1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. bukuria crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Manikyr crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet. Franshizë me investime të vogla deri në 20000 dollarë crumbs arrow
  8. Shitje ekskluziviteti me mbretër crumbs arrow
  9. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
  10. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Kutikula

Ekskluzivitet. Kutikula

firstNjë tarifë fillestare: 5000 $
moneyKërkohen investime: 19000 $
royaltyMbretër: 5 %
timeShpagim Numri i muajve: 5
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 1
homeNumri i njësive të privilegjuara: 0
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2017
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2020
firstKategoria: Manikyr, Sallon gozhdë, Dyqan manikyr, Blini manikyr, Shirit thonjsh, Gozhdë

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Studio Kutikula Manikyr është një ekskluzivitet që do të kursejë dhe rrisë investimin tuaj.

Kutikula është një studio manikyr, historia e së cilës filloi në 2013. Ishte atëherë që krijuesja e studios, Elena Serbina, e gjeti thirrjen e saj si mjeshtër e manikyrës. Ajo hapi studion e saj në Novorossiysk pas 4 vjetësh. Tani është një studio premium ku bëhet manikyr, dizajn i thonjve, pedikyr dhe formësim i vetullave. Studio ka një reputacion të lartë dhe vetëm vlerësime pozitive të klientëve. Përdoren pajisjet dhe harxhimet më të mira. Ajo ka shkollën e saj të manikyreve dhe një sistem unik të tërheqjes dhe mbajtjes së klientëve.

Përshkrimi i ekskluzivitetit të studios për manikyr.

Historia e studios së manikyreve Kutikula filloi në 2013. Themeluesja e studios, Elena Serbina, filloi udhëtimin e saj si një mjeshtër i thjeshtë i manikyrave. Pasi kishte zotëruar në mënyrë të përsosur aftësinë e manikyrës dhe pedikyrit, ajo së pari punoi për veten e saj, dhe në 2017 ajo hapi studion e saj të manikyreve në Novorossiysk. Studio ka fituar aq fort besimin e klientëve të saj saqë edhe paqëndrueshmëria ekonomike e lidhur me pandeminë nuk ndikoi në funksionimin e ndërmarrjes.

Sot Kutikula i kënaq mysafirët e saj me shërbime me cilësi të lartë, dizajne spektakolare dhe shpejtësinë e punës së zejtarëve. Studio e manikyreve Kutikula është për ata që kanë një ndjenjë stili dhe duan të duken gjithmonë elegante.

Ekskluziviteti Kutikula ekskluziviteti i studios së manikyreve në Kutikula Studio e manikyreve në Kutikula është.

Modeli praktik i biznesit.

Një sërë shërbimesh të kërkuara në treg.

Partneri zyrtar i prodhuesve kryesorë të pajisjeve dhe materialeve harxhuese.

Trajnimi i personelit dhe zhvillimi profesional.

Standarde të larta të ofrimit të shërbimeve.

Ne jemi të sigurt në projektin tonë dhe do të donim t'ia prezantonim partnerëve të mundshëm. Personeli i kualifikuar, materialet me cilësi të lartë, marketingu, puna sistematike e personelit janë çelësi i një biznesi fitimprurës të suksesshëm, të cilin ne jemi gati të ndërtojmë së bashku me ju!

Duke blerë ekskluzivitetin Kutikula sot, ju bëheni partneri ynë, pronari i një studioje të paketuar, moderne të manikyreve, ju merrni një biznes të qëndrueshëm me një qarkullim prej 1,700,000 rubla.

Përfitimet tuaja.

Kurseni kohë dhe para për të krijuar një produkt të ri.

Hiqni qafe rreziqet që lidhen me fillimin e një biznesi nga zero.

Mos i humbni burimet në zbatimin dhe kalibrimin e formulës së saktë për sukses.

Ofertë ekskluziviteti e një rrjeti të studios për manikyr.

Partnerë të respektuar! Ekskluziviteti i studios së manikyreve Kutikula është një treg në rritje, shërbime të njohura, punë ekipore dhe marketing sistemik. Bashkëpunimi i suksesshëm i bazuar në një model biznesi të provuar do të kontribuojë në rritjen e biznesit tuaj!

Ekipi i Kutikula fton partnerë aktivë për të bashkëpunuar dhe ofron për të hapur studion e tyre të manikyreve. Bëni një investim fitimprurës dhe bashkohuni me një ekip profesionistësh.

Me Ne, ju do të hapni një studio të suksesshme të manikyrave bazuar në një model ekskluziviteti të provuar:

Ne do t'ju trajnojmë në të gjitha aspektet e të bërit biznes.

Ne do të ofrojmë mbështetje në të gjitha fazat, do të ndihmojmë në krijimin e një rryme të klientëve të nxehtë.

Ne do të zgjedhim një ekip mbështetës në mënyrë që të jetë e lehtë për ju të filloni punën dhe të rritni me besim qarkullimin e studios.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë