1. Franšizės katalogas crumbs arrow
  2. Franšizė. Mažmeninė parduotuvė crumbs arrow
Franšizė. Fish4Wish

Franšizė. Fish4Wish

firstPradinis mokestis: 8000 $
moneyReikalingos investicijos: 8000 $
royaltyHonoraras: 3 %
timeAtsipirkimas. Mėnesių skaičius: 4
calendarBūtina: Franšizės gavėjas
homeSavo padalinių skaičius: 1
homeFranšizuojamų vienetų skaičius: 10
calendarĮmonės įkūrimo metai: 2008
calendarFranšizės veiklos pradžios metai: 2017
firstKategorija: Mažmeninė parduotuvė, Prekybos centras

Paklausos franšizės
Paklausos franšizės

Franšizės aprašymas:

Franšizės istorija prasidėjo Poreco pakrantėje prieš dešimt metų. Menininko ir keramiko šeima nusprendė praskiesti standartinių suvenyrų rinką skirtingų dizainų, spalvų ir dydžių žuvų figūrėlėmis ir užregistravo „Fish4Wish Market“ prekės ženklą.

Bandomoji parduotuvė Porece demonstruoja puikius rezultatus (tiek mažmeninėje, tiek didmeninėje prekyboje), pritraukdama ne tik naujų klientų, bet ir padidinanti grįžtančių pakartotinai pirkti prekių skaičių. Šis rezultatas paskatino plėtoti per franšizę. Turėdami specialius kūrybinius produktus ir turėdami didelę patirtį turizmo verslo sektoriuje, norėjome parodyti galimybę sukurti kažką asmeniško ir šilto, neatsižvelgiant į standartinių produktų asortimentą, ir suteikti gaminiui gražią istoriją.

„Fish4Wish“ nėra įprastas produktas, o individualizuotas produktas su siela. Pagrindinė linija pagaminta ir nudažyta rankomis iš keturių dydžių žuvų, atliktų ryškiomis spalvomis, kurių kiekviena turi savo istoriją ir biografiją. Be to, kiekviena žuvis sukurta tam, kad įvykdytų tam tikrą norą (meilė, draugystė, pinigai, sveikata ir kt.). Nuo pat pradžių žmonės linkėjo krentančios žvaigždės, pūtė žvakes, mėtė monetas į norų šulinius. „Fish4Wish“ sugalvojo simbolinį norų išsipildymo objekto materializavimą.

Gebėjimas įsivaizduoti tai, ko neturime, yra vienas iš pagrindinių žmogaus bruožų. Mes paėmėme žuvies simbolį, kuris daugelyje kultūrų turi ypatingą simbolinę reikšmę, ir pavadinome „Fish4Wish“ istoriją apie auksinę žuvelę, kuri atitinka tris norus. Kiekvienas klientas gali tapti tuo laimingu, kuris sugavo auksinę žuvelę, turėdamas neribotą skaičių žuvų ir norų.

Mūsų tikslas yra ne tik parduoti produktą, bet ir pasiūlyti savo patirtį, vietą, kurioje žmonės jaučiasi patogiai ir laisvai, ir palikti ją su džiaugsminga nuotaika. Pasauliui reikia teigiamų istorijų, kurios žada, kad galų gale viskas bus gerai.

Į mokymus įeina:

Informacija apie produktą ir rinką.

Rinkodaros palaikymas.

Reklaminiai pasiūlymai B2B ir B2C segmentams.

Informacija apie verslą ir pardavimus.NuotraukosMano asmeninė informacija

Šį sakinį galite pažymėti paveikslėliu ir parašyti asmeninius užrašus. Dar kartą paspaudus paveikslėlį, žymė pašalinama.
star
Į parankinius
heart
man patinka
postpone
Žiūrėti vėliau
question
Abejingas
heart_no
man nepatinka

Liko simbolių: 500
ok Išsaugoti užrašą
Aukščiausios klasės prieiga 30 dienų Galite įsigyti aukščiausios kokybės prieigą, kad sužinotumėte, ką kiti vartotojai mano apie šį skelbimą


Franšizių palyginimas

add Pridėkite šią franšizę prie palyginimo


Norite susisiekti su savininku?

photo
Pranešimo tekstas*

Liko simbolių: 500
email Parašyti laišką


Skundžiasi dėl skelbimo

Pranešimas svetainės administracijai*

Liko simbolių: 500
ok Pasiskųsti


Ar anksčiau žiūrėjote

arrow left Atgal
Jei matote klaidą, spustelėkite čia, kad ją ištaisytumėte