1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. bukuria crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Sallon crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet. Franshizë me investime të vogla deri në 20000 dollarë crumbs arrow
  8. Shitje ekskluziviteti me mbretër crumbs arrow
  9. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
  10. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Rrjeti Beauty Express i salloneve të bukurisë

Ekskluzivitet. Rrjeti Beauty Express i salloneve të bukurisë

firstNjë tarifë fillestare: 5500 $
moneyKërkohen investime: 20000 $
royaltyMbretër: 350 $
timeShpagim Numri i muajve: 6
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 3
homeNumri i njësive të privilegjuara: 4
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2014
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2018
firstKategoria: Sallon, Sallon bukurie, Sallon, Parukeri për fëmijë, Dyqan berberi, SPA, Studio, Flokët, Një prerje flokësh

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Ne jemi salloni i parë i bukurisë me shërbim të shpejtë. Shërbimet ofrohen këtu jo vetëm menjëherë, por edhe me cilësi të lartë: master me kualifikim të lartë me diploma të shkollave më të mira në botë punojnë me klientët.

Dizajni i sallonit tërheq vëmendjen e vizitorëve të qendrës tregtare, dhe profesionalizmi i zejtarëve tanë i bën ata klientë tanë të rregullt. Orari i përshtatshëm i punës në studio (nga 10:00 deri në 21:00) i bën shërbimet të disponueshme për amviset, vajzat që punojnë, burrat dhe njerëzit që vlerësojnë kohën e tyre. Modelet origjinale të thonjve, stilimi, stilet e flokëve, ngjyrosja komplekse, kujdesi për flokët, shërbimet e make-up dhe vetullave, programet e besnikërisë, një atmosferë komode dhe çmime të përballueshme për shërbimet janë përbërësit e suksesit të sallonit tonë të bukurisë.

Karakteristika kryesore e dhomës së pedikyrit të bukurisë ekspres është kolltuqe luksoze të pajisura me gjithçka të nevojshme për të ofruar shërbimin "4-6 duar", e cila ju lejon të bëni një pedikyr dhe manikyr në të njëjtën kohë në 1 orë, si dhe të korrigjoni dhe ngjyrosni vetullat e tua Salloni i floktarëve të grave punon vetëm në kozmetikë profesionale. Për kujdesin e kokës, salloni përdor edhe barna me famë botërore.

Çdo projekt llogaritet veçmas. Një partner mund të zgjedhë formatin e fillimit të një studio ose një salloni bukurie që është i përshtatshëm për veten e tij, nga konsultimet në secilën fazë të punës deri në hapjen e një salloni (ishulli) në bazë të gardianit.

Duke u bërë pjesë e ekipit tonë, ju do të keni qasje në njohuritë tona, të gjitha metodat më të fundit të punës, një program besnikërie për klientët dhe zbritje nga furnizuesit kryesorë të kozmetikës dhe pajisjeve.

Nëse është e nevojshme, një plan urbanistik 3D dhe një plan-diagram për vendosjen e zonave të punës janë tërhequr për secilin projekt. Ka një ekip shumë të fortë të projektuesve, menaxherëve krijues të PR, arkitektëve, ndërtuesve, avokatëve dhe kontabilistëve që punojnë.

Edhe nëse kjo është përvoja juaj e parë në biznes, pas një praktike në sallonin tonë të bukurisë, ju mund të punoni me besim të pavarur dhe të zgjidhni me lehtësi çështjet me stafin dhe tërheqjen e klientëve.

K RERKESAT P FORR Blerësit e FRANCHISE.

Disponueshmëria e investimeve të nevojshme për zbatimin e projektit.

Gatishmëria për të qenë në përputhje me standardet BEAUTY EXPRESS.

K RERKESAT P STR STUDIO (SALON I BUKURIS).

Qendra tregtare me trafik të mirë, rrugë qendrore të qytetit, zona me aktivitet të lartë biznesi;

Madhësitë nga 10 - 200 sq. m,

P ADRPARSIT OF E FRANSHISHALS SAL SALONIT TPR BASHKSIS Bukuri.

Projekt biznesi shumë fitimprurës;

Një model i thjeshtë biznesi që i përshtatet përvojës së parë sipërmarrëse;

Fillimi i një biznesi në 1 muaj;

Investim i vogël me shpagim të shpejtë;

Dizajn i brendshëm i ndritshëm, i paharrueshëm, i pashembullt;

Zbritje në materiale dhe pajisje nga furnizuesit kryesorë;

Sistemi i besnikërisë për klientët dhe materialet promovuese;

Sistemi i testuar mirë dhe i verifikuar i standardeve;

Mundësia e hapjes së një salloni bukurie të gatshëm nga ekipi i kompanisë menaxhuese.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë