1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. Tregtimi crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Dyqan me pakicë crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: më shumë se 20 vjet crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet. Asnjë pagesë fillestare e shumës crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet. Franshizë me investime të vogla deri në 20000 dollarë crumbs arrow
  8. Ekskluzivitet. Pa pagesë të familjes mbretërore crumbs arrow
  9. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
  10. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Të ndryshme

Ekskluzivitet. Të ndryshme

firstNjë tarifë fillestare: 0 $
moneyKërkohen investime: 15500 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 12
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 186
homeNumri i njësive të privilegjuara: 143
calendarViti i themelimit të kompanisë: 1993
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 1997
firstKategoria: Dyqan me pakicë, Supermarket

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Kompania Divers u themelua në 1993 dhe i përket shqetësimit të madh polak ETOS S. A. - prodhuesi më i madh i rrobave në modë në tregun evropian. Detyra kryesore e kompanisë është të përkthejë të gjitha tendencat kryesore të çdo sezoni të modës në veshje të rehatshme, me cilësi të lartë, tërheqëse komerciale në një stil të sofistikuar.

Divers ofron stilin e vet të pakrahasueshëm të veshjeve për burra dhe gra.

Divers është partneri teknik zyrtar i Rally Dakar.

Ne ju ftojmë të bashkoheni në bashkëpunimin reciprokisht të dobishëm me një kompani ndërkombëtare që operon me sukses në tregun evropian për 27 vjet.

P BRFITIMET.

Pa honorare ose tarifa të njëhershme.

Një gamë e plotë e produkteve: veshje, çanta dhe aksesorë, këpucë, të brendshme dhe çorape.

Segmenti i çmimeve: Mesatar.

ÇFAR Ofertojmë.

Ne ju ofrojmë mundësinë për të ribranduar dyqanin ekzistues në përputhje me konceptin e markës DIVERSE me investime minimale në riparime dhe pajisje, si dhe duke siguruar të gjitha privilegjet dhe zbritjet si një dyqan konceptesh.

Koncepti i dyqanit DIVERSE parashikon tre formate sallonesh me ndarje në asortimentin e burrave (DIVERSE MAN) dhe grave (DIVERSE WOMAN), si dhe një dyqan me madhësi të plotë (KONCEPTI DIVERSE). Kështu, ne mund të konsiderojmë dyqane me një sipërfaqe prej 80 m2 dhe më shumë!

Mundësia e zhdoganimit dhe dërgimit të mallrave në Minsk.

Projekti i dizajnit falas të dyqanit.

Vizitë falas e specialistëve për hapjen e një dyqani dhe ndihmë në dizajn (Visual Marketing).FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë