1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. bukuria crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Sallon crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet. Franshizë me investime të vogla deri në 20000 dollarë crumbs arrow
  8. Shitje ekskluziviteti me mbretër crumbs arrow
  9. Ekskluzivitet. E drejta të shpejta të shpagimit të shpejtë - nga 1 muaj në 3 muaj crumbs arrow
  10. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. MAKSIMAGJIKE

Ekskluzivitet. MAKSIMAGJIKE

firstNjë tarifë fillestare: 7000 $
moneyKërkohen investime: 15000 $
royaltyMbretër: 5 %
timeShpagim Numri i muajve: 3
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 3
homeNumri i njësive të privilegjuara: 1
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2017
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2021
firstKategoria: Sallon, Sallon bukurie, Sallon, Parukeri për fëmijë, Dyqan berberi, SPA, Studio, Flokët, Një prerje flokësh

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Ekskluziviteti MAXIMAGIC është një biznes i bukur me mbështetje 100% dhe një model financiar të besueshëm.

MAXIMAGIC është një sallon bukurie me një koncept unik të një klubi grash, i cili funksionon në Ufa që nga viti 2017. Ofron një numër të madh shërbimesh të kërkuara: parukeri, kozmetologji, thonj, kozmetikë. Komuniteti i grave me një atmosferë të rehatshme: takime dhe ahengje beqarie zhvillohen këtu. Një numër i madh i vlerësimeve pozitive të klientëve. Partnerët marrin mbështetje 100% gjatë gjithë punës. Analizë nga fundi në fund dhe transparent, ekonomi e kuptueshme dhe e arritshme, kontabiliteti më i thjeshtë.

Rreth kompanisë.

MAXIMAGIC - magji bukurie nga MAXIM!

Salloni MAXIMAGIC funksionon në qytetin e Ufa që nga viti 2017. "Biznesi i bukur" i siguron vazhdimisht popullsisë një numër të madh shërbimesh me cilësi të lartë dhe të kërkuar: parukeri, kozmetologji, thonj, kozmetikë etj. Gjithashtu në sallonin tonë mbahen ngjarje të grave dhe ahengje beqarie. Koncepti ynë u krijua si një Klub Grave, ku miqtë takohen përsëri dhe përsëri, duke u bashkuar në një komunitet dhe duke qenë vetëm me veten e tyre, duke marrë një pushim nga jeta në shtëpi, në mënyrë që t'i kushtojnë kohë dhe vëmendje të dashurit të tyre!

Përshkrimi i ekskluzivitetit të salloneve të bukurisë.

Në ekipin tonë punojnë vetëm profesionistë në fushën e tyre! Teknikë të certifikuar të thonjve, masazhues profesionistë, prodhues flokësh, stilistë, parukierë, kozmetologë dhe psikologë të certifikuar.

Ekskluziviteti MAXIMAGIC; Ekskluziviteti MAXIMAGIC i salloneve të bukurisë.

Përfitimet e ekskluzivitetit.

FORMAT UNIK.

Ne nuk jemi vetëm një sallon bukurie me shërbime standarde të salloneve.

Ne jemi një bashkësi e grave që i kanë kushtuar kohë vetes, bukurisë së tyre, njohjes së vetes, vetë-realizimit, duke u përpjekur për të qenë unike dhe individuale, duke jetuar në harmoni me veten, me familjen dhe shoqërinë.

NICHE E KANDRKUAR P FORR TAR ARDITUR.

Shërbimet për popullatën mbeten gjithmonë në kërkesë, pasi një pamje tërheqëse është e një rëndësie të madhe. Për këtë arsye, sallonet vazhdojnë të ekzistojnë me sukses edhe në kohë krize (periudha e pandemisë 2020), nëse dinë të hartojnë saktë një strategji zhvillimi dhe të formojnë një politikë çmimesh.

Fitimi i shpejtë.

Falë një plani financiar të strukturuar mirë dhe përvojës së gjerë, ne ishim në gjendje të projektonim suksesin tonë. Shlyerja e sallonit do të jetë tashmë në muajin e tretë të funksionimit dhe përfitimi i tij nuk do të jetë më i ulët se 28%.

KONKURRENC E LART.

Aktivitetet e salloneve të bukurisë duhet të shoqërohen me kontabilitet, raportim, kontroll.

Të gjithë përbërësit e rrjedhës së punës merren parasysh. Vëmendje e veçantë në sallonin tonë i kushtohet gjendjes sanitare të instrumenteve dhe ambienteve. Falë kësaj, ne kemi marrë një pozicion të shkëlqyeshëm, si në aspektin e pjesëmarrjes ashtu edhe në konkurrencë.

PROFESIONALIZMI.

Përvoja më shumë se 10 vjet në biznes dhe profesionalizmi i stafit na lejoi të marrim një pozicion drejtues në rajonin tonë. Ne ofrojmë vetëm shërbime me cilësi të lartë dhe punojmë vetëm me zejtarë të certifikuar.

MARKETINGU EFEKTIV.

Kur ndërtojmë një strategji marketingu për promovimin e shërbimeve ose mallrave, ne kemi vendosur për llojin e ngjarjeve të planifikuara dhe tani po fillojmë nga specifikat e tyre. Zgjedhja e llojit të veprimit, merren parasysh sa vijon: qëllimi i vendosur; interesat e audiencës së synuar; përshtatshmëria në aspektin e vëllimit të fitimit dhe rekreacionit; statusi, imazhi dhe madhësia e sallonit.

BAZA E PLOT E NJOHURIS.

Duke zgjedhur ekskluzivitetin MAXIMAGIC ju merrni 100% informacion dhe jo një përqind ujë se si të drejtoni këtë "biznes të bukur" të vështirë dhe si të mos shkelni në grabitjen e tregut tonë.

KTHIM I LART I Mysafirëve.

Ne kemi mbledhur një sasi të madhe reagimesh pozitive nga klientët tanë. Asnjë procedurë e vetme nuk u nënvlerësua. Ne ofrojmë vetëm shërbime me cilësi të lartë, falë të cilave kemi 90% të klientëve të rregullt.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë