1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. Ushqim crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Furrë buke crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet. Zbritjet e vogla deri në 40000 dollarë crumbs arrow
  8. Shitje ekskluziviteti me mbretër crumbs arrow
  9. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
  10. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Shtëpia e Bukës

Ekskluzivitet. Shtëpia e Bukës

firstNjë tarifë fillestare: 5000 $
moneyKërkohen investime: 39000 $
royaltyMbretër: 3 %
timeShpagim Numri i muajve: 6
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 35
homeNumri i njësive të privilegjuara: 280
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2015
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2015
firstKategoria: Furrë buke, Furrë buke, Mini furrë buke, Byrekë

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Rreth kompanisë.

Kompania House of Khleba u themelua në vitin 2015 dhe gjatë kësaj kohe ka kaluar nga një ndërmarrje në një rrjet të madh ndërkombëtar ekskluziviteti me një zyrë qendrore në qytetin e Izhevsk dhe një staf të kompanisë menaxhuese prej mbi 30 personash. Për momentin ne kemi hapur 285 furra buke në Rusi dhe Kazakistan, 35 prej të cilave janë tonat.

Ekipi ynë i ndihmon njerëzit të bëhen biznesmenë dhe të fillojnë të fitojnë para, duke bërë atë që duan dhe shpërblejnë. Tradita e cilësisë është misioni i kompanisë, ne duam t'u ofrojmë sa më shumë klientëve një produkt cilësor, të përbërë nga pasta dhe bukë tradicionalisht të shijshme, si dhe një nivel të lartë shërbimi në furrat tona. Shtëpia e Bukës po përpiqet ta bëjë këtë botë një vend më të mirë çdo ditë.

Përshkrimi i ekskluzivitetit të furrës "Shtëpia e Bukës".

Produktet e furrës janë një produkt i kërkesës së përditshme dhe masive. 95% e popullsisë së CIS blen bukë çdo ditë, edhe gjatë një krize. Recetat e zhvilluara mirë na lejojnë të shesim artikuj me diferencë të lartë, të lira dhe të shijshme, duke siguruar një rrjedhë të vazhdueshme të klientëve dhe fitime të mira. Ky biznes është një nga më të qëndrueshëm, gjasat e "djegies" këtu janë shumë më pak se në zonat e tjera. Me një organizatë kompetente - furrat e bukës punojnë gjithmonë dhe kudo, në çdo mot, situatë ekonomike, pavarësisht nga sezoni.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë