1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. miscellanea crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Të ndryshme crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: më shumë se 20 vjet crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet. Franshizë me investime të vogla deri në 20000 dollarë crumbs arrow
  8. Ekskluzivitet. Pa pagesë të familjes mbretërore crumbs arrow
  9. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
  10. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Spanja në rusisht

Ekskluzivitet. Spanja në rusisht

firstNjë tarifë fillestare: 5500 $
moneyKërkohen investime: 11000 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 7
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 1
homeNumri i njësive të privilegjuara: 0
calendarViti i themelimit të kompanisë: 1997
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2017
firstKategoria: Të ndryshme

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Përshkrimi i qendrës së shërbimit të ekskluzivitetit Spanja në Rusisht.

Pjesa kryesore e klientëve "Spanja në Rusisht" janë qytetarë që flasin rusisht të vendeve të CIS me të ardhura mbi mesataren. Qendra jonë ofron më shumë se 143 shërbime që mbulojnë nevojat e një personi kur lëviz në Spanjë dhe përshtatet në një vendbanim të ri.

Në vitin 2007, u hap portali i informacionit espanarusa. com Tani ajo vizitohet nga 17 mijë njerëz çdo ditë.

Në vitin 2012, ne hapëm kanalin e parë të lajmeve ruse në Spanjë - RUSO. TV. Dhe ne nuk u ndalëm këtu dhe shkuam më tej, duke nxjerrë në vitin 2016 revistën online të qytetit për jetën në Barcelonë BCN LIFE.

Rezultati i aktivitetit tonë është 3.2 milion vizita në portal në vit! Një e treta e këtyre njerëzve lanë një kërkesë për shërbimet e qendrës dhe na telefonuan.

qendër shërbimi franchising Spanjë në Rusisht.

Për kë është kjo ekskluzivitet:

Ftojmë agjencitë e udhëtimit të bashkëpunojnë.

Me ne do të merrni të ardhura shtesë në vlerë prej 200,000 rubla (mujore).

Ne ofrojmë 143 lloje shërbimesh + zgjidhje individuale, 8-10 transaksione janë të mjaftueshme për një të ardhur të tillë.

Ne jemi gjithashtu të gatshëm të punojmë me sipërmarrës aktivë dhe agjenci të pasurive të paluajtshme.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë