1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. Tregtimi crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Dyqan mallrash crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet. Franshizat më të lira nën 1000 dollarë crumbs arrow
  8. Shitje ekskluziviteti me mbretër crumbs arrow
  9. Ekskluzivitet. E drejta të shpejta të shpagimit të shpejtë - nga 1 muaj në 3 muaj crumbs arrow
  10. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Shtëpi Krimese

Ekskluzivitet. Shtëpi Krimese

firstNjë tarifë fillestare: 880 $
moneyKërkohen investime: 880 $
royaltyMbretër: 2 %
timeShpagim Numri i muajve: 3
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 2
homeNumri i njësive të privilegjuara: 17
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2014
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2020
firstKategoria: Dyqan mallrash, Dyqan online i mallrave, Dyqan mallrash kineze

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Dyqani Crimean House është një fitues ekskluziviteti i konkursit prestigjioz Business Leader.

"Shtëpia e Krimesë" - një zinxhir dyqanesh të mallrave të Krimesë. Më shumë se 50 kontrata të drejtpërdrejta me prodhuesit kryesorë të Krimesë. Mbi 2500 njësi të produkteve të certifikuara: kozmetikë natyrale, preparate bimore, pije, ëmbëlsira, erëza, djathëra, reçel, mjaltë, arra, suvenire dhe shtypje. Rimbushja mujore e asortimentit. Fituesi i konkursit republikan prestigjioz "Drejtuesi i sferës së biznesit" nën patronazhin e Këshillit të Ministrave dhe Ministrisë së Zhvillimit Ekonomik të Republikës së Krimesë në nominimin "Tregti". Formate të ndryshme, vend i lirë dhe i përshtatshëm.

Përshkrimi i ekskluzivitetit të rrjetit të dyqaneve të mallrave të Krimesë.

Kompania "Crimean House" është një zinxhir dyqanesh të mallrave të Krimesë, i cili u bë fituesi i konkursit prestigjioz republikan "Drejtuesi i sferës së biznesit" nën patronazhin e Këshillit të Ministrave dhe Ministrisë së Zhvillimit Ekonomik të Republikës së Krimesë në nominimin "Tregti".

Duke u përpjekur të jemi më të mirët në atë që bëjmë, ne përqëndrohemi në:

Çmime të përballueshme.

Shërbimi më i mirë.

Staf i talentuar dhe i kualifikuar.

Qasje sistematike dhe zgjidhje cilësore.

Arritjet tona kryesore:

Më shumë se 50 kontrata të drejtpërdrejta me prodhuesit kryesorë të Krimesë.

Mbi 2,500 njësi të produkteve të certifikuara, rimbushje mujore e gamës.

Shitje ditore në internet nga Kaliningrad në Kamchatk.

Avantazhi i ekskluzivitetit Rëndësia e temës së Krimesë.

Krimea është unike, nuk ka shumë vende në botë që mund të konkurrojnë me të në pasurinë dhe larminë e fuqive shëruese të natyrës. Që nga ditët e BRSS, ajo u konsiderua një vendpushim shëndetësor gjithë-Union dhe ishte shumë i popullarizuar. Dhe që nga viti 2014, Krimea është një markë, dhe gjithçka që lidhet me të është ngritur përsëri në krye të temave të diskutuara dhe ka arritur kulmin e popullaritetit!

Produkte me cilësi të lartë.

Pastërtia dhe siguria e formulimeve tani është e zakonshme. Duke marrë parasysh nevojat e konsumatorëve, prodhuesit e Krimesë janë përqëndruar në përmbajtjen e lartë të përbërësve natyralë.

Shënim i madh.

75-200% (varet nga një grup specifik i mallrave).

Nishi i tregtisë së lirë.

Përfaqësim i ulët i produkteve të Krimesë në tregjet e CIS.

Puna me furnizuesit drejtpërdrejt dhe çmime të përballueshme.

Ato ju lejojnë të tërheqni një gamë të gjerë klientësh me nivele të ndryshme të ardhurash dhe të siguroni një asortiment të balancuar.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë