1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. Mjekësor crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Farmaci crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: më shumë se 20 vjet crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet. Asnjë pagesë fillestare e shumës crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet. Franshizë me investime të vogla deri në 20000 dollarë crumbs arrow
  8. Ekskluzivitet. Pa pagesë të familjes mbretërore crumbs arrow
  9. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
  10. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Kryeqytetet

Ekskluzivitet. Kryeqytetet

firstNjë tarifë fillestare: 0 $
moneyKërkohen investime: 17500 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 8
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 1
homeNumri i njësive të privilegjuara: 100
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2000
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2020
firstKategoria: Farmaci, Farmaci, Biznes farmacie

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Farmaci Stolichka.

- një rrjet farmacish sociale që ofrojnë ilaçe me çmime të përballueshme nga prodhuesit më të mirë. Gjithashtu, farmacitë Stolichki shesin: ushqim sportiv, pajisje mjekësore dhe produkte të tjera të ngjashme.

Ofertë ekskluziviteti.

Për t'u bërë partner i rrjetit të farmacive Stolichki, nuk është e nevojshme të keni përvojë në fushën farmaceutike. E vetmja gjë që duhet të merret parasysh është se ekskluziviteti i farmacisë Stolichka shitet vetëm brenda Moskës dhe rajonit të Moskës.

Kompania mëmë ndihmon në hapjen dhe rregullimin e lokaleve për punë. Janë siguruar të gjitha konsultimet përkatëse, furnizimet e pandërprera të të gjitha produkteve të shitura janë të garantuara. Sigurohen pajisjet e nevojshme për punë.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë