1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. Argëtues crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Kërkimet crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet. Qendra e Argëtimit crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
  8. Ekskluzivitetet e biznesit janë të lira nën 50000 dollarë crumbs arrow
  9. Shitje ekskluziviteti me mbretër crumbs arrow
  10. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
  11. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. ExitGames

Ekskluzivitet. ExitGames

firstNjë tarifë fillestare: 2500 $
moneyKërkohen investime: 44000 $
royaltyMbretër: 7 %
timeShpagim Numri i muajve: 12
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 1
homeNumri i njësive të privilegjuara: 8
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2014
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2014
firstKategoria: Kërkimet, Qendra e Argëtimit, Argëtuese

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

ExitGames është një ekip ndërkombëtar i specializuar në qendrat e lojërave që u ofrojnë konsumatorëve argëtim unik - kërkime në dhomë të arratisjes, lojëra Fsheh dhe Kërko në Errësirë dhe Laser Tag in the Dark, udhëtime me realitet virtual, një kërkim me efektin e filmit Twilight dhe të tjerë. Në botë, ExitGames funksionon nën markën ExitWorld.

Në gusht 2014, qendra e parë e lojërave ExitGames me një sipërfaqe prej 1.000 metra katrorë u hap në Moskë. metra. Sot, nën ekskluzivitetin rus, projektet janë zbatuar në Kiev (Ukrainë), Varna (Bullgari) dhe qytete ruse.

Ne jemi te specializuar në qendra të mëdha lojrash që variojnë nga 250 sq. metra me lojëra (si për fëmijë ashtu edhe për të rritur), dhoma të realitetit virtual, zona për ngjarje korporative dhe ahengje për fëmijë.

Duke blerë ekskluzivitetin ExitGames, ju nuk blini vetëm një ekskluzivitet kërkimesh dhe lojërash, por një ekskluzivitet të një qendre lojërash të gatshme me procese të thjeshta biznesi.

Një ekskluzivitet i qendrës së lojërave është një fillim i suksesshëm i biznesit tuaj!FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë