1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. Për fëmijë crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Rrobat e foshnjës crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet. Investime të vogla nën 4000 dollarë crumbs arrow
  8. Ekskluzivitet. Pa pagesë të familjes mbretërore crumbs arrow
  9. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
  10. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Emily ngrihet

Ekskluzivitet. Emily ngrihet

firstNjë tarifë fillestare: 2500 $
moneyKërkohen investime: 3500 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 4
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 1
homeNumri i njësive të privilegjuara: 0
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2014
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2016
firstKategoria: Rrobat e foshnjës, Dyqan veshjesh për fëmijë, Veshje për fëmijë nga Turqia, Dyqan online i veshjeve për fëmijë, Dyqan veshjesh dhe lodrash për fëmijë

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Përshkrimi i ekskluzivitetit të dyqanit të veshjeve për fëmijë Emily Rise.

Emily Rise - veshje për fëmijë me personazhe përrallash që do të magjepsin ju dhe fëmijën tuaj! Sot është një markë e njohur vendase e veshjeve ekskluzive të stilistëve, e cila bashkëpunon me dyqane të mëdha në internet dhe ka shumë certifikata. Hardshtë e vështirë të besohet se historia e markës filloi në Kazan në 2014.

Oferta e ekskluzivitetit të dyqanit Emily Rise.

Për të filluar bashkëpunimin, është e nevojshme të lidhni një marrëveshje me Shoqërinë Menaxhuese. Brenda 5 ditëve pas pagesës së ekskluzivitetit, ju do të merrni komponentët elektronikë (materiale promovuese, prezantim, dokumentacion). Në të njëjtën kohë, do të fillojë trajnimi (Skype, telefon, përgjigje të pyetjeve me e-mail). Ju do të merrni mallrat brenda një muaji.

Në të njëjtën kohë, ju zgjidhni një vend dhe punonjës, përgatitni materiale promovuese, porositni pajisje komerciale. Kështu, nga momenti i nënshkrimit të kontratës deri në hapjen e dyqanit tuaj, do të duhen rreth 1 - 1, 5 muaj.

Përfitimet e ekskluzivitetit Emily Rise.

Çdo koleksion është unik, sepse gjërat janë bërë me dashuri, dhe për këtë arsye rezultojnë të jenë të veçanta. Rroba të tilla dallohen menjëherë nga qindra të tjera. Fëmijëve me të vërtetë u pëlqen jo vetëm mundësia për të veshur rroba të ndritshme me heronjtë e tyre të preferuar të përrallave, por edhe faktin se ekziston një teknologji e realitetit të shtuar që ju lejon të komunikoni me heronjtë e përrallave duke përdorur një aplikacion falas.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë