kompaniją įkūrėme 2012 metais Maskvoje. 2015 metais gimtajame mieste atidarėme antrąjį filialą. Kasmet mokome 400 vaikų, per visą mūsų darbo laikotarpį mūsų centruose apsilankė 15 tūkst. Nuo 2018 metų parduodame vaikų raidos centro „Blue Cat“ franšizę.

FRANŠIJOS APRAŠYMAS.

Siūlome įsigyti „Blue Cat“ franšizę ir atidaryti edukacinę studiją vaikams pagal mūsų prekės ženklą.

Jūs uždirbsite parduodami abonementus studijų grupėms, taip pat vykdydami animacijos programas ir išsinuomodami studiją vaikų vakarėliams.

Vidutinis mokestis už mokslą yra 4000? ... Mėnesio apyvarta - 1, 1 milijonas? , grynasis pelnas - 250-350 tūkstančių rublių per mėnesį. Veiklos išlaidos - 450 tūkstančių rublių. Tai apima patalpų nuomą, komunalines paslaugas, darbuotojų atlyginimus, prekių pirkimą, rinkodarą, mokesčius ir honorarus.

Investicijos į „Mėlynosios katės“ centro atidarymą - nuo 700 tūkstančių iki 1,6 milijono rublių. Išlaidos išleidžiamos patalpų nuomai ir remontui, baldams ir įrangai įrengti, mokymams ir reikmenims įsigyti, bankininkystės ir grynųjų pinigų paslaugoms sujungti, reklamai įrengti. Bendra suma priklauso nuo regiono, patalpų ploto ir bendradarbiavimo formato.

Mes sukūrėme tris skirtingos kainos ir turinio franšizės įkainius.

Kaip paketo „Pradėti“ 150 tūkst., Jūs gausite žingsnis po žingsnio nurodymus, kaip pradėti ir vykdyti verslą, finansinį modelį ir asmeninio vadovo pagalbą. Šio tarifo pirkėjai yra atleisti nuo honorarų mokėjimo, tačiau neturi teisės naudoti „Blue Cat“ prekės ženklo.

Franšizė „Standartas“ su vienkartine 500 tūkstančių rublių įmoka suteikia teisę naudotis prekės ženklu, kasmetinius kuratoriaus mokymus ir paramą. Taip pat gausite prekės ženklo knygą ir POS produktų išdėstymus, dokumentų šablonus ir pritaikytą svetainę. Honoraras - 30 tūkstančių rublių su atostogomis vasaros mėnesiams.

Daugiau nei 1 000 000? atvyksime į jūsų miestą ir pradėsime „iki raktų“ verslą. Be „Standartinio“ paketo sudėties, pateiksime mokymo priemonių rinkinį visose studijų srityse.

„Blue Cat“ centro atidarymas trunka du mėnesius, investicijos visiškai atsipirks per 8–15 mėnesių.

Mano asmeninė informacija

Šį sakinį galite pažymėti paveikslėliu ir parašyti asmeninius užrašus. Dar kartą paspaudus paveikslėlį, žymė pašalinama.
star
Į parankinius
heart
man patinka
postpone
Žiūrėti vėliau
question
Abejingas
heart_no
man nepatinka

Liko simbolių: 500
ok Išsaugoti užrašą
Aukščiausios klasės prieiga 30 dienų Galite įsigyti aukščiausios kokybės prieigą, kad sužinotumėte, ką kiti vartotojai mano apie šį skelbimą


Franšizių palyginimas

add Pridėkite šią franšizę prie palyginimo


Norite susisiekti su savininku?

photo
Pranešimo tekstas*

Liko simbolių: 500
email Parašyti laišką


Skundžiasi dėl skelbimo

Pranešimas svetainės administracijai*

Liko simbolių: 500
ok Pasiskųsti


Ar anksčiau žiūrėjote

arrow left Atgal
Jei matote klaidą, spustelėkite čia, kad ją ištaisytumėte