1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
 2. Ekskluzivitet. Për fëmijë crumbs arrow
 3. Ekskluzivitet. Argëtues crumbs arrow
 4. Ekskluzivitet. Argëtimi i fëmijëve crumbs arrow
 5. Ekskluzivitet. Park për fëmijë crumbs arrow
 6. Ekskluzivitet. Parku crumbs arrow
 7. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
 8. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 1 deri 3 vjeç crumbs arrow
 9. Ekskluzivitet. Asnjë pagesë fillestare e shumës crumbs arrow
 10. Ekskluzivitet. Të zbritshme të mëdha deri në 100,000 dollarë crumbs arrow
 11. Ekskluzivitet. Pa pagesë të familjes mbretërore crumbs arrow
 12. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
 13. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Lojërat ajrore

Ekskluzivitet. Lojërat ajrore

firstNjë tarifë fillestare: 0 $
moneyKërkohen investime: 82500 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 9
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 1
homeNumri i njësive të privilegjuara: 0
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2020
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2020
firstKategoria: Argëtimi i fëmijëve, Park për fëmijë, Parku, Argëtim për fëmijë, Qendrat argëtuese për fëmijë, Kompleksi argëtues për fëmijë, Qendër argëtuese për fëmijë, Qendra e lojërave për fëmijë, Qendra argëtuese për lojëra për fëmijë, Dhoma e fëmijëve, Salla e lojërave për fëmijë, Dhoma argëtuese për fëmijë, Dhoma e fëmijëve në një qendër tregtare, Dhoma e fëmijëve për festime, Dhoma e lojërave

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Air-Games është një prodhues i trampolinave të fryrë për përdorim biznesi dhe privat, parqe uji me inflatim, pishina me inflatim, hidro-rrotullues, akuasorb dhe forma të fryra në përputhje të plotë me kërkesat e legjislacionit aktual të Federatës Ruse. Dorëzimi i produkteve inflatable në të gjithë Rusinë dhe CIS.

Air-Games ka një përvojë 8 vjeçare në tregun e trampolinës komerciale me fryrje.

Përshkrimi i ekskluzivitetit Air-GamesA doni të bëheni partneri ynë në qytetin tuaj dhe të fitoni nga 500,000 rubla në muaj?

Sigurohuni që të shikoni videon.

Ne jemi të lumtur t'ju prezantojmë një projekt të përbashkët me Zamania (Pavel Kovsharov).

Franshiza më e mirë argëtuese!

Parqet me inflacion të parkut ajror të ardhshëm.

Çfarë është Air-park? Produkt i ri në industrinë e argëtimit.

Biznes i gatshëm gardian me pajisje.

Mbështetje dhe trajnim gjithëpërfshirës nga themeluesit dhe partnerët tanë.

Ekskluziviteti i parqeve me inflacion Air -park do t'ju lejojë të rikuperoni investimin tuaj në 9 - 10 muaj.

Kombinon popullaritetin e një qendre trampoline dhe një parku argëtues;

Modeli i provuar i biznesit;

Mungesa e sezonalitetit, formati unik (pa konkurrentë) dhe kërkesa e lartë.

Kush jemi ne?

Ne jemi kompania prodhuese Air-games dhe zinxhiri i parkut argëtues të familjes Zamania. Ne kemi bashkuar dy ekipe profesionistësh dhe kemi krijuar një projekt të ri që do të bëhet lider në treg dhe do të ndihmojë sipërmarrësit të krijojnë biznesin e tyre.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë