1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. veshje crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Dyqan veshjesh crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 11 deri në 20 vjeç crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet. Asnjë pagesë fillestare e shumës crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet i ekonomisë deri në 30000 dollarë crumbs arrow
  8. Ekskluzivitet. Pa pagesë të familjes mbretërore crumbs arrow
  9. Periudha e shpagimit të ekskluzivitetit është më shumë se 1 vit crumbs arrow
  10. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. pa pagesë

Ekskluzivitet. pa pagesë

firstNjë tarifë fillestare: 0 $
moneyKërkohen investime: 24500 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 24
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 152
homeNumri i njësive të privilegjuara: 71
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2002
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2006
firstKategoria: Dyqan veshjesh, Dyqan i gjërave, Dyqan veshjesh ekonomike

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Befree është një ekskluzivitet "i lezetshëm dhe jo i shtrenjtë" për një dyqan të markave të veshjeve të të rinjve.

befree është një markë e njohur ndërkombëtare e veshjeve në modë të të rinjve nga Shën Petersburg. Në treg që nga viti 2006. Rrjeti i tij dhe i franshizuar i shitjes me pakicë me më shumë se 200 dyqane në Rusi, Ukrainë, Bjellorusi, Armeni, Kazakistan. Asortimenti i veshjeve, këpucëve, të brendshmeve dhe aksesorëve të grave dhe burrave me çmime të përballueshme. Dorëzimi 2 herë në javë. Përditësimi mujor i koleksionit. Më shumë se 2000 stile në sezon. Format fitimprurës ekskluziviteti - ribrandimi i dyqanit ekzistues me investime minimale. Asnjë pagesë e njëhershme.

Përshkrimi i ekskluzivitetit të dyqanit të veshjeve.

befree është një markë e veshjeve rinore në modë nga Shën Petersburg. Asortimenti i markës përfshin veshje, këpucë dhe aksesorë për gra dhe burra me çmime të përballueshme.

befree zotëron rrjetin e vet me pakicë prej 152 dyqane dhe një rrjet ekskluziviteti të zhvilluar prej 72 dyqaneve partnere. Dyqanet tona janë të përfaqësuara në Rusi, Ukrainë, Bjellorusi, Armeni, Kazakistan.

Koncepti i marketingut pa pagesë është një komunitet i modës rinore. Një qasje jokonvencionale ndaj marketingut dhe një produkt konkurrues kanë lejuar që të jetë një nga markat më të kërkuara në mesin e një auditori të ri për shumë vite.

ekskluzivitet pa pagesë i dyqaneve të veshjeve.

Ekskluziviteti pa pagesë ka qenë në treg që nga viti 2006. Gjatë kësaj kohe, ne kemi arritur të ndërtojmë një rrjet të suksesshëm të dyqaneve partnere në Rusi dhe CIS. Ne dimë të krijojmë marrëdhënie të forta afatgjata me partnerët, dhe dyqanet tona bëhen pika tërheqëse në qendrat tregtare.

Ne ofrojme:

Bashkëpunim reciprokisht i dobishëm.

Besueshmëria dhe transparenca.

Një model biznesi i gatshëm.

Mungesa e një shume të madhe dhe honorare.

Trajnim dhe mbështetje në të gjitha fazat.

Ne jemi në fillim:

Ne do t'ju ndihmojmë të zgjidhni një sit.

Ne do të llogarisim një plan biznesi.

Ne do të zhvillojmë një projekt dizajni.

Ne do të porosisim pajisjet e nevojshme.

Ne do të bëjmë një porosi.

Ne rregullisht:

Ne mësojmë të punojmë me mallra dhe personel.

Ne ofrojmë materiale promovuese.

Ne ofrojmë mbështetje në të gjitha fazat e funksionimit të dyqanit.

Sot ne ju bëjmë një nga ofertat më fitimprurëse në tregun e ekskluzivitetit: riemërtoni dyqanin tuaj ekzistues sipas konceptit të markës pa pagesë me investime minimale në riparime dhe pajisje.

Kështu, në sitin e marrë me qira, do të jetë e mjaftueshme për të kryer vetëm riparime kozmetike dhe për të zëvendësuar shenjën. Falë kësaj, ju kurseni një shumë të madhe parash (ne do të luajmë konceptin e dyqanit duke përdorur navigacion të brendshëm dhe të jashtëm, dhe dyqani i markës do të hapet në formatin konceptual të markës pa pagesë).FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë