1. Franšizės katalogas crumbs arrow
  2. Franšizė. Sportas crumbs arrow
Franšizė. Kūno kūrėjas

Franšizė. Kūno kūrėjas

firstPradinis mokestis: 3500 $
moneyReikalingos investicijos: 40000 $
royaltyHonoraras: 3 %
timeAtsipirkimas. Mėnesių skaičius: 18
calendarBūtina: Franšizės gavėjas
homeSavo padalinių skaičius: 1
homeFranšizuojamų vienetų skaičius: 5
calendarĮmonės įkūrimo metai: 2005
calendarFranšizės veiklos pradžios metai: 2005
firstKategorija: Sportas

Paklausos franšizės
Paklausos franšizės

Franšizės aprašymas:

Televizija, reklama ir spauda kasdien kalba apie nuolatinį grožio (stipraus ir liekno kūno) tyrinėjimą, geros fizinės (jėgos, sveikatos) ir psichinės (visiško atsipalaidavimo) būklės svarbą. Rinkos tendencijos rodo, kad noras būti sveikam, turėti fizinių jėgų ir lieknos figūros nuolat auga. Kartu didėja estetinių paslaugų, taip pat efektyvių ir ilgalaikių svorio korekcijos metodų paklausa.

Beveik bet kurios moters svajonė yra turėti tvirtą, atletišką ir tinkamą kūną. Noras būti geresnės formos paskatino atsirasti daugybę sveikatingumo centrų. Franšizė yra vienas iš tokių centrų kūrimo būdų. Matome, kad tokių įstaigų skaičius ir plotas didėja. Šiandien pagrindiniai rinkos operatoriai yra: dideli franšizės tinklai, individualūs svorio korekcijos centrai, sveikatingumo centrai ir terminės vonios, taip pat fitneso pramonės grožio centrai.

Grožio ir sveikatos sektorius labai išsivystė ir atsirado naujų galimybių, nes atsirado daug pasiūlymų ir metodų, padedančių ištaisyti figūros trūkumus. „Body Creator“ šioje aplinkoje yra konkurencingas formatas, siūlantis franšizę su maža ir skaidria investicijų suma bei novatoriškais valdymo metodais.

Mes siūlome pilną ir veiksmingą formatą, kuris leis mums užimti savo vietą dinamiškame estetinės sveikatos paslaugų sektoriuje ir harmoningai apjungia organizavimą, tyrimus ir reklamą, taip pat gali patenkinti tiek mūsų franšizės gavėjų, tiek tiesioginių mūsų klientų poreikius. klientų. Be to, galite pasirinkti jums tinkamiausią formatą.NuotraukosMano asmeninė informacija

Šį sakinį galite pažymėti paveikslėliu ir parašyti asmeninius užrašus. Dar kartą paspaudus paveikslėlį, žymė pašalinama.
star
Į parankinius
heart
man patinka
postpone
Žiūrėti vėliau
question
Abejingas
heart_no
man nepatinka

Liko simbolių: 500
ok Išsaugoti užrašą
Aukščiausios klasės prieiga 30 dienų Galite įsigyti aukščiausios kokybės prieigą, kad sužinotumėte, ką kiti vartotojai mano apie šį skelbimą


Franšizių palyginimas

add Pridėkite šią franšizę prie palyginimo


Norite susisiekti su savininku?

photo
Pranešimo tekstas*

Liko simbolių: 500
email Parašyti laišką


Skundžiasi dėl skelbimo

Pranešimas svetainės administracijai*

Liko simbolių: 500
ok Pasiskųsti


Ar anksčiau žiūrėjote

arrow left Atgal
Jei matote klaidą, spustelėkite čia, kad ją ištaisytumėte