1. Franšizės katalogas crumbs arrow
  2. Franšizė. Automobilio dalys crumbs arrow
Franšizė. „FitCurves“

Franšizė. „FitCurves“

firstPradinis mokestis: 36100 $
moneyReikalingos investicijos: 50000 $
royaltyHonoraras: 650 $
timeAtsipirkimas. Mėnesių skaičius: 6
calendarBūtina: Franšizės gavėjas
homeSavo padalinių skaičius: 0
homeFranšizuojamų vienetų skaičius: 5000
calendarĮmonės įkūrimo metai: 1992
calendarFranšizės veiklos pradžios metai: 1995
firstKategorija: Automobilio dalys, Sportas, Automobilių dalių parduotuvė, Internetinė automobilių dalių parduotuvė, Automobilių dalių parduotuvė užsienio automobiliams

Paklausos franšizės
Paklausos franšizės

Franšizės davėjo aprašymas:

„FitCurves“ sukėlė revoliuciją fitneso industrijoje savo novatorišku verslo modeliu, netradicine rinkodaros sistema ir, svarbiausia, našumu! Siekdama išlikti galingo augimo ir vis didesnės įtakos trajektorijoje, bendrovė patobulino savo koncepciją ir siūlo išsamų sprendimą tiems, kurie rūpinasi savo sveikata ir grožiu.

Baltarusijoje „FitCurves“ tapo draugiška ir aktyvia moterų bendruomene, kuri ne tik lankosi fitneso klubuose ir dalyvauja labdaros projektuose, bet ir yra naujos sveikos gyvensenos kultūros nešėjai. Įmonės kredo: „Sveika šeima priklauso nuo manęs“. Tai reiškia, kad išsiugdę sąmoningą įprotį sportuoti ir teisingai maitintis pagal „FitCurves“ sistemą, moterys automatiškai daro įtaką savo šeimoms, draugams, pažįstamiems, darbuotojams, moko jas sveikų įgūdžių ir naujų vertybių. Ir svarbiausia, jie perduoda savo žinias jaunajai kartai.

Milijonai moterų Baltarusijoje „FitCurves“ dėka ne tik taps sveikos ir laimingos, bet kartu su mumis galės atnešti geriausius pokyčius savo šalyje ir sukurti naują sveikatos kultūrą kitoms moterų kartoms.

Jei sutinkate su įmonės vertybėmis, prisijunkite prie „FitCurves“ - atidarykite savo klubą ir tapkite sėkmingo verslo savininku bei pasaulinės „FitCurves“ bendruomenės dalimi!

Šiandien „FitCurves“ franšizės pirkimas yra neabejotinai geriausias sprendimas, kurį kada nors padarysite. Mūsų patikrintas verslo modelis yra labai efektyvus ir skirtas maksimaliai padidinti jūsų investicijų grąžą.

5 „FitCurves“ franšizės pranašumai.

1. Sėkmingas ir patikrintas verslo metodas.

Modelis, įrodęs save 92 pasaulio šalyse. Įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip sparčiausiai augantis franšizės tinklas ir franšizė, turinti greičiausią investicijų grąžą.

2. Sistemingas specialistų mokymas, pagrįstas specialia mokymo metodika ir programa, kurią sukūrė kineziologijos, fiziologijos, medicinos ir dietologijos srities specialistai.

Sisteminė partnerių parama ruošiantis klubo atidarymui, parama ir pagalba atidarant klubą. Nuolatinė partnerių, vadovų ir specialistų mokymo sistema.

3. Vieninga informacijos palaikymo sistema per interneto žiniasklaidą, žiniasklaidą, įmonių rinkodaros programas.

Verslo valdymo programinė įranga, klientų srautas, personalas.

Unikali ir efektyvi rinkodara, prisidedanti prie intensyvaus klubo vystymosi, leidžianti pirmą mėnesį pritraukti 200 aktyvių narių į sveiką gyvenimo būdą, iki 6 mėnesių - 500 aktyvių narių, o tai taip pat teigiamai veikia tolesnę verslo plėtrą ir šių klubų atidarymas.

4. Sėkminga plėtros strategija. Dėl to: nuo 2012 metų Baltarusijoje buvo atidaryti 23 klubai.

5. Strateginiai tikslai: 150 klubų Baltarusijoje. I klubo atidarymas 30 000 gyventojų. Įmonės plėtros strategija pagrįsta svorio valdymo programos įgyvendinimu visuose klubuose, šokio stiliaus treniruotėmis, mokymo programos „Art of Being Happy“ kūrimu, įmonių leidinių ir televizijos projektų kūrimu, taip pat socialinės paramos programų stiprinimu.Nuotraukos

Franšizė. „FitCurves“. Vaizdo pristatymas

Mano asmeninė informacija

Šį sakinį galite pažymėti paveikslėliu ir parašyti asmeninius užrašus. Dar kartą paspaudus paveikslėlį, žymė pašalinama.
star
Į parankinius
heart
man patinka
postpone
Žiūrėti vėliau
question
Abejingas
heart_no
man nepatinka

Liko simbolių: 500
ok Išsaugoti užrašą
Aukščiausios klasės prieiga 30 dienų Galite įsigyti aukščiausios kokybės prieigą, kad sužinotumėte, ką kiti vartotojai mano apie šį skelbimą


Franšizių palyginimas

add Pridėkite šią franšizę prie palyginimo


Norite susisiekti su savininku?

photo
Pranešimo tekstas*

Liko simbolių: 500
email Parašyti laišką


Skundžiasi dėl skelbimo

Pranešimas svetainės administracijai*

Liko simbolių: 500
ok Pasiskųsti


Ar anksčiau žiūrėjote

arrow left Atgal
Jei matote klaidą, spustelėkite čia, kad ją ištaisytumėte