1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. Ushqim crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Ëmbëltore crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet. Zbritje e lirë deri në 10000 dollarë crumbs arrow
  8. Shitje ekskluziviteti me mbretër crumbs arrow
  9. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
  10. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Wembëlsirat-Gëzimet

Ekskluzivitet. Wembëlsirat-Gëzimet

firstNjë tarifë fillestare: 3500 $
moneyKërkohen investime: 9000 $
royaltyMbretër: 200 $
timeShpagim Numri i muajve: 5
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 1
homeNumri i njësive të privilegjuara: 0
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2014
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2017
firstKategoria: Ëmbëltore, Furra-ëmbëltore, Dyqan karamele, Kafe-ëmbëltore

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Smbëlsirat -Gëzimet - një dyqan ëmbëlsirash nga e gjithë bota!

Çokollata të koleksionueshme, botime të kufizuara, delikatesa të rralla dhe trajtime të tjera të pazakonta.

Nuk mund të harroj shijen e kripur me gjevrek M & amp; M është provuar në Amerikë?

Qëndroni të sintonizuar për çokollatat Japanese Kit Kat të botimit të kufizuar?

Po kërkoni shijet e jashtëzakonshme të legjendarit Jelly Belly?

E gjithë kjo dhe shumë më tepër mund të blihen ose porositen me dorëzim në dyqanin Sweets-Joy.

Ekipi ynë i entuziastëve gjen ëmbëlsirat më të mira në botë. Furnizuesit unikë nga e gjithë bota, një zinxhir furnizimi i personalizuar, gjurmimi i tendencave dhe inovacionet më të fundit i sigurojnë Joy-Sweets një avantazh konkurrues në tregun e ëmbëlsirave dhe një dashuri të pafund për dhëmbët e ëmbël.

Smbëlsirat dhe gëzimet është një biznes fitimprurës i këndshëm si për sipërmarrësit fillestarë ashtu edhe për ata me përvojë. Vetëm 5 metra katrorë mund të sjellin deri në 150,000 rubla fitim neto në muaj.

Një biznes i shkëlqyer sezonal para Vitit të Ri, 14 Shkurt dhe festat gjinore, sepse ëmbëlsirat janë një dhuratë universale!

Ekskluziviteti Sweets-Joy është:

Nisja e biznesit në 3 ditë;

Investimet minimale nga 500 mijë rubla;

Kthim i shpejtë i investimit (1-4 muaj);

Zhvillimi dhe shkallëzimi i shpejtë;

Rreziqet minimale dhe modeli i provuar i biznesit;

Markë e paketuar dhe libër marke;

Përdorimi i teknologjisë së suksesshme të biznesit;

Udhëzime hap pas hapi për arritjen e suksesit të garantuar;

Markup i madh për mallrat - 100-200%;

Një paketë e plotë e mbështetjes së klientit: marketing, ndihmë në negociatat me pronarët, promovim në burimet e informacionit, standarde uniforme të punës;

Caktimi i një menaxheri personal;

Pagesa e njëhershme: 200,000 rubla.

Tarifa e njëhershme përfshin:

Marka dhe dizajni i pikës së shitjes;

Lista e pajisjeve të kërkuara dhe blerja e mallrave;

Lista kontrolluese e përzgjedhjes së lokaleve;

Baza e njohurive dhe transferimi i skripteve;

Një plan zhvillimi individual për secilin qytet dhe shitore me pakicë.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë