1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. Ushqim crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Burger crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet. Catering crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
  8. Ekskluzivitet i ekonomisë deri në 30000 dollarë crumbs arrow
  9. Shitje ekskluziviteti me mbretër crumbs arrow
  10. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
  11. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. BurgerUP

Ekskluzivitet. BurgerUP

firstNjë tarifë fillestare: 2900 $
moneyKërkohen investime: 25000 $
royaltyMbretër: 1 %
timeShpagim Numri i muajve: 8
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 1
homeNumri i njësive të privilegjuara: 1
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2017
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2018
firstKategoria: Burger, Catering, Klub Burger, Hotelieri publike

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Burger modern.

Businessshtë një biznes me diferencë të lartë, në zhvillim aktiv që nuk ka prekur ende shumë rajone të Bjellorusisë. Duke punuar me ne, ju keni një shans të jeni një nga të parët dhe të ofroni një produkt vërtet cilësor për vizitorët tuaj, duke fituar para për të.

Hapni një hamburger me një recetë të vërtetë amerikane për hamburgerë artizanal në çdo qytet në Bjellorusi me një popullsi prej 20 mijë njerëz ose më shumë.

Qytetet prioritare: Minsk, Brest, Grodno, Vitebsk, Mogilev, Gomel, Bobruisk, Baranovichi, Soligorsk, Novopolotsk, Polotsk, Pinsk, Lida, Mozyr, Orsha, Molodechno, Zhlobin, Svetlogorsk, Rechitsa, Slutsk, Kobrin.

Formatet e bashkëpunimit:

Pika e vogël e marrjes, zona 25-45 sq. m. ose kamion ushqimi (investim nga $ 20,000);

Ushqimi në një qendër tregtare, zonë nga 45 sq. m. (vëllimi i investimit nga $ 40,000);

Restorant stacionar i ushqimit të shpejtë, zonë nga 90 sq. m. (vëllimi i investimit nga $ 60,000);

Restorant stacionar i ushqimit të shpejtë me shërbimin e tij të ofrimit, dhomën e lojërave për fëmijë, zonë nga 200 sq. m. (vëllimi i investimit nga $ 90,000).

Një qasje individuale për secilin klient, në varësi të vëllimit të investimeve, kërkesave dhe analizës së tregut.

Ajo që ne japim:

Kontabiliteti dhe ndihma juridike në fazën fillestare, duke filluar nga momenti i krijimit të një personi juridik, nëse keni nevojë për të.

Plani individual i biznesit.

Ndihmë në përzgjedhjen e lokaleve, dizajn individual ose dizajn në stilin korporativ të restoranteve tanë tashmë të hapur.

Ndihmë në krijimin e markës tuaj ose në punën nën një markë të vetme të rrjetit.

Asistencë në marrjen e burimeve të kredisë, si një person juridik në një bankë, nëse është e nevojshme.

Ndihmë në riparimin e lokaleve në të gjitha fazat, përfshirë riparimet në gardian nga një ekip me përvojë që punoi në objekte të ngjashme.

Përzgjedhja dhe blerja e pajisjeve të nevojshme, mobiljeve.

Asistencë në rekrutimin e stafit, trajnim të stafit në bazë të restoranteve të hapura me zhytje në procesin e prodhimit.

Zbatimi i softuerit të automatizuar që do të mbyllë çështjen me mungesa gjatë marrjes së inventarit, si dhe do të lejojë që të analizojë saktë punën e restorantit dhe të marrë vendime në kohë për zhvillimin e tij.

Nisja e një shërbimi të ofrimit, nëse është e nevojshme.

Organizimi i dhomës së lojërave për fëmijë, nëse është e nevojshme.

Zbatimi i një menuje ekzistuese dhe zhvillimi i pozicioneve individuale.

Teknologjia e gatimit.

Puna me furnizuesit tanë me çmime speciale që janë më të ulëta se ato standarde dhe me kushte të veçanta për pagesa të shtyra janë tashmë në fillim, si një nga restorantet e zinxhirit të përgjithshëm.

Kështu, ju merrni mbështetje të plotë, si kur hapni një hamburger ashtu edhe në punë të mëtejshme. Ne ju lëmë të drejtën të zgjidhni bashkëpunimin: një markë të përbashkët, ose markën tuaj me zhvillimin e mëtejshëm të rrjetit tuaj.

Duke bashkëpunuar me ne, ju do t'i paraqisni qytetit një burger ndërkombëtar dhe do të keni një minimum konkurrentësh ose ata do të mungojnë fare, pasi askush nuk e di se ku të fillojë, dhe ne do t'ju mësojmë gjithçka!FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë