1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. bukuria crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Sallon crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet. Asnjë pagesë fillestare e shumës crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet i ekonomisë deri në 30000 dollarë crumbs arrow
  8. Ekskluzivitet. Pa pagesë të familjes mbretërore crumbs arrow
  9. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
  10. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Holika holika

Ekskluzivitet. Holika holika

firstNjë tarifë fillestare: 0 $
moneyKërkohen investime: 22500 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 6
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 1
homeNumri i njësive të privilegjuara: 7
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2014
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2015
firstKategoria: Sallon, Sallon bukurie, Sallon, Parukeri për fëmijë, Dyqan berberi, SPA, Studio, Flokët, Një prerje flokësh

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Përshkrimi i ekskluzivitetit të kozmetikës koreane Holika Holika.

Holika Holika është një lider koreane e bukurisë në tregun rus, duke lënë edhe disa marka evropiane shumë prapa. Ekskluziviteti Holika Holika është një biznes i kërkuar dhe, më e rëndësishmja, një biznes fitimprurës me investime minimale.

Përfitimet e ekskluzivitetit të kozmetikës Holika Holika Një numër i madh i tifozëve të markave në të gjithë Rusinë;

Koncepti origjinal i tregtimit:

njohje e lartë;

zgjidhje të jashtëzakonshme të projektimit;

Pa honorare, tarifa fillestare dhe të njëhershme;

Zgjerimi i rregullt i asortimentit;

Produktet Holika Holika janë një analog i përballueshëm i markave premium europiane;

Mbështetje për mediat, blogerët e njohur të bukurisë dhe artistët e kozmetikës.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë
arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë