1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
 2. Ekskluzivitet. Ushqim crumbs arrow
 3. Ekskluzivitet. Furrë buke crumbs arrow
 4. Ekskluzivitet. Tandoor crumbs arrow
 5. Ekskluzivitet. Bukë crumbs arrow
 6. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
 7. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 1 deri 3 vjeç crumbs arrow
 8. Ekskluzivitet. Asnjë pagesë fillestare e shumës crumbs arrow
 9. Ekskluzivitet i ekonomisë deri në 30000 dollarë crumbs arrow
 10. Ekskluzivitet. Pa pagesë të familjes mbretërore crumbs arrow
 11. Ekskluzivitet. E drejta të shpejta të shpagimit të shpejtë - nga 1 muaj në 3 muaj crumbs arrow
 12. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Nonvoihona

Ekskluzivitet. Nonvoihona

firstNjë tarifë fillestare: 0 $
moneyKërkohen investime: 22000 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 3
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 4
homeNumri i njësive të privilegjuara: 0
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2019
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2019
firstKategoria: Furrë buke, Tandoor, Bukë, Furrë buke, Mini furrë buke, Byrekë

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Nonvoihona kombinon mrekullisht kuzhinën e autorit dhe recetat e vjetra nga vende dhe popuj të ndryshëm, duke mishëruar idetë më të guximshme në pasta të shijshme dhe të shëndetshme! Ne ju ofrojmë një zgjidhje biznesi gardian me një recetë unike të provuar, një furrë me cikël të plotë që azhurnohet vazhdimisht me produkte të reja! Në parim, ne nuk punojmë me kimi dhe ngrirje, furrat tona të bukës ofrojnë ushqim të shijshëm dhe të shëndetshëm! Ne kemi nxjerrë një tharmë unike në shtëpi për pjekjen e bukës pa maja dhe një plan për zbatimin e projektit në furrë! Ne dimë shumë për tandoors dhe produktet e pjekura, kështu që ne jemi gati t'ju ofrojmë më të mirën! Kushti ynë është besimi dhe gatishmëria juaj e plotë për të ndjekur rekomandimet!

Ofertë ekskluziviteti nga Nonvoihona Electric tandoor 120 * 90 cm.

Çeki, shtyp i butë, grep, vozis.

Projekti i projektimit 3D.

Kartat teknologjike - 50 copë.

Përshkrimi i teknologjisë së përgatitjes së produkteve të furrës.

Plani për futjen e bukës pa maja në thartirën e vet në furrë.

Marketingu dhe reklamimi, libri i markës.

Ndihmë në përzgjedhjen e lokaleve.

Ndihmoni me rekrutimin, trajnimin, motivimin, kontratat e punës, përshkrimet e punës.

Libri i biznesit - standardet e organizimit dhe menaxhimit të furrës.

Plani për rregullimin e pajisjeve teknologjike në përputhje me rrjedhën.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë