1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. veshje crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Veshje Grash crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet. Dyqan veshjesh crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 1 deri 3 vjeç crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet. Asnjë pagesë fillestare e shumës crumbs arrow
  8. Ekskluzivitet i ekonomisë deri në 30000 dollarë crumbs arrow
  9. Ekskluzivitet. Pa pagesë të familjes mbretërore crumbs arrow
  10. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
  11. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. DOROGO BOGATO

Ekskluzivitet. DOROGO BOGATO

firstNjë tarifë fillestare: 0 $
moneyKërkohen investime: 28000 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 12
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 7
homeNumri i njësive të privilegjuara: 0
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2020
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2020
firstKategoria: Veshje Grash, Dyqan veshjesh, Dyqan veshjesh për gra, Dyqan i gjërave, Dyqan veshjesh ekonomike

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Dyqani i parë u hap në 2012. Sot kompania ka 7 dyqane të veta në 6 qytete të Rusisë dhe një prodhim të madh të qepjes në Volgograd.

Sekreti i suksesit tonë është në një model biznesi të provuar efektiv që na lejon të punojmë në një segment me çmime të ulëta me fitime të larta.

Ne shesim veshje rinore në modë me cilësi të mirë me një çmim të ulët dhe azhurnojmë asortimentin çdo 2 javë, ne jemi të rinj dhe të bukur, kemi një ekip të fortë profesional dhe modeli ynë i biznesit nuk ka analoge.

Investimi i kërkuar për të hapur një dyqan ekskluziviteti të veshjeve të grave DOROGO BOGATO.

Investimi fillestar: nga 1 600 000 rubla, në këtë shumë:

Riparimi i lokaleve dhe pajisjeve tregtare - 900,000 rubla.

Blerja fillestare e mallrave - 700,000 rubla.

Periudha e shlyerjes: nga 12 muaj.

Qarkullimi mesatar mujor: nga 600,000 rubla.

Fitimi mesatar: nga 150,000 rubla në muaj.

Royalty: asnjë.

Pagesa e njëhershme: asnjë.

Pagesa të tjera aktuale: rreth 500,000 rubla (është më mirë ta keni atë si kapital qarkullues shtesë. Këto para do të investohen pjesërisht në biznes dhe do të kthehen lehtësisht prej tij).

Dërgoni një kërkesë.

Format e bashkëpunimit në ekskluzivitetin e veshjeve DOROGO BOGATO për gra.

DYQANI DOROGO BOGATO.

Sipërfaqja 70 m2;

Pa tarifa të njëhershme dhe honorare;

Të ardhurat mesatare mujore nga 600,000 rubla;

Fitimi mesatar nga 150,000 rubla në muaj;

Marzhi nga 120%;

Plani i biznesit falas dhe strategjia e zhvillimit të biznesit;

Mbështetje dhe mirëmbajtje falas e dyqanit;

Dorëzimi i artikujve të rinj në koleksion çdo 2 javë;

Mbështetje e markës në rrjetet sociale dhe projekte të përbashkëta me njerëz të famshëm të qytetit.

Përparësitë tona:

Ne kemi përvojë të madhe në tregun e veshjeve në rajone dhe jemi në gjendje të punojmë me një faturë të ulët dhe marzhe të larta fitimi.

Ne ofrojmë cilësi të mirë me çmime të ulëta.

Një koleksion i ri publikohet çdo javë.

Analizat ditore ju lejojnë t'i përgjigjeni shpejt çdo ndryshimi të kërkesës dhe t'i përshtateni nevojave të secilit qytet specifik. Ju gjithmonë do të keni një shumëllojshmëri të azhurnuar me aksione të vogla.

Një sistem efikas i përzgjedhjes dhe trajnimit të personelit siguron shërbimin më të mirë.

Xhirimet e shpeshta të fotografive dhe prezantimi i modës + bashkëpunimi me opinionistët sigurojnë dashurinë e blerësve.

Mbështetje partnere.

Teknologjia e përzgjedhjes së sitit.

Standardet e tregtimit (mallrave).

Programi i besnikërisë, kartë akumuluese.

Një ekip specialistësh SMM për mbështetje.

Sistemi i kontabilitetit të shitjeve: sportele për llogaritjen e trafikut të njerëzve në dyqane, kamera sigurie.

Llogaria e konfiguruar e instagramit transferohet te partneri.

Prodhimi vetjak në Rusi.

Dorëzim i shpejtë i mallrave të porositur shtesë.

Përditësim i shpejtë i koleksionit.

Kompania e Menaxhimit punëson stilistë, fotografë, stilistë, analistë, specialistë të zhvillimit.

Ne sigurojmë rregullisht përmbajtje fotografish dhe ofrojmë mbështetje të plotë reklamuese.

Modeli ynë i biznesit do të funksionojë në çdo rajon të Rusisë.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë