1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. Ushqim crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Kafene crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
  7. Ekskluzivitetet e biznesit janë të lira nën 50000 dollarë crumbs arrow
  8. Shitje ekskluziviteti me mbretër crumbs arrow
  9. Periudha e shpagimit të ekskluzivitetit është më shumë se 1 vit crumbs arrow
  10. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. EmPasta

Ekskluzivitet. EmPasta

firstNjë tarifë fillestare: 7500 $
moneyKërkohen investime: 44000 $
royaltyMbretër: 4 %
timeShpagim Numri i muajve: 14
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 40
homeNumri i njësive të privilegjuara: 0
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2014
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2018
firstKategoria: Kafene, Kafene familjare, Kafene për vetë-shërbim

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Empasta është një koncept tjetër novator nga drejtuesit e hotelierisë publike në Rusi, autorët e koncepteve të tilla si MyMix dhe VitaJuice (më shumë se 40 dyqane ushqimore në të gjithë Rusinë).

Përfitimet e ekskluzivitetit EmPasta.

Empasta është një restorant i ushqimit të shpejtë ku mund të shijoni makarona të freskëta të freskëta italiane në vetëm 90 sekonda pas porosisë.

Për çfarë jemi krenarë?

Para së gjithash, makarona të prodhimit tonë.

Fusilli, tagliatelle, spageti dhe penne përgatiten në një makinë makarona profesionale nga mielli i grurit të fortë sipas një recete italiane.

I gjithë procesi i gatimit zhvillohet në zonën e shitjeve pikërisht para syve të Vizitorit!

Empasta (makarona emocionale) - emocionet më të ndritshme në shfaqjen më të freskët!FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë