1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. Ushqim crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Akullore crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet. Franshizë me investime të vogla deri në 20000 dollarë crumbs arrow
  8. Shitje ekskluziviteti me mbretër crumbs arrow
  9. Ekskluzivitet. E drejta të shpejta të shpagimit të shpejtë - nga 1 muaj në 3 muaj crumbs arrow
  10. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Yortie

Ekskluzivitet. Yortie

firstNjë tarifë fillestare: 20000 $
moneyKërkohen investime: 20000 $
royaltyMbretër: 2 %
timeShpagim Numri i muajve: 2
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 1
homeNumri i njësive të privilegjuara: 4
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2016
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2017
firstKategoria: Akullore, Kafene me akullore

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Një pasion për ushqimin e shëndetshëm dhe gustator ka ndihmuar themeluesit e Yortie të zhvillojnë një markë që ofron ushqim të freskët dhe të shëndetshëm të përgatitur pikërisht para klientit.

Ne zhvilluam një koncept që u dha klientëve tanë një përvojë të veçantë të ndryshme nga gjithçka që kanë provuar më parë. Kjo është arsyeja pse ne vendosëm të zgjerojmë aktivitetet tona në vende të tjera.

Yortie siguron një ëmbëlsirë të shëndetshme me fruta të freskëta dhe përbërës të tjerë të cilësisë që i bëjnë produktet Yortie jo vetëm të shijshme, por edhe të shëndetshme.

Përzierja jonë & amp; ndeshja u lejon klientëve tanë të krijojnë kombinimin e tyre të preferuar, pavarësisht se cilin produkt Yortie ata zgjedhin. Falë konceptit tonë të veçantë dhe produkteve të modës, ne kemi gjithmonë një linjë të gjatë klientësh.

Përbërësit e Yortie janë zgjedhur me kujdes. Ne jemi të përkushtuar për të ndërtuar një sistem miqësor ndaj mjedisit - minimizimin e mbeturinave të ushqimit, riciklimin, përdorimin e produkteve të qëndrueshme dhe blerjen e materialeve nga furnizuesit e ndërgjegjshëm për mjedisin.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë