1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. bukuria crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Manikyr crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet. Sallon crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 11 deri në 20 vjeç crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet. Asnjë pagesë fillestare e shumës crumbs arrow
  8. Ekskluzivitet. Franshizë me investime të vogla deri në 20000 dollarë crumbs arrow
  9. Ekskluzivitet. Pa pagesë të familjes mbretërore crumbs arrow
  10. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
  11. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. PJESA.PRO

Ekskluzivitet. PJESA.PRO

firstNjë tarifë fillestare: 0 $
moneyKërkohen investime: 18500 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 10
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 7
homeNumri i njësive të privilegjuara: 2
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2007
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2018
firstKategoria: Manikyr, Sallon, Sallon gozhdë, Dyqan manikyr, Blini manikyr, Shirit thonjsh, Gozhdë, Sallon bukurie, Sallon, Parukeri për fëmijë, Dyqan berberi, SPA, Studio, Flokët, Një prerje flokësh

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Truket e ekskluzivitetit. pro është dyqani juaj i thonjve pa tarifa të njëhershme, honorare ose tarifa të fshehura.

Gjerat. pro është një zinxhir i dyqaneve të produkteve të manikyreve për përdorim shtëpiak dhe profesional. Më shumë se 10 vjet në treg, 7 dyqane të veta, më shumë se 35,000 klientë të rregullt. Një biznes i thjeshtë në një vend të kërkuar me një kërkesë të vazhdueshme. Nuk kërkohen njohuri të veçanta për të filluar, ju mund ta menaxhoni biznesin tuaj nga distanca. Asnjë tarifë e fshehur ose angazhime të pakrahasueshme - vetëm numra realë.

Përshkrimi i ekskluzivitetit të dyqanit të manikyreve STUCHKA. PRO.

Ne e dimë që ky biznes është në kërkesë:

Kapaciteti 30 miliardë rubla i tregut rus të produkteve të manikyreve në fund të vitit 2019 në Federatën Ruse;

40 milion gra në Federatën Ruse midis moshës 16 dhe 54 vjeç, të cilat janë auditori ynë i synuar;

bukuria është një nevojë themelore për gratë, që do të thotë se gjithmonë ekziston një kërkesë e qëndrueshme e qëndrueshme për produkte kozmetike;

15 - 20% - rritje vjetore e tregut të produkteve të manikyreve në Federatën Ruse;

70% - Markupi juaj mesatar (për krahasim, shënimi mesatar në treg me pakicë është 35 - 40%).

Pse të zgjidhni një ekskluzivitet THINGS. PRO?

Ne fitojmë me ju, jo me ju - nuk ka honorare ose tarifa të sheshta. Puna e suksesshme, qarkullimi i lartë dhe fitimi i dyqanit tuaj janë kontributi më i mirë në zhvillimin e rrjetit.

Ekskluzivitet i sinqertë - nuk ka pagesa të fshehura dhe detyrime të pakoordinuara, ne nuk premtojmë "male prej ari", ne tregojmë vetëm numra realë.

Biznes i thjeshtë dhe i drejtpërdrejtë-ne ofrojmë udhëzime hap pas hapi për fillimin dhe drejtimin e një biznesi. Ju nuk keni nevojë për ndonjë njohuri ose aftësi të veçantë.

Rreziqet minimale - ne do të zëvendësojmë produktin që është në kërkesë të ulët në dyqanin tuaj, dhe në rast të dështimit të projektit, ne do të shpengojmë mbetjet e produktit.

Mbështetje e vazhdueshme - një ekip me përvojë specialistësh nga kompania e menaxhimit do të ndihmojë në zgjidhjen e të gjitha çështjeve të reja si në fazën e fillimit ashtu edhe në procesin e punës.

Ekskluzivitet për rajonet - në kontrast me ekskluzivitetet e kapitalit, ne i dimë specifikat e punës në rajone. Ne dimë të punojmë edhe në qytetet me fuqi blerëse të ulët.

Qasja individuale - ne do të hartojmë një plan individual për hapjen dhe funksionimin e dyqanit, duke marrë parasysh specifikat e rajonit tuaj, buxhetin dhe dëshirat.

Koha minimale - pas fillimit të biznesit nuk do të kërkojë shumë kohë nga ju. Ju do të jeni në gjendje ta kombinoni atë me profesione të tjera.

Dyqan online për t'ju ndihmuar - ju merrni përfitime nga klientët e dyqanit tonë online nga qyteti juaj.

Përfitimet e ekskluzivitetit.

Ne kemi mbi 35,000 klientë besnikë që na vlerësojnë për:

Gama

Asortimenti ynë po plotësohet vazhdimisht me produkte të certifikuara aktuale dhe të kërkuara. Asnjë kërkesë e vetme e Klientëve nuk shpërfillet.

Çmimet.

Ne i duam Klientët tanë, kështu që vetëm mallrat me kombinimin më të mirë të çmimit dhe cilësisë hyjnë në dyqanet tona. Dhe programi i besnikërisë, i cili kombinon sistemet e zbritjes dhe bonusit, i bën blerjet në dyqanet tona edhe më fitimprurëse.

Cilësia.

Ne jemi të sigurt në cilësinë e produkteve tona, prandaj japim një garanci dhe mundësinë e kthimit në rast të një defekti të fabrikës. Ne ruajmë mallra në magazina të specializuara në përputhje me kushtet e temperaturës dhe dritës.

Shërbim.

Ekspertët tanë këshillojnë Klientët për çdo çështje - nga karakteristikat e mallrave deri në nuancat e teknologjive të aplikimit si PARA ashtu edhe PAS Blerjes.

Bukuria.

Stili modern i ndritshëm dhe pozitiv i dyqaneve tona do të bëjë përshtypje të dashuruarve të bukurisë. Pajisjet e markës dhe ndriçimi i zhytur në mendime e bëjnë procesin e përzgjedhjes dhe blerjes të këndshëm dhe të rehatshëm.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë