1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. Ushqim crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Kafene crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet. Akullore crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 11 deri në 20 vjeç crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet. Asnjë pagesë fillestare e shumës crumbs arrow
  8. Ekskluzivitet. Zbritje e lirë deri në 10000 dollarë crumbs arrow
  9. Ekskluzivitet. Pa pagesë të familjes mbretërore crumbs arrow
  10. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
  11. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. 33 pinguinë

Ekskluzivitet. 33 pinguinë

firstNjë tarifë fillestare: 0 $
moneyKërkohen investime: 5000 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 4
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 59
homeNumri i njësive të privilegjuara: 1442
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2004
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2006
firstKategoria: Kafene, Akullore, Kafene familjare, Kafene për vetë-shërbim, Kafene me akullore

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

33 Penguins është një ekskluzivitet i besueshëm i akullores dhe sallonit të ëmbëlsirave.

Për nder të 15 vjetorit të ekskluzivitetit, "33 Penguins" po ofrojnë një hapje të veçantë! Reduktuar pagesën e njëhershme, shpërblimet dhe kthimin e parave të gatshme për hapjen e shitoreve të reja - zgjidhni formatin e duhur (kafene ose prizë celulare), fitoni deri në 2 milion rubla nga një prizë dhe rimbursoni investimin tuaj këtë vit!

Rreth kompanisë.

Ekskluziviteti "33 Penguins" po zhvillohet me sukses në 180 qytete në 5 vende të botës.

Ne krijojmë më shumë se 70 lloje akulloresh, pasta, ëmbëlsira, pije në prodhimin tonë nga produkte të sigurta dhe me cilësi të lartë.

Përshkrimi i ekskluzivitetit.

Më shumë se 1.500 pika të shitjes të formateve të ndryshme u hapën nën ekskluzivitetin 33 Penguins, rreth 80% e partnerëve hapën kafene dhe dyqane shtesë pas fillimit fillestar, duke organizuar rrjetin e tyre. Ne u ofrojmë partnerëve tanë produkte tërheqëse dhe me diferencë të lartë, një markë të ndritshme dhe mbështetje të ndjeshme bazuar në punën e suksesshme në 180 qytete!

Avantazhet e ekskluzivitetit 33 Penguins Ice Cream and Dessert Café.

Dërgesat e akullores cilësore pa zëvendësues të yndyrës së qumështit në të gjithë botën.

Projekti i projektimit 3D të kafenesë edhe para pagesave të para.

Të gjitha pajisjet dhe mobiljet e nevojshme për punë vijnë me një makinë.

Shoqëron nisjen dhe organizimin e kafenesë.

Konsulent biznesi personal.

Mbështetje marketingu para dhe pas hapjes.

Asnjë honorar.

Bonuse shtesë kur hapeni në vitin e përvjetorit.

100 kg akullore si dhuratë.

Cashback deri në 150,000 për hapjen e pikave të mëposhtme pa pagesë shtesë të një tarife të një shume.

Mbështetje për reklamim.

Nisja e grupit fillestar nga zyra qendrore për hapjen.

Kushte të veçanta për qytetet me një popullsi deri në 100 mijë njerëz.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë