1. Franšizės katalogas crumbs arrow
  2. Franšizė. Nuoma crumbs arrow
Franšizė. YAMOTO SAMOKATO

Franšizė. YAMOTO SAMOKATO

firstPradinis mokestis: 5000 $
moneyReikalingos investicijos: 50000 $
royaltyHonoraras: 10 %
timeAtsipirkimas. Mėnesių skaičius: 6
calendarBūtina: Franšizės gavėjas
homeSavo padalinių skaičius: 1
homeFranšizuojamų vienetų skaičius: 2
calendarĮmonės įkūrimo metai: 2019
calendarFranšizės veiklos pradžios metai: 2019
firstKategorija: Nuoma

Paklausos franšizės
Paklausos franšizės

Franšizės davėjo aprašymas:

„Yamoto Samokato LLC“ yra jauna verslininkų ir IT kūrėjų komanda. Keliaudami po pasaulį negalėjome nepastebėti, kaip keičiasi šiuolaikinis pasaulis, jo miestai ir transporto infrastruktūra. Visai netikėtai į mūsų gyvenimą įsiveržė pirmieji mopedai ir mokiki, gausybė kompaktiškų sulankstomų paspirtukų, o paskui elektriniai dviračiai, galiausiai - ELEKTRINIAI MOTORIAI.

Asmeninio elektrinio transporto dalijimosi (dalijimosi) verslas jau tapo Europos miestų urbanistinio kraštovaizdžio dalimi ir anksčiau ar vėliau jis nutekės mums, kad ir kaip su juo elgtumėmės. ... ... Ir jums būtų gerai tapti šios rinkos žaidėju, gaunančiu dividendus iš kiekvienos kelionės.

Tačiau, kaip paaiškėjo, norint nusipirkti veiksmingą verslą nepakanka nusipirkti 50 motorolerių ir juos įkrauti. Ir mes patys tai pajutome. ... ... Mums reikėjo sukurti visą nuomos proceso ir mokėjimų kontrolės sistemą, sukurti asmeninę programą mobiliesiems klientams. Ir mes siūlome jums prieigą prie šios platformos ir jūsų programos pritaikymą už nedidelę sumą, kuri yra dešimtys kartų! mažiau nei išlaidos, kurias galima išleisti jų kūrimui nuo nulio.

Mūsų užduotis - sudaryti sąlygas jauniems verslininkams užsidirbti pinigų savo mieste, dirbantiems įdomiame, moderniame ir madingame, tik besiformuojančiame rinkos segmente, įsitvirtinti jame, kad būtų galima lengvai ir natūraliai pereiti gyvenimą, kaip mūsų klientų ir partnerių „SAMOKATO“ prekės ženklas jau tai daro.

NAUDA.

Dalijimosi verslas (trumpalaikė automobilių nuoma ar bendras naudojimas) jau tapo sostinių miesto vaizdų dalimi. Europoje dviračių ir smūgių pasidalijimas iš tikrųjų paveikė eismo vaizdą miesto gatvėse. Taksi vairuotojai jau pajuto konkurenciją iš samokatchikų. Ateinančiais metais dalijimosi rinka taps viena dinamiškiausių ir sparčiausiai besivystančių. Greitis rinkoje yra labai svarbus ir mes siūlome būtent tai: SPEED! Iš franšizės gavėjo pusės - technologijos, iš mūsų - profesionalūs IT sprendimai ir verslo konsultacijos, kurios leis jums gauti pirmąsias pajamas po 1, 5 mėnesių nuo sprendimo priėmimo.NuotraukosMano asmeninė informacija

Šį sakinį galite pažymėti paveikslėliu ir parašyti asmeninius užrašus. Dar kartą paspaudus paveikslėlį, žymė pašalinama.
star
Į parankinius
heart
man patinka
postpone
Žiūrėti vėliau
question
Abejingas
heart_no
man nepatinka

Liko simbolių: 500
ok Išsaugoti užrašą
Aukščiausios klasės prieiga 30 dienų Galite įsigyti aukščiausios kokybės prieigą, kad sužinotumėte, ką kiti vartotojai mano apie šį skelbimą


Franšizių palyginimas

add Pridėkite šią franšizę prie palyginimo


Norite susisiekti su savininku?

photo
Pranešimo tekstas*

Liko simbolių: 500
email Parašyti laišką


Skundžiasi dėl skelbimo

Pranešimas svetainės administracijai*

Liko simbolių: 500
ok Pasiskųsti


Ar anksčiau žiūrėjote

arrow left Atgal
Jei matote klaidą, spustelėkite čia, kad ją ištaisytumėte